Promowane produkty

Polecane

Obudowy do Raspberry Pi 5

Ilość produktów: 5
Loading...

Obudowa do Raspberry Pi 5 - otwarta z wentylatorem - przezroczysta

Przezroczysta obudowa do minikomputera Raspberry Pi 5. Dodatkowo, wyposażona jest w wentylator , który jest montowany na górnej części obudowy przy użyciu czterech dołączonych...
Indeks: GRL-23991
Indeks: GRL-23991
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 30,90 zł Cena 30,90 zł
  • Nowość!
  • Darmowa dostawa

Obudowa do Raspberry Pi 5 Vesa v2 do montażu na monitor - czarna

Obudowa do minikomputera Raspberry Pi 5 została wykonana z akrylu o grubości 3 mm w kolorze czarnym. Jest przystosowana do montażu w standardzie VESA, co umożliwia...
Indeks: GRL-23992
Indeks: GRL-23992
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 39,90 zł Cena 39,90 zł
  • Nowość!
  • Darmowa dostawa

Obudowa do Raspberry Pi 5 z wentylatorem - czarna

Obudowa do minikomputera Raspberry Pi 5 w kolorze czarnym. W zestawie znajduje się wentylator z przewodem 2-pin, raster 2 mm. Wymiar obudowy jest  równy  91 x 67 x 40 mm ....
Indeks: GRL-23993
Indeks: GRL-23993
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 45,90 zł Cena 45,90 zł
  • Nowość!
  • Darmowa dostawa

Obudowa do Raspberry Pi 5 oficjalna - czerwono-biała

Oficjalna czerwono-biała obudowa do minikomputera Raspberry Pi 5 . Wykonana została z materiałów bardziej odpornych na temperaturę , ze względu na wyższy pobór prądu piątej...
Indeks: RPI-23923
Indeks: RPI-23923
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 55,90 zł Cena 55,90 zł
  • Darmowa dostawa

Obudowa do Raspberry Pi 5 oficjalna - grafitowa

Oficjalna obudowa w kolorach czerni i szarości przeznaczona dla Raspberry Pi 5 . Została stworzona z materiałów o podwyższonej odporności termicznej , uwzględniając większe...
Indeks: RPI-23924
Indeks: RPI-23924
Przedsprzedaż
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Cena podstawowa 55,90 zł Cena 55,90 zł
  • Darmowa dostawa

Raspberry Pi 5 to potężne narzędzie dla hobbystów i profesjonalistów. Aby jednak w pełni wykorzystać jego potencjał, trzeba zapewnić mu odpowiednią ochronę. Jakie obudowy będą dedykowane do najnowszej "Maliny"?

Więcej przestrzeni i więcej możliwości

Nowa, zaktualizowana obudowa dla Raspberry Pi 5 oferuje użytkownikom więcej niż tylko estetyczny design. Bazując na wyglądzie modelu dla Raspberry Pi 4, wprowadza szereg innowacji, które zwiększają użyteczność urządzenia i poprawiają zarządzanie temperaturą.

Zintegrowany wentylator o maksymalnym przepływie powietrza 2,79 CFM został wyposażony w dynamiczne łożyska, które gwarantują niski poziom hałasu i długą żywotność. Dzięki połączeniu z czteropinowym złączem JST w Raspberry Pi 5, wentylator zapewnia efektywne chłodzenie z kontrolowaną temperaturą. Powietrze jest zasysane przez szczelinę pod pokrywą i przepływa przez radiator, aby zapewnić optymalne warunki pracy dla BCM2712 AP.

Obudowa została wydłużona i wyposażona w ulepszone elementy mocujące, co pozwala na włożenie płytki Raspberry Pi 5 bez konieczności wyjmowania karty SD. Możliwość układania kilku obudów oraz montowania HAT na wentylatorze zwiększa możliwości konfiguracji i dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Produkowana w Wielkiej Brytanii przez firmę T-Zero, nowa obudowa, gwarantuje wysoką jakość wykonania i trwałość. Dzięki niej, użytkownicy Raspberry Pi 5 zyskują nie tylko więcej przestrzeni, ale także więcej możliwości w zakresie zarządzania i konfiguracji swojego urządzenia.

Obudowa do Raspberry Pi 5 - zapewnia maksimum ochrony przed uszkodzeniami

Dla użytkowników Raspberry Pi 5, nowa obudowa stanowi tarczę, która chroni cenne komponenty przed różnymi zagrożeniami. Jej głównym zadaniem jest zabezpieczenie delikatnych elementów układu przed potencjalnymi uszkodzeniami, takimi jak uderzenia czy zalania.

Obudowa jest wytrzymała i solidna, co sprawia, że jest w stanie wytrzymać trudne warunki, zapewniając bezpieczeństwo dla Raspberry Pi 5 w różnych sytuacjach. Dzięki niej, użytkownicy mogą być pewni, że ich urządzenie jest chronione przed przypadkowymi uszkodzeniami, pozwalając im na swobodne eksperymentowanie i odkrywanie nowych możliwości, jakie oferuje Raspberry Pi 5.

Odpowiednio zaprojektowana obudowa nie ogranicza dostępu do portów i złącz, umożliwiając pełną funkcjonalność i wygodę użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają nie tylko zaawansowanej ochrony, ale także praktyczności i stylowego designu.