Filtruj według
Typ przewodu
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Standard przewodu
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Długość przewodu
Więcej (0) Ok Wyczyść
Cena
4 60
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Przewody, kable pomiarowe do mierników, multimetrów

Ilość produktów: 11
Loading...

Przewody, sondy pomiarowe do mierników - PM7

Przewody z jednej strony są zakończone kątowymi wtykami bananowymi z osłoniętymi końcówkami o średnicy 4 mm, z drugiej sondami pomiarowymi o długości 145 mm. Długość samych...
4.8 (7)
Indeks: UPM-01068
Indeks: UPM-01068
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 17,40 zł Cena 17,40 zł
 • Darmowa dostawa

Przewody, sondy pomiarowe do mierników - uniwersalne kątowe 85cm

Przewody z jednej strony są zakończone kątowymi wtykami bananowymi z osłoniętymi końcówkami o średnicy 4 mm, z drugiej sondami pomiarowymi o długości 110 mm. Długość przewodów...
4.9 (12)
Indeks: UPM-05387
Indeks: UPM-05387
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 7,70 zł Cena 7,70 zł
 • Darmowa dostawa

Przewody, sondy pomiarowe do mierników - krokodylki 2szt.

Dwa przewody do mierników zakończone z jednej strony wtykami bananowymi , z drugiej złączami typu krokodyl . Długość przewodów to 94 cm (bez wtyczek i sond).
4.3 (3)
Indeks: UPM-05288
Indeks: UPM-05288
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 16,90 zł Cena 16,90 zł
 • Darmowa dostawa

Przewody, sondy pomiarowe do mierników - krokodylki 3szt.

Trzy przewody do mierników zakończone z jednej strony wtykami bananowymi, z drugiej złączami typu krokodyl. Długość przewodów to 85 cm (bez wtyczek i sond).
4.9 (17)
Indeks: UPM-02668
Indeks: UPM-02668
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 12,90 zł Cena 12,90 zł
 • Darmowa dostawa

Przewody, sondy pomiarowe do mierników - uniwersalne kątowe 80cm

Przewody z jednej strony są zakończone kątowymi wtykami bananowymi z nieosłoniętymi końcówkami o średnicy 4 mm, z drugiej sondami pomiarowymi o długości 100 mm. Długość...
4.7 (5)
Indeks: UPM-05386
Indeks: UPM-05386
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 7,90 zł Cena 7,90 zł
 • Darmowa dostawa

Sonda pomiaru temperatury Uni-T UT-T10K

Sonda typu K stosowana do pomiaru temperatury. Wyprodukowana przez firmę Uni-T, jednego z najpopularniejszych producentów mierników uniwersalnych. Zakres pomiarowy sondy...
5.0 (2)
Indeks: LEC-19071
Indeks: LEC-19071
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 9,90 zł Cena 9,90 zł
 • Darmowa dostawa

Przewody, sondy pomiarowe do miernika PM70

Przewody pomiarowe, przeznaczone do miernika PM70. Posiadają wtyki bananowe, kątowe z izolacją, o średnicy 4 mm. Długość sond wynosi 120 mm. Pierwsza sonda w kolorze czarnym, a...
5.0 (1)
Indeks: AKS-15207
Indeks: AKS-15207
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 54,90 zł Cena 54,90 zł
 • Darmowa dostawa

Gumowy przewód przewodzący prąd do pomiaru siły rozciągania - Adafruit 519

Przewodzący przewód gumowy o średnicy 2 mm i długości 1 metra. Wykorzystywany do pomiaru siły rozciągania. Podczas rozciągania elementu, jego rezyzytancja wzrasta.
5.0 (2)
Indeks: ADA-06549
Indeks: ADA-06549
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 59,90 zł Cena 59,90 zł
 • Darmowa dostawa

Przewody, sondy pomiarowe do mierników - uniwersalne kątowe UT-L09

Przewody pomiarowe z jednej strony są zakończone kątowymi wtykami bananowymi o średnicy 4 mm, z drugiej prostymi wtykami bananowymi 4 mm. Długość przewodów to 100 cm.
Indeks: KAB-09842
Indeks: KAB-09842
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 42,90 zł Cena 42,90 zł
 • Darmowa dostawa

Przewody, sondy pomiarowe do mierników - wtyk bananowy/uniwersalny kątowe 85cm

Przewody z jednej strony są zakończone kątowymi wtykami bananowymi z osłoniętymi końcówkami o średnicy 4 mm, z drugiej sondami pomiarowymi o długości 110 mm. Długość przewodów...
4.7 (11)
Indeks: UPM-05377
Indeks: UPM-05377
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Cena podstawowa 5,80 zł Cena 5,80 zł
 • Darmowa dostawa

