Filtruj według
Cena
28 32
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (530) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Akcesoria do WisBlock

Ilość produktów: 2
Loading...

WisConnector - listwa/gniazdo - 24-piny żeńskie - akcesoria do serii WisBlock - Rak Wireless - 10szt.

WisConnector  to element uzupełniający do serii produktów WisBlock. Jest to dwustronne złącze , które z jednej strony posiada gniazdo, a z drugiej listwę żeńską . Wyposażone...
Indeks: SOC-18986
Indeks: SOC-18986
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 37,90 zł Cena 28,43 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

WisConnector - listwa/gniazdo - 40-pinów męskich - akcesoria do serii WisBlock - Rak Wireless - 10szt.

WisConnector  jest elementem uzupełniający do serii produktów WisBlock. To dwustronne 40-pinowe złącze , które z jednej strony posiada gniazdo, a z drugiej listwę typu...
Indeks: SOC-18987
Indeks: SOC-18987
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 47,90 zł Cena 31,14 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Kolekcja WisBlock od Rak Wireless

Seria WisBlock została stworzona przez firmę RAKwireless - chińskie przedsiębiorstwo pochodzące z Shenzhen. Założeniem producenta było zaprojektowanie modułowego systemu do budowy własnych urządzeń i instalacji IoT, który pozwalałby na łatwe łączenie poszczególnych elementów w większe konstrukcje. Efektem tych starań było wykreowanie serii WisBlock, która obejmuje w zasadzie wszystkie komponenty potrzebne do tworzenia elektroniki: kontrolery poszczególnych podzespołów, sterowniki centralne, czujniki, elementy wykonawcze, przyciski czy płytki rozwojowe z wieloma rodzajami nakładek. Oprócz tego, do kolekcji WisBlock dostępny jest ogromny wybór części zamiennych oraz akcesoriów, które pozwalają rozszerzyć funkcjonalność poszczególnych produktów. Warto zwrócić uwagę, że wiele modułów oraz akcesoriów do WisBlock jest kompatybilnych nie tylko z rozwiązaniami stworzonymi przed RAKwireless, ale również z artykułami innych producentów (na przykład Raspberry Pi).

Akcesoria do modułów WisBlock

Oferta RAKwireless obejmuje bardzo duży wybór różnych akcesoriów do modułów WisBlock. Można znaleźć wśród nich między innymi wytrzymałe obudowy, anteny współpracujące z różnymi częstotliwościami fal radiowych (LTE, GPS, Bluetooth etc.), różnego rodzaju adaptery, przejściówki i konektory, przewody, ładowarki i zasilacze, baterie słoneczne, karty pamięci, dyski flash USB, a także precyzyjne narzędzia oraz elementy montażowe przeznaczone do łatwiejszego składania modułów WisBlock w większe systemy. Oprócz tego producent oferuje szeroką gamę części zamiennych, po które można sięgnąć w przypadku, gdy oryginalny element się zgubi lub ulegnie zniszczeniu. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej klasy materiałów i starannie przetestowane pod kątem jakości, bezpieczeństwa oraz właściwości użytkowych.

LPWAN w modułach i akcesoriach do WisBlock

LPWAN to technologia umożliwiająca tworzenie rozległych sieci bezprzewodowych, które charakteryzuje mała przepływność i bardzo niski pobór energii elektrycznej. Dzięki temu sieci tego rodzaju doskonale sprawdzają się w łączeniu ze sobą urządzeń IoT na dużych obszarach. Technologia LPWAN jest stosowana również przez produkty z serii WisBlock - wykorzystują one standard komunikacji LoRaWAN, który posługuje się falami radiowymi o częstotliwości 868 MHz.

Jakie akcesoria do WisBlock znajdziesz w Botland?

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do WisBlock z serii WisBlock Accessories. Oferujemy między innymi obudowy o wysokim stopniu szczelności, dzięki którym można zabezpieczyć płytki i moduły WisBlock przed działaniem niekorzystnych warunków zewnętrznych, takich jak wilgoć czy zapylenie. Zastosowanie odpowiednich obudów pozwala również na układanie poszczególnych segmentów jeden na drugim. W naszej ofercie dostępne są także listwy wyposażone w gniazda i piny. Pozwalają one na dobudowanie do projektów wykorzystujących WisBlock dodatkowych modułów wyposażonych w czujniki czy inne elementy elektroniczne rozszerzające funkcjonalność podstawowych płytek. Na stronie producenta dostępny jest specjalny przewodnik użytkownika po serii WisBlock - korzystając z niego można poznać nowe zastosowania poszczególnych elementów z kolekcji i dowiedzieć się, jak prawidłowo stosować je w projektach. Każde z akcesoriów posiada też szczegółową dokumentację techniczną, w której zawarte są między innymi informacje o kompatybilności dodatków z różnymi produktami z serii.