Firma Botland współpracuje z dostawcami z całego świata. Poniżej przedstawiamy listę naszych najważniejszych partnerów handlowych.

Producent i pomysłodawca oryginalnych modułów z serii Arduino. Udostępnia darmowe środowisko programistyczne Arduino IDE. Jedna z najpowszechniejszych i szeroko rozpoznawana platforma programistyczna na świecie.

Producent popularnych minikomputerów spod znaku Maliny z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Raspberry Pi to najpopularniejszy minikomputer na świecie. Jest ceniony za szerokie zastosowania praktyczne i wybór dostępnych akcesoriów oraz dodatków.

Producent czołowych na światowym rynku drukarek 3D. Znany przede wszystkim z urządzeń serii Creality Ender i Creality CR. Botland jest jedynym oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D marki Creality w Polsce.

Producent wysokiej jakości modułów elektronicznych i komponentów mechanicznych. Produkty firmy Pololu są starannie wykonane, bardzo dobrze przetestowane, posiadają szerokie wsparcie w postaci opisów i bibliotek. Płytki charakteryzuje starannie nałożony zielony lakier.

Producent wysokiej jakości modułów i układów elektronicznych. Produkty firmy SparkFun są staranne wykonane, bardzo dobrze przetestowane, posiadają szerokie wsparcie w postaci opisów i bibliotek. Płytki charakteryzuje starannie nałożony czerwony lakier.

Producent wysokiej jakości modułów i układów elektronicznych. Produkty firmy Adafruit są staranne wykonane, bardzo dobrze przetestowane, posiadają szerokie wsparcie w postaci opisów i bibliotek. Płytki charakteryzuje starannie nałożony czarny lakier.

Oficjalny dystrybutor popularnego minikomputera Raspberry Pi wraz z akcesoriami. Firma Farnell słynie ze swej solidności i niezawodności, posiada jeden z największych magazynów części elektronicznych na całym świecie.

To jedyny liczący się dostawca nośników pamięci na rynku europejskim. W swojej ofercie posiada wykonane z najwyższej jakości materiałów karty pamięci, dyski SSD, pamięci RAM oraz popularne pamięci USB. Są one produkowane w oparciu o najlepsze komponenty i technologię Toshiba. Większość urządzeń posiada wieczystą gwarancję producenta.

Polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości modułów elektronicznych. Produkty MSX są starannie wykonane, charakteryzują się lakierem w kolorze czarnym.

Dystrybutor akcesoriów do popularnego minikomputera Raspberry Pi. Dostarcza zarówno urządzenia USB jak obudowy do popularnej Maliny.

Producent wysokiej jakości kart dźwiękowych dedykowanych do minikomputera Raspberry Pi. Dostawca oferuje szeroki wybór produktów, dzięki którym z łatwością można zbudować wysokiej jakości systemy dystrybucji dźwięku.

Producent układów elektronicznych, czujników i modułów kompatybilnych z Arduino i Raspberry Pi. Waveshare jest także autorem wyświetlaczy, robotów, zestawów do prototypowania i produktów edukacyjnych.

Producent układów elektronicznych, czujników i modułów kompatybilnych z Arduino i Raspberry Pi. Znana przede wszystkim z systemu Grove, który oferuje szerokie możliwości konstrukcyjne dla projektantów i makerów.

Producent układów elektronicznych i akcesoriów mechanicznych do budowy robotów i nie tylko.

Producent systemów sterowania automatyką domową i przemysłową. Oferuje przede wszystkim wysokiej jakości siłowniki elektryczne z profesjonalnym sterowaniem. Dostawca podążając za ciągle rozwijającą się technologią użytkową umożliwia podniesienie standardu życia i zasmakowania luksusu za rozsądne pieniądze.

Popularne minikomputery o wysokiej wydajności. Odroid powstał 10 lat temu i od tego czasu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Było to pierwsze na świecie przenośne urządzenie do gier dla Androida. Minikomputery Odroid działają z systemami Ubuntu 14.04 lub Android 4.2. Atutami są z pewnością cicha praca, średnie zużycie mocy 2 ~ 5 W i niewielkie rozmiary.

Producent jednych z najmocniejszych obecnie dostępnych minikomputerów.

