Filtruj według

Cena
23299 23299
Producenci
Więcej (419) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Drony DJI Phantom

Ilość produktów: 1
Loading...

Dron DJI Phantom 4 RTK SDK

Dron DJI Phantom 4 RTK jest pierwszym dronem z segmentu DJI Enterprise, dzięki modułowi RTK - systemu pozycjonowania o centymetrowej dokładności, pozwala na dokładne mapowanie...
Indeks: INN-15365
Indeks: INN-15365
Oczekiwanie na dostawę
Oczekiwanie na dostawę
Cena podstawowa 23 299,00 zł Cena 23 299,00 zł
  • Darmowa dostawa

Niezawodna seria dronów Phantom w ofercie sklepu Botland

Urządzenia z tej serii są bardzo proste w pilotażu i wyposażone w szereg nowoczesnych technologii, które pomogą w zachowaniu stabilnego oraz bezpiecznego lotu i zadbają o wysoką jakość obrazu. Dron DJI Phantom współpracuje z systemami GPS i Glonass, które pozwalają ustabilizować tor lotu, a także powiadomić operatora, w którym aktualnie miejscu znajduje się maszyna latająca. Innowacyjny system za pomocą zamontowanych czujników wyczuwa najbliższe przeszkody i w skuteczny sposób umożliwia ominięcie ich w bezpiecznej odległości. Warto również wspomnieć o funkcji Active Track, która potrafi śledzić wskazany przez użytkownika obiekt i podążać za nim w stałej prędkości. Opcja inteligentnego powrotu pozwala na bezpieczny powrót drona do miejsca startu.

Wysokiej jakości obraz oraz profesjonalnie nagrany film

Urządzenie wyposażono w trzyosiowy gimbal, który umożliwia stabilny i płynny obraz niezależnie od toru lotu lub towarzyszącego wiatru. Odpowiednia stabilizacja kamery w dronach DJI Phantom zapewnia wysokiej jakości kadry oraz filmy osób lub obiektów w ruchu. W najdroższej wersji wbudowana kamera z matrycą CMOS pozwala na rejestrowanie obrazu w niesamowitej rozdzielczości 4K w 720p obiektów w odległości do nawet 3 km. Wypada wspomnieć, że kamera rejestruje obraz bez opóźnień, co pozwala na precyzyjne sterowanie maszyną na bieżąco, i to z bardzo dużą precyzją. Urządzenie wyposażono w nowoczesne akumulatory, które umożliwiają – przy pełnym naładowaniu – na ciągły lot nawet do 30 minut. Czas ten jest możliwy do osiągnięcia przy bezwietrznej pogodzie i bardzo spokojnym locie.

Nowoczesny tryb sportowy i bogaty zestaw dodatków

Maszyna produkcji DJI, dzięki specjalnemu trybowi sportowemu, może osiągnąć prędkość nawet do 72 km/h przy bezwietrznej pogodzie. Mimo dużej prędkości nie traci na swojej funkcjonalności i dalej bez problemu omija przeszkody, które jej zagrażają. Ultra lekkie cztery śmigła wytworzone z bardzo lekkich tworzyw sztucznych nie wpadają w nagłe drgania nawet przy bardzo zrywnym i agresywnym locie. Dron DJI Phantom jest niezwykle prosty w złożeniu i rozłożeniu. Po skończonej pracy wystarczy złożone już urządzenie spakować do torby. Na zestaw składają się cztery śmigła, ładowarka z akumulatorem, pilot umożliwiający kontrolę w czasie lotu, zestaw okablowania, zabezpieczenie gimbala oraz karta SD.