Przewody, sondy pomiarowe do mierników Rebel RB-830, RB-838

Sondy pomiarowe do mierników Rebel RB-830 oraz RB-838. Wyposażone we wtyki bananowe, kątowe o średnicy 4 mm . Przewody posiadają izolacje w kolorze czarnym i czerwonym, dzięki...
4.7 (13)
Indeks: LEC-18374
Indeks: LEC-18374
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Cena podstawowa 4,40 zł Cena 4,40 zł
 • Darmowa dostawa

Czym mierzyć wielkości fizyczne? Wypróbuj krokodylki pomiarowe umożliwiając pomiary napięcia i nie tylo

Najczęstszym urządzeniem używanym do pomiarów wielkości fizycznych, takich jak rezystancja, napięcie czy częstotliwość jest wielofunkcyjny miernik cyfrowy, czyli popularny multimetr. Produkt tego typu wyróżnia się prostym i intuicyjnym użytkowaniem. Oferta multimetrów dostępna w naszym asortymencie zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych elektroników.

Multimetr to urządzenie pomiarowe posiadające możliwość mierzenia różnych wielkości fizycznych - nowoczesne multimetry mogą realizować kilka pomiarów jednocześnie, zapisywać wyniki i wyliczać ich średnią. Skorzystaj z naszej oferty na przewody i kable pomiarowe do multimetru - dobierz kable do swojego miernika. Długi kabel zwiększa bezpieczeństwo pracy i precyzyjnych pomiarów m.in. w trudno dostępnych miejscach.

Oprócz multimetrów oferujemy również szeroki wybór uniwersalnych mierników cęgowych, które wyróżniają się wysoką precyzją i przede wszystkim powtarzalnością pomiarową. Uniwersalnymi miernikami cęgowymi można przeprowadzać pomiary zarówno prądu stałego (DC), jak i zmiennego (AC).

Mierzymy różne wielkości fizyczne. Polecamy bogatą ofertę kabli pomiarowych (przewody pomiarowe)

Zaczynając swoją przygodę z elektroniką i pomiarami wartości, warto poznać podstawowe jednostki, które przyjdzie nam zmierzyć multimetrem z dobranymi w naszym dziale przewodami pomiarowymi.

Zacznijmy od napięcia elektrycznego, które jest różnicą potencjałów elektrycznych między dwoma punktami obwodu elektrycznego. Symbolem napięcia jest U, z kolei do jego pomiarów można użyć również woltomierza. Kolejnym pojęciem jest rezystancja elektryczna, którą oznacza się dużą literą R. Stanowi ona wielkość charakteryzującą relację pomiędzy napięciem a natężeniem prądu.

Świat elektroniki. Kable do multimetru to podstawa

Wchodząc w bogaty świat elektroniki spotkamy wielkości fizyczne takie jak napięcie, rezystancja, pojemność elektryczna, indukcyjność i wiele innych - oprócz tego spotkamy elementy takie jak opornik, cewka, kondensator, poznamy prawa Ohma i Kirchhoffa czy też twierdzenie Tellegena.

Skorzystamy z urządzeń takich jak amperomierz, woltomierz, omomierz, albo multimetr. posiadający w sobie możliwość pomiaru różnych wielkości. Do mierników proponujemy przewody pomiarowe przydatne zarówno do podstawowych, jak i zaawansowanych prac i pomiarów. Oferujemy m.in. cienkie sondy igłowe, które pozwalają na wykonywanie precyzyjnych pomiarów np. w przypadku niewielkiej elektroniki. Zapewniają bezproblemowe dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Czytelne oznaczenie kabla ułatwia prawidłowe podłączenie do miernika. Proponujemy m.in. same kable pomiarowe gwarantujące precyzyjny pomiar wielkości elektrycznych i nieelektrycznych. Wszystkie wymienione produkty są dostępne w asortymencie sklepu Botland.

Przewody pomiarowe do miernika powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego elektronika. Z kolei krokodylki pomiarowe to przyrządy uniwersalne, które sprawdzą się na co dzień. Wolisz korzystać ze specjalistycznego urządzenia? W Takiej sytuacji kable do multimetru sprawdza się idealnie! Sklep Botland - szybka dostawa, oryginalne produkty i profesjonalne doradztwo.

Przewody pomiarowe - FAQ

Do miernika można podłączyć różne rodzaje przewodów i sond. W zależności od planowanego zastosowania, można wybrać przewody pomiarowe ze złączami krokodylkowymi, bananowymi lub szpilkowymi, a także sondy umożliwiające pomiar temperatury.

Wygodnym rozwiązaniem są przewody pomiarowe zakończone wtykami kątowymi, które sprawiają, że korzystanie z miernika jest łatwiejsze.

Większość przewodów pomiarowych działa na zasadzie “plug and play” - wystarczy wpiąć je w odpowiednie gniazdo. Należy pamiętać, by nie pomylić gniazd dla potencjału dodatniego i ujemnego (są one oznaczone odpowiednio kolorami czerwonym i czarnym).