Producent modułów wykorzystywanych do budowy inteligentnych budynków. Dzięki produktom marki Blebox Twój dom zmieni się w komfortowe, oszczędne i bezpieczne miejsce. Innowacyjne rozwiązania pozwalają kontrolować otaczającą Cię rzeczywistość. Brama otworzy się, gdy wracasz z pracy, temperatura dostosuje się do panujących warunków atmosferycznych, a roletami i oświetleniem możesz sterować będąc na wakacjach.

Dostawca szerokiej gamy modułów kamer do popularnych minikomputerów Arduino oraz Raspberry Pi. Kamery Arducam do Raspberry Pi są bardzo ważnym uzupełnieniem standardowych aparatów popularnej malinki. Firma udostępnia produkty dopsowanane do zróżnicowanych warunków, m.in. obiektyw typu rybie oko, kamerę nocną, czy kamerę szpiegowską. Umożliwia to znacznie szersze zastosowania niż w przypadku standardowych kamer pi.

Brytyjskie zestawy edukacyjne dla początkujących elektroników i robotyków. Seria BBC Micro:bit zdobyła serca dzieci, rodziców i nauczycieli jako narzędzie zapoznające z podstawami programowania.

Polska firma z pasją do programowania. Każdy miłośnik mikrokontrolerów z pewnością zna publikacje z oferty firmy Atnel.

Dostawca popularnych części do budowy robotów takich jak koła, silniki, podwozia, zestawy do samodzielnego montażu. Obowiązkowa dla pasjonatów.

Producent specjalistycznych ramion robotów oraz drukarek 3D. Produkty charakteryzuje wysoka jakość materiału oraz dbałość o precyzję wykonania.

Dostawca oferuje szeroki wybór anten oraz modułów do komunikacji w standardach GSM/GPRS/SMS/DTMF współpracujących z popularnymi minikomputerami Arduino i Raspberry Pi. Produkty te umożliwiają tworzenie projektów wpisujących się w najnowsze trendy technologiczne.

Polski producent obudów z tworzyw sztucznych. Szeroki wachlarz produktów pozwala dopasować odpowiednią obudowę do każdego projektu elektronicznego.

Dostawca obudów oraz modułów kompatybilnych z Raspberry Pi.

To jedna z najbardziej innowacyjnych firm z branży elektroniki drukowanej w Wielkiej Brytanii. Produkuje pakiet drukowanych produktów elektronicznych, które umożliwiają integrację elektroniki bezpośrednio w środowisku. Ich przewodzące farby i łatwe w użyciu zestawy rozwojowe pozwalają każdemu na prototypowanie elektronicznych wizji przyszłości.

Dostawca jednego z najmniejszych dostępnych na rynku modułów IoT pracujących z systemem Linux. Flagowy produkt firmy - minikomputer Omega2 - jest łatwy w użyciu, nawet dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem. Dostawca oferuje liczne nakładki i akcesoria, dzięki którym realizacja projektu jest szybka i intuicyjna, co sprawia, że tworzenie staje się pasją.

Jeden z czołowych dostawców, który w swojej ofercie posiada minikomputery z procesorami o wysokiej wydajności. Udostępnia on w sprzedaży m.in. Banana Pi M3 - najmocniejszy na chwilę obecną moduł z ośmiordzeniowym procesorem. W ofercie znalazły się również liczne akcesoria dedykowane produktom Banana Pi.

Czołowy producent i dystrybutor elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Produkty są wykonane z wysokiej jakości stali, z użyciem nowoczesnych technologii. Dedykowane głównie do użytku przez majsterkowiczów „DIY” oraz w gospodarstwach domowych. Cechują się przystępnymi cenami, nowoczesnym wzornictwem oraz dobrą ergonomią pracy.

Największe w polskim internecie miejsce zrzeszające pokoje zagadek - escape room. Na portalu łatwo znajdziesz najbliższy escape room oraz szybko sprawdzisz opinie osób, które już w nim były. Prosty podział na kategorie tematyczne pozwoli dopasować rozrywkę do gustu każdego.

Stolica eXperymentu to projekt edukacyjny, który ma przede wszystkim podnieść jakość kształcenia młodych ludzi. To narzędzie w tworzeniu szkoły na miarę dzisiejszych, dynamicznie zmieniających się czasów. W ramach tego projektu Stolica eXperymentu i Botland stawiają na naukę STEM (Science, Technology, Engineering i Mathematics).

zapraszamy do współpracy!