Filtruj według
Zastosowanie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (467) Ok Wyczyść
Cena
36 36
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Coolseer - automatyka domowa

Ilość produktów: 1
Loading...

Coolseer RF Wall Switch - bezprzewodowy przycisk ścienny - dotykowy - RF 433MHz - 3-kanałowy - COL-BSW08W

Potrójny przycisk  dotykowy  montowany na ścianie. Zasilany jest on za pomocą jednej baterii 27A. Komunikuje się radiowo na częstotliwości  433 MHz .  Sterowany dotykowo lub...
Indeks: CLR-15018
Indeks: CLR-15018
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 45,00 zł Cena 36,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Coolseer - automatyka domowa

Coolseer to seria produktów z dziedziny automatyki domowej autorstwa chińskiego przedsiębiorstwa Shenzhen Coolseer Technology. Podbiły one serca użytkowników nie tylko wysoką jakością i funkcjonalnością, ale także możliwością uniwersalnego wykorzystania i stosunkowo niską ceną jak na urządzenia tego typu.

Czy warto wybrać Coolseer?

Ogromną zaletą serii Coolseer jest uniwersalność urządzeń - łączą się one za pomocą WiFi, a część jest również kompatybilna z protokołem komunikacji bezprzewodowej Z-Wave. Oprócz tego, elementy Coolseer są też zgodne z HomeKit oraz Smartlife, a także współpracują z popularnymi asystentami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Assistant. Producent oferuje urządzenia umożliwiające sterowanie oświetleniem, instalacją grzewczą i sprzętem AGD, dostępne są też elementy systemów bezpieczeństwa - czujniki, inteligentne zamki oraz klamki, kamery i wiele innych.

Jakie urządzenia znajdziesz w tej kategorii?

W ofercie sklepu Botland znajdziesz szeroki wybór urządzeń automatyki domowej Coolseer. Oferujemy między innymi sterowniki oświetlenia, inteligentne żarówki LED i gniazda żarówek, a także duży asortyment przełączników ściennych, również wielokanałowych. Dostępne są też przekaźniki 230 V przeznaczone do podłączania sprzętu AGD, gniazda podtynkowe, inteligentne wtyczki i listwy zasilające oraz piloty umożliwiające wygodne sterowanie całym systemem. Oprócz tego, w naszej ofercie znajdziesz również czujniki zalania i ruchu oraz syreny alarmowe, a także urządzenia takie jak automatyczny nawilżacz powietrza z dyfuzorem do aromaterapii.