Filtruj według
Cena
539 62999
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Wiek
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Roboty psy

Ilość produktów: 4
Loading...

Petoi Bittle - bioniczny pies - robot edukacyjny - Seeedstudio 114992499

Petoi Bittle to bioniczny pies - robot edukacyjny, który powstał dzięki współpracy popularnej firmy Petoi oraz TinkerGen . Niewielkich rozmiarów, zwinny i zwrotny, wykonany...
5.0 (1)
Indeks: SEE-18810
Indeks: SEE-18810
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 1 999,00 zł Cena 1 999,00 zł
  • Darmowa dostawa

Zestaw czujników do Petoi Bittle - Seeedstudio 114992505

Zestaw modułów i czujników, które mogą być wykorzystane jako rozszerzenie do bionicznego psa Petoi Bittle , który powstał dzięki współpracy popularnej firmy  Petoi  oraz...
Indeks: SEE-19503
Indeks: SEE-19503
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 539,00 zł Cena 539,00 zł
  • Darmowa dostawa

Czworonożna platforma krocząca - robo pies - Unitree Go1 Pro

Czworonożna platforma krocząca Unitree Go1 to bardzo zaawansowany robot powstały do badań i rozwoju systemów autonomicznych w dziedzinie interakcji robot-człowiek, SLAM i...
Indeks: UTR-21626
Indeks: UTR-21626
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 4-6 tyg.
Cena podstawowa 25 999,00 zł Cena 25 999,00 zł
  • Darmowa dostawa

Czworonożna platforma krocząca - robo pies - Unitree Go1 Edu

Czworonożna platforma krocząca Unitree Go1 Edu. Robo pies Unitree Go1  jest bardzo zaawansowaną platformą do badań i rozwoju systemów autonomicznych w dziedzinie interakcji...
Indeks: UTR-21627
Indeks: UTR-21627
Na zamówienie
  • Darmowa dostawa

Roboty psy – do czego służą?

Podstawowym motorem pomysłu do stworzenia oferowanych robotów psów jest sprawienie radości klientom, dla których posiadanie takiego urządzenia jest jednym z marzeń. Kilka lat temu mogliśmy oglądać niesamowite filmiki, na których naukowcy z Ameryki przedstawiali efekty swojej pracy przy tworzeniu psa robota, który miał być wykorzystywany w wojsku do transportu ciężkich rzeczy podczas pieszych wędrówek. Dzisiaj firma Boston Dynamic oferuje w sprzedaży wysoko zaawansowanego robota psa, który jest w stanie zaskoczyć każdego widza swoimi niebywałymi umiejętnościami motorycznymi. Roboty w tej kategorii są stworzone przede wszystkim po to, aby pełnić funkcję edukacyjną. Dzięki zafascynowaniu tematem psów robotów oraz atrakcyjnym wizualnym i funkcjonalnym aspektom urządzeń użytkownik będzie częściej z nich korzystał, co z kolei przełoży się na lepsze wyniki w nauce elektroniki i robotyki.

Pies robot (robot dog) – edukacja z przyjemnością

Urządzenia z kategorii „pies robot” zostały stworzone, aby popularyzować wiedzę z dziedziny elektroniki, mechaniki oraz robotyki. Dziecko, które otrzyma takiego robota, będzie mogło samodzielnie doświadczać, w jaki sposób pracuje każda poszczególna część urządzenia. Sama nauka sterowania rozwija umiejętności przestrzenne, natomiast obserwacja pracy różnych części sprzętu pomaga rozwinąć podstawowe pojęcie o mechanice i elektronice. To bardzo ważne, aby dzieci, które dzisiaj rozpoczynają swoją edukację, były zachęcane do rozwoju swoich zainteresowań z dziedziny nauk ścisłych powiązanych z automatyką, robotyką i programowaniem.

Psy roboty, czyli co warto wiedzieć o sztucznej inteligencji?

Świat stale ewoluuje i wprowadza nowe technologie, często zamieniając kolejne miejsca pracy, które nie wymagały od człowieka kreatywnego myślenia, na miejsca pracy dla programistów i specjalistów od automatyki i robotyki. Wśród przewidywań na przyszłość jest praktycznie pewne, że obecna sytuacja na rynku wraz z rozwojem wielu technologii stanie się jeszcze bardziej widoczna. Właśnie dlatego jest bardzo ważne, aby od najmłodszych lat zachęcać dzieci do nauki logicznego i abstrakcyjnego myślenia.

Psy roboty – co dokładnie oferujemy?

W naszej ofercie możesz znaleźć między innymi wiele zestawów robotów do samodzielnej budowy. Bardzo często załączona instrukcja tłumaczy szczegółowo kilka przykładowych projektów robotów, ale użytkownik może też samodzielnie zbudować i zaprogramować swoją wersję robota – może nim być na przykład pies. Psy roboty, które oferujemy w gotowych wersjach, to między innymi „Pies Dogo Rastar” oraz inny Pies Robot. Urządzenie jest zdalnie sterowane za pomocą dedykowanego pada. Na końcach nóg roboty mają małe kółka, dzięki którym są w stanie sprawnie poruszać się w analogiczny sposób jak mobilne roboty czterokołowe. Rozstaw kończyn może być łatwo zmieniany, tak aby imitowało to realistyczne zachowania psa.

W zależności od modelu urządzenia roboty są w stanie także symulować potrząsanie głową, kucanie, czołganie się, merdanie ogonem, szczekanie, siusianie lub nawet tańczenie. Stosując różne kombinacje takich czynności, robot jest w stanie symulować emocje takie jak radość, niepokój, strach i podekscytowanie.

Zakup takiego urządzenia i podarowanie go swojemu dziecku to doskonała inwestycja w jego przyszłość. Bardzo często tego rodzaju prezenty są w stanie stanowić początek pasji, która będzie trwała całe życie. Dodatkowo zabawki pomagają uwrażliwić dziecko na emocje odczuwane przez zwierzęta czy ich zachowania i skłonić malucha do zainteresowania się również tym tematem. System zarządzający robotem może dopasowywać się do aktualnych zachowań użytkowników. Dodatkowo w kategorii roboty edukacyjne są dostępne produkty marki Lego, Ozobot, Wonder i wielu innych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Botland?

Asortyment naszego sklepu jest podzielony na kategorie, dzięki którym bez trudu znajdziesz interesujący Cię produkt. Zamówiony towar dostępny w magazynie jest wysyłany niezwłocznie, dzięki czemu dostawa jest bardzo szybka. Wszyscy klienci mogą założyć indywidualne konto w sklepie Botland.