Moduł z fotorezystorem + przewód - Iduino ST1107

Indeks: OST-14301 EAN: 5903351241854

Moduł z fotorezystorem dla Arduino. Może służyć do pomiaru natężenia światła. Sterowany za pomocą sygnału analogowego, zasilany napięciem 5 V. W zestawie również przewód 3-pin. 

Moduł z fotorezystorem + przewód - Iduino ST1107
9,90 zł
8,05 zł netto
Producent: Iduino

Opis produktu: Moduł z fotorezystorem + przewód - Iduino ST1107

Moduł z fotorezystorem dla Arduino. Może służyć do pomiaru natężenia światła. Sterowany za pomocą sygnału analogowego, zasilany napięciem 5 V. W zestawie również przewód 3-pin. 

Specyfikacja modułu z fotorezystorem

 • Napięcie zasilania: 5 V
 • Rodzaj: analogowy
 • Rezystor podciągający na płytce: 10 kΩ
 • Wymiary: 30 x 21 mm
 • W zestawie: przewód 3-pin

Moduł z fotorezystorem

Moduł z fotorezystorem + przewód - Iduino ST1107.

Wyprowadzenia modułu Iduino

Moduł sterowany jest za pomocą sygnału analogowego.

Fotorezystor analogowy

PIN Opis
VCC VCC - napięcie zasilania od 3,3 V do 5V.
GND GND - masa układu.
OUT Pin wyjścia analogowego, sygnał napięcia wyjściowego w czasie rzeczywistym

Moduł z fotorezystorem + przewód - Iduino ST1107 Botland - Sklep dla robotyków

Oferujemy wysokiej jakości gotowy moduł z wbudowanym fotorezystorem oraz z dołączonym w zestawie przewodem. Urządzenie nazywa się Iduino ST1107 i doskonale sprawdzi się dla elektronika lub robotyka podczas budowy nowego urządzenia, którego jednym z zadań ma być pomiar natężenia oświetlenia.

Moduł do pracy wymaga stosowania napięcia 5 V. Urządzenie przystosowane jest do sterowania za pomocą sygnału analogowego. Dołączony w zestawie przewód posiada wtyczkę 3 pinową, która dopasowana jest do gniazda wlutowanego w samym module. Dzięki temu z łatwością podłączysz całe urządzenie na przykład do innej płytki drukowanej lub na przykład do Arduino lub Raspberry Pi.

Iduino ST1107 do pomiaru natężenia oświetlenia

Moduł to doskonałe rozwiązanie dla elektronika lub robotyka, który zamierzał w swoim projekcie urządzenia wykorzystać czujnik natężenia oświetlenia. Fotorezystor wlutowany w płytkę drukowaną wraz z przygotowanym wyprowadzeniem jest dużym ułatwieniem oraz stanowi uniwersalne narzędzie, które może sprawdzić się w wielu projektach. Moduł można wykorzystać na przykład do pomiaru natężenia oświetlenia, na podstawie którego będzie regulowana jasność ekranu w urządzeniu.

W kategorii o nazwie fotorezystory znajdziesz więcej podobnych modułów, ale także same fotorezystory, które nie są jeszcze nigdzie wlutowane. Sprawdź także inne produkty w naszym sklepie - posiadamy ich szeroki wybór z dziedziny robotyki, automatyki i robotyki.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 6 cm
Głębokość opakowania 1.4 cm
Masa opakowania 0.006 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: