Promowane produkty

Polecane

Kurs elektroniki

Akcesoria do modułów Intel

Moduły IoT firmy Intel szybko podbiły serca wielu majsterkowiczów i zawodowych konstruktorów. Zaoferowały im one ogromną moc obliczeniową procesorów Intel Atom, wsparcie dla grafiki z pomocą GPU Intel HD Graphics, a także spore ilości wbudowanej pamięci i szerokie możliwości komunikacji bezprzewodowej WiFi/Bluetooth. Jednak niezależnie od wygórowanych parametrów, podobnie jak każdy inny zestaw ewaluacyjny, także minikomputery Intel potrzebują do pracy podstawowych akcesoriów, które znajdziesz w różnych wersjach w tej kategorii.

Ilość produktów: 2
Loading...

Zasilacz impulsowy 12V/3,1A - wtyk DC 5,5/2,1mm

Stabilizowany zasilacz sieciowy. Napięcie zasilania: 100 V - 240 V. Napięcie wyjściowe: 12 V DC. Prąd wyjściowy: 3,1 A.
Indeks: ZAS-01423
Indeks: ZAS-01423
Oczekiwanie na dostawę
Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 24,30 zł Cena 24,30 zł
  • Promocja

Zasilacz impulsowy 12V/2,5A - wtyk DC 5,5/2,1mm

Stabilizowany zasilacz sieciowy. Napięcie zasilania: od 100 V do 230 V. Napięcie wyjściowe: 12 V DC. Prąd wyjściowy: 2,5 A. Złącze: wtyk DC 5,5 / 2,1 m.
Indeks: ZAS-02999
Indeks: ZAS-02999
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 32,90 zł Cena 32,90 zł

Akcesoria do modułów IoT Intel

Prototypowo – szkoleniowy charakter modułów Intel Galileo Board, a także nakładek i rozszerzeń dla minikomputerów Intel Edison oraz Intel Joule, naturalnie wymusza konieczność stosowania przewodów połączeniowych. Pozwalają one na podpięcie do płytek zewnętrznych modułów wykonawczych, czujnikowych czy oświetleniowych. Dlatego udostępniliśmy w naszym sklepie zestawy uniwersalnych przewodów z wtykami męsko-męskimi, męsko-żeńskimi oraz żeńsko-żeńskimi, nadające się nie tylko do podłączania modułów, ale także łączenia z płytkami stykowymi.

Zasilacze (nie tylko) dla modułów Intel

W tej kategorii znajdziesz niedrogie i wydajne zasilacze wtyczkowe, oferujące napięcie wyjściowe 12 V i wydajność prądową 2,1 A lub 2,5 A. Mamy także ponad 3-amperowe zasilacze impulsowe, podłączane do sieci za pomocą dwużyłowego przewodu (co oznacza, że – podobnie jak zasilacze wtyczkowe – są one przeznaczone do zasilania urządzeń w II klasie izolacji, bez przewodu uziemiającego). Wybierając zasilacz do swojej płytki Intel Galileo Board lub innego urządzenia, koniecznie sprawdź rodzaj i polaryzację wtyku DC. Z pozoru podobne złącza różnią się średnicą wewnętrznego bolca (2,1 mm lub 2,5 mm) oraz polaryzacją (najczęściej środkowy bolec to biegun dodatni, a metalowa tulejka – masa, czyli biegun ujemny).

Płytki stykowe, czyli prototyp w kilkanaście minut

Jeżeli kompletujesz najpotrzebniejsze akcesoria do modułów firmy Intel, koniecznie zadbaj o to, by na liście zakupów znalazła się też prototypowa płytka stykowa. Tego rodzaju płytki od lat stanowią najlepszą bazę do szybkiego i prostego budowania prototypów układów elektronicznych. Pozwalają nie tylko natychmiast przetestować kluczowe fragmenty projektowanego urządzenia (lub nawet całe układy), ale także zaoszczędzić na elementach elektronicznych, które – przez brak konieczności ich lutowania – można po rozmontowaniu prototypu wykorzystać do następnego projektu. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko same płytki, ale także zestawy z kompletem różnokolorowych przewodów łączących oraz wygodną w użyciu płytką, pozwalającą na zasilanie budowanego prototypu za pomocą różnych źródeł napięcia.