Filtruj według
Cena
2499 2499
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

DJI - roboty edukacyjne

Ilość produktów: 1
Loading...

DJI RoboMaster S1 - robot edukacyjny

Zestaw składa się z elementów do samodzielnego montażu robota marki DJI. RoboMaster pozwala użytkownikom zrozumieć naukę, matematykę, fizykę, programowanie i inne zagadnienia...
5.0 (2)
Indeks: AKR-15663
Indeks: AKR-15663
Wysyłka 48h
Dostępny
Cena podstawowa 2 499,00 zł Cena 2 499,00 zł
  • Darmowa dostawa

RoboMaster - zbuduj, uruchom, odkrywaj!

Modułowa budowa robota RoboMaster S1 umożliwia jego zbudowanie “element po elemencie”, włączając w ten zbiór śruby i przewody. Wbudowany procesor o wysokiej mocy obliczeniowej jest w stanie sprostać transmisji obrazu z kamery pokładowej z utrzymaniem jego wysokiej jakości i niskiej latencji przy jednoczesnym pokonywaniu nawet najbardziej zakrzywionego toru jazdy. Robot reaguje na przesyłane rozkazy bezzwłocznie. Na pokładzie znajdują się także diody LED, które spełniają funkcję wyznaczania trajektorii lotu pocisków w formie żelowych kuleczek oraz kierunku padania wiązek promieni podczerwonych emitowanych przez diody IR Blastera. W konstrukcji robota znajduje się także dwuosiowy gimbal mechaniczny z silnikiem bezszczotkowym, który pozwala na dokładną regulację kąta nachylenia kamery FPV w szerokim zakresie obrotu i wychylenia, dając wysoce czytelny i stabilny obraz. Napęd robota stanowi silnik bezszczotkowy M3508I - dzięki zastosowaniu liniowych czujników Halla oraz zaawansowanego układu sterowania z zamkniętym sprzężeniem zwrotnym robot może przemieszczać się bezpiecznie z wysoką precyzją i stabilnością. Moment obrotowy sięgający 250mNm jest przekazywany na cztery 12-rolkowe koła Mecanum. Z myślą o zawodach robotów wbudowany inteligentny pancerz wykrywa uderzenie pociskiem kulkowym od przeciwnika i wysyła tę informację do systemu sędziowskiego.

Współpraca robota z programowaniem dla początkujących i zaawansowanych

Robot RoboMaster S1 stanowi swoiste ogniwo między światem techniki cyfrowej i bezpośrednio otaczającym nas światem rzeczywistym. Robot firmy DJI wykorzystuje języki programowania Scratch i Python, dając użytkownikowi możliwość nauki podstaw matematyki, fizyki i rozmaitych nauk technicznych w nowatorski i inspirujący sposób. Jest to rozwiązanie przyjazne zarówno dla osób początkujących w świecie programowania systemów wbudowanych, jak i dla osób bardziej doświadczonych, które chcą rozwinąć swoje umiejętności programowania i tworzyć obiekty działające w oparciu o sztuczną inteligencję.