Kategorie

Diody LED i akcesoria

Diody LED i akcesoria

Diody emitujących promieniowanie w zakresie światła widzialnego. Ilość możliwości, które oferowane są przez takie akcesoria jak diody LED, jest niezwykle zaskakująca. Mogą służyć m.in. jako element aranżacji wnętrza, energooszczędne oświetlenie pomieszczeń, sygnalizacja alarmowa lub diody informujące o pracy urządzeń.

Podkategorie


Filtrowanie

Barwa
Obudowa
Długość fali
Jasność
Soczewka

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Z pomocą kolorowych diod LED, można stworzyć również moduły reklamowe i informacyjne, które będą doskonale widoczne zarówno za dnia, jak i w ciągu nocy – technologia LED udostępnia użytkownikom wiele wspaniałych możliwości, natomiast my staramy się dostarczyć najlepszych podzespołów, które będą spełniać oczekiwania wszystkich klientów! Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu!

Diody LED i akcesoria – wszystko, czego potrzebujesz


Chcesz stworzyć wyjątkowy klimat w swoim pokoju? Zależy ci na podkreśleniu detali i umieszczeniu jak największej źródeł ilości światła? Doskonałym wyborem będzie dla ciebie pasek RGB (dostępne w wersji 30, 48 i 60 diod LED na metr taśmy) – po podłączeniu modułu do prostego systemu Arduinio i zasilacza, istnieje możliwość ustawienia emisji różnych kolorów z 24-bitowej palety.

Dysponujemy również:

Oferujemy najlepszej jakości diody LED i akcesoria, by zadowolić użytkowników, którzy cenią profesjonalne wykonanie, doskonałe materiały oraz świetny stosunek oferty do ceny!

Dobierz odpowiednie dodatki, by wykorzystać z pełni potencjał technologii LED


Stosując wysokiej jakości zasilacze do taśm i pasków, konektory o dopasowanej długości, zaawansowane sterowniki, czujniki, profile, zaślepki oraz tuleje dystansowe, można uzyskać niesamowicie efektowne konstrukcje, bez obaw o bezpieczeństwo użytkowania.

Dbamy o to by produkty, które trafiają do naszych klientów, charakteryzowały się bezpieczeństwem w czasie pracy i posiadały wszystkie najważniejsze certyfikaty.