Filtruj według
Cena
36 192
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Rozszerzenia WisBlock IO

Ilość produktów: 2
Loading...

Wyświetlacz OLED - 0,96'' 128x64px - rozszerzenie WisBlock IO - Rak Wireless RAK1921

Wyświetlacz OLED  w postaci rozszerzenia WisBlock IO. Przekątna ekranu wynosi 0,96'' , a rozdzielczość jest równa 128 x 64 px . Moduł został wyposażony w sterownik IC...
Indeks: SOC-18974
Indeks: SOC-18974
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 36,90 zł Cena 36,90 zł
  • Darmowa dostawa

Moduł bezprzewodowy NB-IoT - rozszerzenie WisBlock IO - Rak Wireless RAK5860

Rozszerzenie RAK5860 to moduł przeznaczony do współpracy z płytką bazową WisBlock Base Board RAK5005-O. Zapewnia bezprzewodową komunikację LTE Cat M1 i LTE Cat NB2 dla...
5.0 (1)
Indeks: SOC-18980
Indeks: SOC-18980
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 239,00 zł Cena 191,20 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Seria WisBlock od RAKwireless

WisBlock to seria produktów stworzona przez chińską markę RAKwireless. Zostały one zaprojektowane w celu stworzenia spójnego, modułowego systemu obejmującego różne elementy urządzeń i instalacji IoT, dzięki którym możliwe byłoby łatwe i szybkie prototypowanie przy wykorzystaniu jak najbardziej praktycznego hardware’u. Kolekcja WisBlock obejmuje między innymi układy logiczne, moduły wejść i wyjść, adaptery WisBlock, moduły komunikacji przewodowej i bezprzewodowej, czujniki, elementy wykonawcze, bramki sieciowe i części interfejsu użytkownika, a także szeroki wybór akcesoriów, takich jak obudowy czy anteny. Oprócz tego w ofercie marki dostępne są płytki rozwojowe i rozszerzenia WisBlock do płytek bazowych.

WisBlock IO - praktyczne rozszerzenia WisBlock

Kolekcja WisBlock IO obejmuje duży wybór rozszerzeń WisBlock przeznaczonych do poszerzania funkcjonalności modułów z serii pod kątem zwiększenia ilości wejść i wyjść czy stworzenia wygodnego interfejsu użytkownika. Oferta obejmuje między innymi moduły komunikacji bezprzewodowej (WiFi, LTE, NB-IoT itp.), rozszerzenia pozwalające na komunikowanie się przy użyciu interfejsów I2C, UART, ADC i GPIO czy czytniki NFC, moduły pamięci (FLASH, EEPROM), konwertery napięcia, a także wiele elementów związanych z odbiorem i przekazem treści, na przykład ekrany OLED, mikrofony czy wyświetlacze typu e-papier.

Wygodne i trwałe rozszerzenia WisBlock

Elementy z serii WisBlock zostały zaprojektowane tak, by można było łatwo łączyć je ze sobą w dowolnych konfiguracjach, uzyskując nowe urządzenia i systemy. Sposób składania umożliwia bardzo proste prototypowanie sprzętu elektronicznego w krótkim czasie, dzięki czemu proces powstawania nowych projektów od pomysłu do gotowego urządzenia staje się znacznie krótszy. Twórcy zwracają też szczególną uwagę na utrzymanie wysokiej jakości wykonania każdego z produktów, co pozwala wykorzystywać te same elementy wielokrotnie w różnych zastosowaniach.

Rozszerzenia i adaptery WisBlock IO w ofercie Botland

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór adapterów i rozszerzeń WisBlock IO, które znakomicie sprawdzą się we wszystkich projektach elektronicznych wykorzystujących moduły WisBlock. W tej kategorii dostępne są takie produkty jak adaptery do rozszerzeń WisBlock, dzięki którym zyskasz możliwość podłączenia większej ilości modułów (również tych stworzonych przez innych producentów, takich jak Seeed Studio czy SparkFun). Oprócz tego, w ofercie Botland znajdziesz też wiele innych przydatnych rozszerzeń WisBlock - na przykład przetworniki sygnału z analogowego na cyfrowy, konwertery napięcia, a także ekspandery wyprowadzeń poszerzające ilość wyjść i dokładające nowe sposoby komunikacji (USB, RS-485, NB-Iot). Oferujemy również elementy interfejsu użytkownika, dzięki którym można łatwiej nadawać i odbierać informacje z płytki deweloperskiej - znajdziesz wśród nich między innymi wysokiej jakości ekrany OLED, które znakomicie sprawdzą się w wielu projektach. Na stronie producenta dostępny jest szczegółowy przewodnik użytkownika, który pozwala poznać funkcję i sposób działania każdego z modułów podstawowych lub rozszerzających WisBlock. Znajdziesz tam też informacje przydatne w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów podczas pracy z produktami z tej serii.