Kategorie

Banana Pi

W ofercie również akcesoria do płytki. Chociaż większość użytkowników minikomputerów bazuje na popularnych modułach Arduino i Raspberry Pi, nam zależy na tym, by zaprezentować wszystkim miłośnikom programowania i tworzenie konstrukcji elektronicznych coś, co z pewnością pozwoli im odkrywać nowe możliwości! Banana Pi, czyli niezwykle wydajny minikomputer spełniający najwyższe oczekiwania użytkowników – Sam przekonaj się o tym w swoim warsztacie!

Podkategorie


Filtrowanie

UC - Mikrokontroler:
UC - Taktowanie:
UC - Ilość rdzeni
UC - Pamięć RAM:
UC - Pamięć zew.:
UC - Piny cyfrowe:
UC - Interfejs USB:
UC - Złącze zas.:
Producenci
UC - Port HDMI
UC - Ethernet:
UC - Moduł WiFi:
UC - Bluetooth:
UC - Interfejs kamery
UC - System Linux
UC - System Android
UC - System Windows

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Banana Pi kontra konkurencja

Rynek minikomputerów z każdym rokiem jest coraz mocniej rozbudowany i oferuje użytkownikom niezwykle dużą ilość możliwości. Dzięki temu każdy producent musi stawać na wyżynach swoich możliwości, by zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość i najlepszą cenę – półśrodki nie zadowolą już miłośników komputeryzacji i automatyzacji, ponieważ zależy im na stałym rozwoju umiejętności, a do tego potrzebują równie profesjonalnych narzędzi. Banana Pi spełni wszystkie te wymogi, trafiając do serc programistów i konstruktorów.

W Botland nie tylko znajdziesz podstawowe układy Banana Pi, które posłużą Ci jako baza do stworzenia swojego wyjątkowego projektu. Oferujemy również rozszerzenia i niezbędne akcesoria, przydatne lub niezbędne podczas pracy.

Banana Pi i jego możliwości

Ten rodzaj minikomputera, cieszy się pozytywnymi opiniami recenzentów, którzy nie szczędzą pochwał i porównań do popularnego Raspberry Pi. Zachęcamy do samodzielnego poznania systemu. W naszym sklepie można znaleźć m.in. takie wyposażenie jak: kamery, anteny, wyświetlacze i wszystkie niezbędne przewody.

Dysponujemy zarówno podstawowymi modułami o niskiej cenie, np. Banana Pi Zero, który posiada 512MB RAM, jak i mocno rozbudowanymi modelami, o niezwykle imponujących parametrach, np. Banana Pi R2 Router Quad Core – dzięki temu każdy znajdzie coś, co pozwoli wykorzystać maksymalny potencjał układu.