Filtruj według
Cena
46 415
Producent
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

PIC

Ilość produktów: 2
Loading...

P-Star 25K50 Micro PIC18F25K50 - Pololu 3150

Moduł wyposażony w mikrokontroler Microchip PIC18F25K50z zainstalowanym bootloaderem. Wyposażony jest w 16 cyfrowych wejść/wyjść oraz popularne interfejsy komunikacje....
Indeks: PLL-02676
Indeks: PLL-02676
Na zamówienie
Czas oczekiwania ok. 4-6 tyg.
Cena podstawowa 46,90 zł Cena 46,90 zł
  • Darmowa dostawa

MPLAB PICkit 4 - debugger/programator do mikrokontrolerów PIC

Debugger / programator układowy dla szybkiego i łatwego debugowanie mikrokontrolerów PIC i dsPIC przy użyciu zaawansowanego graficznego interfejsu użytkownika zintegrowanego...
Indeks: FAR-12833
Indeks: FAR-12833
Chwilowo niedostępny
Oczekiwanie na potwierdzenie daty dostawy
Cena podstawowa 415,00 zł Cena 415,00 zł
  • Darmowa dostawa

Maluch, który może więcej

8-bitowe moduły PIC18F25K80 oferują wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować urządzenia o niezwykle niskim poborze mocy, które mogą pracować z zasilaniem bateryjnym przez wiele lat. Pobór prądu w stanie uśpienia można zmniejszyć aż do 20 nA, a dodatkowo procesor może pracować w wyjątkowo szerokim jak na mikrokontrolery zakresie napięć zasilania – od 1,8 do aż 5,5 V. Na pokładzie znalazło się miejsce dla 32 kB pamięci programu, ponad 3,5 kB pamięci RAM oraz 1 kB EEPROM, a maksymalna częstotliwość taktowania rdzenia wynosi 16 MHz. Aby ułatwić Ci rozpoczęcie pracy, udostępniliśmy w naszym sklepie maleńkie minikomputery P-Star 25K50 Micro PIC18F25K50, zawierające – oprócz samego mikrokontrolera i złącza USB – także szereg padów do wlutowania goldpinów, do których podłączysz dowolne rozszerzenia i zewnętrzne urządzenia.

Wszystko pod ręką

Moduły P-Star zawierają także niezbędne dodatki, pozwalające na natychmiastowe rozpoczęcie pracy z procesorami PIC – przycisk RESET oraz trzy diody LED do dowolnego zaprogramowania. Wgrywanie programu odbywa się bezpośrednio przez złącze micro USB – nie musisz używać zewnętrznego urządzenia, gdyż za ładowanie wsadu do pamięci Flash odpowiada fabryczny bootloader. Do utworzenia kodu programu oraz jego skompilowania służy m.in. darmowe środowisko MPLAB X. Dokumentacja producenta, firmy Pololu, zawiera także szereg instrukcji, które poprowadzą Cię krok po kroku od instalacji do uruchomienia pierwszego projektu. W naszym sklepie znajdziesz natomiast wszystkie niezbędne akcesoria, w tym zestawy przewodów połączeniowych czy kable micro USB.

Większy i szybszy

Jeżeli potrzebujesz zestawu ewaluacyjnego z szybszym mikrokontrolerem, wyposażonym także w łącze USB, wybierz płytkę Sparkfun USB Bit Whacker z procesorem PIC18F2553. Układ może pracować z prędkością 48 MHz, jest wyposażony w 32 kB pamięci Flash, 2 kB RAM oraz szereg interfejsów szeregowych i timerów ogólnego przeznaczenia. Ponadto zawiera w swojej strukturze 12-bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy. Moduły Whacker są wyposażone w dodatki, takie jak dwa przyciski (RESET oraz PRG), dwie programowalne diody LED oraz trzecia dioda, wskazująca obecność napięcia zasilania. Zewnętrzne rozszerzenia i akcesoria podłączysz za pomocą goldpinów, które możesz wlutować w pady, znajdujące się na obu dłuższych brzegach płytki – do Twojej dyspozycji jest aż 16 wyprowadzeń I/O.