Moduł z fotorezystorem + przewód - Iduino ST1107

Indeks: OST-14301 EAN: 5903351241854

Moduł z fotorezystorem dla Arduino. Może służyć do pomiaru natężenia światła. Sterowany za pomocą sygnału analogowego, zasilany napięciem 5 V. W zestawie również przewód 3-pin. 

Moduł z fotorezystorem + przewód - Iduino ST1107
8,50 zł
6,91 zł netto
Producent: Iduino

Opis produktu: Moduł z fotorezystorem + przewód - Iduino ST1107

Moduł z fotorezystorem dla Arduino. Może służyć do pomiaru natężenia światła. Sterowany za pomocą sygnału analogowego, zasilany napięciem 5 V. W zestawie również przewód 3-pin. 

Specyfikacja modułu z fotorezystorem

  • Napięcie zasilania: 5 V
  • Rodzaj: analogowy
  • Rezystor podciągający na płytce: 10 kΩ
  • Wymiary: 30 x 21 mm
  • W zestawie: przewód 3-pin

Moduł z fotorezystorem

Moduł z fotorezystorem + przewód - Iduino ST1107.

Wyprowadzenia modułu Iduino

Moduł sterowany jest za pomocą sygnału analogowego.

Fotorezystor analogowy

PIN Opis
VCC VCC - napięcie zasilania od 3,3 V do 5V.
GND GND - masa układu.
OUT Pin wyjścia analogowego, sygnał napięcia wyjściowego w czasie rzeczywistym

Moduł z fotorezystorem + przewód - Iduino ST1107 Botland - Sklep dla robotyków

Oferujemy wysokiej jakości gotowy moduł z wbudowanym fotorezystorem oraz z dołączonym w zestawie przewodem. Urządzenie nazywa się Iduino ST1107 i doskonale sprawdzi się dla elektronika lub robotyka podczas budowy nowego urządzenia, którego jednym z zadań ma być pomiar natężenia oświetlenia.

Moduł do pracy wymaga stosowania napięcia 5 V. Urządzenie przystosowane jest do sterowania za pomocą sygnału analogowego. Dołączony w zestawie przewód posiada wtyczkę 3 pinową, która dopasowana jest do gniazda wlutowanego w samym module. Dzięki temu z łatwością podłączysz całe urządzenie na przykład do innej płytki drukowanej lub na przykład do Arduino lub Raspberry Pi.

Iduino ST1107 do pomiaru natężenia oświetlenia

Moduł to doskonałe rozwiązanie dla elektronika lub robotyka, który zamierzał w swoim projekcie urządzenia wykorzystać czujnik natężenia oświetlenia. Fotorezystor wlutowany w płytkę drukowaną wraz z przygotowanym wyprowadzeniem jest dużym ułatwieniem oraz stanowi uniwersalne narzędzie, które może sprawdzić się w wielu projektach. Moduł można wykorzystać na przykład do pomiaru natężenia oświetlenia, na podstawie którego będzie regulowana jasność ekranu w urządzeniu.

W kategorii o nazwie fotorezystory znajdziesz więcej podobnych modułów, ale także same fotorezystory, które nie są jeszcze nigdzie wlutowane. Sprawdź także inne produkty w naszym sklepie - posiadamy ich szeroki wybór z dziedziny robotyki, automatyki i robotyki.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 6 cm
Głębokość opakowania 1.4 cm
Masa opakowania 0.006 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: