Filtruj według
Cena
7 18
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Szczypce wygięte

Ilość produktów: 3
Loading...

Szczypce wygięte 125mm - Vorel 42304

Szczypce wygięte o długości 125 mm.
5.0 (2)
Indeks: NSZ-01487
Indeks: NSZ-01487
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 7,90 zł Cena 7,90 zł
  • Darmowa dostawa

Szczypce wydłużone odgięte AX105 130mm

Szczypce o długości 130 mm . Posiadają wygodny uchwyt w losowym kolorze.
5.0 (1)
Indeks: PRO-11380
Indeks: PRO-11380
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 12,90 zł Cena 12,90 zł
  • Darmowa dostawa

Szczypce wygięte HY-21W 130mm

Szczypce wygięte o długości 130 mm . Posiadają gładkie i wygięte szczęki, które zapewniają mocny chwyt małych elementów. Dzięki wyprofilowanym szczękom, ostremu zakończeniu i...
Indeks: PRO-11385
Indeks: PRO-11385
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 17,90 zł Cena 17,90 zł
  • Darmowa dostawa

Szczypce wygięte do zadań specjalnych

Oferowane przez nas produkty mają szeroki zakres zastosowania, dlatego znakomicie sprawdzą się zarówno w każdym przydomowym warsztacie, jak i w skrzynce z narzędziami profesjonalisty. Za ich pomocą można nie tylko przytrzymywać różnego rodzaju elementy, ale również zaginać oraz ciąć. Szczypce wyróżniają się mocnym uchwytem szczęk. W naszej ofercie można znaleźć m.in. produkty marki Vorel.

Szczypce wygięte dostępne w ofercie Botland

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości produkty. Są one nie tylko solidnie wykonane, ale również zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania. Wszystkie modele zostały wyposażone w wygodny uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego. Jego ergonomiczny charakter sprawia, że doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni. Rękojeść powstała z antypoślizgowego materiału. Dzięki temu pewnie i stabilnie leży w dłoni, co zmniejsza ryzyko przypadkowego wypadnięcia. To z kolei przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa oraz precyzji. Ostre krawędzie szczypiec charakteryzują się wysoką twardością. Dzięki temu istnieje możliwość zachowania pierwotnych właściwości przez bardzo długi czas, nawet przy intensywnej eksploatacji. Oferowane przez nas narzędzia są lekkie, poręczne i wytrzymałe. Z tego względu charakteryzują się wszechstronnym oraz bezpiecznym użytkowaniem.

Czym jeszcze wyróżniają się narzędzia dostępne w asortymencie?

Oferowane przez nas szczypce wygięte występują w różnych rozmiarach. Dostępne długości to m.in. 125 mm i 130 mm. Oprócz pojedynczych produktów, w naszym asortymencie znajdują się też zestawy składające się z kilku różnych rodzajów szczypiec. Oprócz wersji wygiętych, w skład zestawu wchodzą proste, boczne tnące, czołowe tnące oraz kombinerki w różnych rozmiarach. Tego typu komplety okażą się przydatne w skrzynce narzędziowej każdego majsterkowicza oraz profesjonalisty. Szczypce z wygiętą końcówką są przeznaczone do trudno dostępnych miejsc. Wygodna rękojeść dodatkowo izoluje przed napięciem, dlatego też narzędzie sprawdzi się w trakcie prac przy elektronice.