Kategorie

Raspberry Pi

Raspberry Pi

Popularny minikomputer Raspberry Pi w ulepszonej wersji 3 i Zero z akcesoriami. Uznawany za jeden z najciekawszych i najbardziej rewolucyjnych wynalazków ostatnich lat. Zaskakująco małe rozmiary i ogromne możliwości. Raspberry PI to komputerowa platforma, urządzenie składające się z pojedynczego obwodu drukowanego. Przedstawiona została w roku 2012, a stworzona przez Raspberry Pi Foundation.

Podkategorie

 • Moduły i zestawy Raspberry Pi 3 B+ (Plus)

  Minikomputer Raspberry Pi w najnowszej wersji 3+ model B oraz zestawy startowe. Stworzenie pierwszego minikomputera lub systemu opartego na Raspberry jest ogromnym wydarzeniem dla każdego majsterkowicza, który chce rozpocząć swoją przygodę z automatyzacją, programowaniem i komputeryzowaniem swoje życia. To wspaniałe urządzenie, otwiera przed nami świat możliwości i innowacyjnych projektów, które mogą ułatwić codzienne czynności!

 • Moduły i zestawy Raspberry Pi 3

  Minikomputer Raspberry Pi w najnowszej wersji 3 model B oraz zestawy startowe. Raspberry PI 3 swój debiut miał w 2016 roku. To już trzecia generacja tej platformy komputerowej, która jest udoskonaleniem dwóch wcześniejszych. Był to przełom w działalności firmy, a także duża rewolucja w świecie programowania.

 • Moduły i zestawy Raspberry Pi Zero

  Minikomputer Raspberry Pi  Zero oraz zestawy startowe.

 • Moduły Raspberry Pi 2 B+ A+

  Minikomputer Raspberry Pi w wersji 2 B, B+ i A+ oraz zestawy startowe. Moduły Raspberry Pi 2 B+ A+, czyli nowe wersje powszechnie znanego już minikomputera w wersjach B i A. Dzięki licznym udoskonaleniom mogą one zastąpić stacjonarne komputery. Cechują się niewielkimi rozmiarami, dużą łatwością obsługi systemu operacyjnego, fantastyczną wydajnością i energooszczędną pracą.

 • Obudowy do Raspberry Pi

  Obudowy przeznaczone do modelu Raspberry Pi 3, 2 i B+ oraz Zero i Zero W. Twój Raspberry PI może wyglądać wyjątkowo, być oryginalny i pasować do… Ciebie. Proponujemy Ci klasyczne obudowy do Raspberry PI o niebanalnym wzornictwie. Szeroka oferta pozwala wybrać tę, która całkowicie odmieni Twój model. Może być on kolorowy, elegancki i stylowy, plastikowy w stylu retro, drewniany, a nawet drukowany z wykorzystaniem drukarki 3D.

 • Zasilanie Raspberry Pi

  Zasilacze sieciowe i samochodowe z wyjściem microUSB dla Raspberry Pi 3, 2 i B+. Każdy sprzęt elektroniczny, będzie potrzebował stałego dostępu do źródła zasilania – niezależnie od tego, czy będzie ono pochodziło ze stacjonarnego gniazdka, czy przenośnego akumulatora.

 • Rozszerzenia GPIO nakładki Hat do Raspberry Pi

  Nakładki, sterowniki silników, zestawy do samodzielnego montażu i inne modułe rozszerzające możliwości minikomputera.

 • Kamery do Raspberry Pi

  Kamery kompatybilne z minikomputerem Raspberry Pi w wersji 3, 2, B+, A+, B i A. Produkty oferowane w tej kategorii, pozwolą Państwu na stworzenie inteligentnego systemu monitoringu lub wiele zaawansowanych konstrukcji wykorzystujących kamery do Raspberry Pi. Wysoka jakość wykonania modułów i podzespołów, miniaturyzacja wyposażenia oraz prostota montażu, tworzą idealne połączenie dla wymagających klientów!

 • Wyświetlacze Raspberry Pi

  Wyświetlacze, ekrany LCD, TFT, panele dotykowe dla Raspberry Pi. Stworzenie niewielkiego komputera o nieograniczonych możliwościach, który mógłby być dostosowany niemal do wszystkich czynności, było marzeniem wszystkich specjalistów od dziesięcioleci! Te marzenia właśnie się urzeczywistniają, wraz z rozwojem minikomputera Raspberry i akcesoriów, które są do niego dedykowane!

 • Książki o Raspberry Pi

  Książki opisujące działanie minikomputera Raspberry Pi wraz z przykładowymi programami.

 • Karty pamięci Raspberry Pi

  Karty microSD pracujące jako dysk Raspberry Pi 3, 2 i B+.

 • Przewody audio-wideo Raspberry Pi

  Przewody umożliwiające podłączenie urządzeń audio i wideo do minikomputera Raspbery Pi 2 i B+.

 • Elementy montażowe Raspberry Pi

  Śruby, nakrętki i inne elementy do montażu minikomputerów.

 • Akcesoria komputerowe USB do Raspberry Pi

  Karty sieciowe, myszki, klawiatury, HUBy i inne urządzenia USB kompatybilne z Raspberry Pi 3, 2 i B+.

 • Prototypowanie Raspberry Pi

  Płytki prototypowe, radiatory, przewody połączeniowe, nóżki i inne akcesoria kompatybilne z Raspberry Pi 2 i B+


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Na początku do dyspozycji użytkowników były dwa modele – A i B.

Pierwszy z nich ma jeden port USB, drugi zaś wyposażony jest w dwa porty. W kolejnych latach pojawiły się udoskonalone modele Raspberry PI – jak B+ i A+ oraz Zero i Zero W.

Ten minikomputer wielkością przypomina kartę kredytową. Jest komputerem uniwersalnym, a jego głównym przeznaczeniem na początku miała być edukacja i nauka. Założenie było następujące – nauka przez zabawę. W efekcie jednak stworzono innowacyjne urządzenie pobudzające wyobraźnię i wspierające kreatywność, które jest przeznaczone dzisiaj przede wszystkim dla osób dorosłych. Dzięki Raspberry PI poznasz, jak naprawdę pracuje komputer na poziomie czystej elektroniki. Rozszerzaj jego funkcje, wybieraj nowe akcesoria, twórz własny multimedialny świat Raspberry PI. Dzięki niemu stworzysz m.in. domową automatykę.