Filtruj według
Typ przewodu
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Standard przewodu
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Długość przewodu
Więcej (-2) Ok Wyczyść
Ilość pinów
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Cena
2 6
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Przewody USB A - B

Ilość produktów: 5
Loading...

Przewód USB A - B Lanberg - z filtrem ferrytowym - 1,8m

Przewód USB (typ A)  - USB (typ B) wykorzystywany do połączenia komputera z urządzeniami wyposażonymi w gniazda USB-B. Długość  1,8 m . Posiada przeciwzakłóceniowy filtr...
5.0 (2)
Indeks: IMP-11975
Indeks: IMP-11975
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 5,90 zł Cena 5,90 zł
  • Darmowa dostawa

Przewód USB A - B - Lanberg - 1,8m

Przewód USB (typ A)  - USB (typ B) wykorzystywany do połączenia komputera z urządzeniami wyposażonymi w gniazda USB-B. Długość przewodu od Lanberg jest równa 1,8 m.
5.0 (2)
Indeks: IMP-11976
Indeks: IMP-11976
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 4,90 zł Cena 4,90 zł
  • Darmowa dostawa

Przewód USB A - B - 30cm - niebieski

Przewód USB (typ A) - USB (typ B) wykorzystywany do połączenia komputera z urządzeniami wyposażonymi w gniazda USB - B. Długość  30 cm .
5.0 (2)
Indeks: GRL-12530
Indeks: GRL-12530
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 2,60 zł Cena 2,60 zł
  • Darmowa dostawa

Przewód USB A - B 2.0 Lanberg - z filtrem ferrytowym - czarny 1m

Przewód połączeniowy od firmy Lanberg o długości  100 cm . Zakończeniami przewodu są męskie złącza  USB typu A  oraz  USB typu B . Model został wyposażony także w...
5.0 (4)
Indeks: IMP-20523
Indeks: IMP-20523
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 4,90 zł Cena 4,90 zł
  • Darmowa dostawa

Przewód USB A - B - 1,8m - szary

Przewód USB (typ A)  - USB (typ B) wykorzystywany do połączenia komputera z urządzeniami wyposażonymi w gniazda USB-B. Długość 1,8 m.
5.0 (1)
Indeks: KAB-05418
Indeks: KAB-05418
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Cena podstawowa 4,90 zł Cena 4,90 zł
  • Darmowa dostawa

Kabel USB A/B – najważniejsze informacje

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie kable USB produkowane przez renomowane firmy z wieloletnim stażem na rynku. Oznacza to wysoką jakość wykonania, a zastosowanie solidnych materiałów gwarantuje długą żywotność i bezproblemowe działanie.

Kabel USB A-B jest przeważnie wykorzystywany do podłączania różnych urządzeń do jednostki centralnej komputera stacjonarnego (PC) lub laptopa. Najczęściej jest to drukarka, skaner lub urządzenie wielofunkcyjne. Ponadto używa się go do bezpiecznego podłączenia wszystkich innych sprzętów wyposażonych w wyprowadzenie typu USB B, np. Arduino Uno, sterowniki serw oraz różnego rodzaju zestawy uruchomieniowe. Choć obecnie wiele urządzeń łączy się bezprzewodowo z komputerem, to w przypadku awarii sieci bądź routera kabel USB A-B jest często jedynym sposobem połączenia sprzętu z komputerem.

W tej kategorii znajdziesz przewody USB z wbudowanym filtrem ferrytowym. Sam ferryt to nic innego jak połączenie węgla z żelazem w ilości około 0,02%. Głównym zadaniem filtra jest zapobieganie nagłym zmianom natężenia prądu dostarczanego do urządzenia. Dzięki możliwościom eliminowania zakłóceń elektromagnetycznych podłączony sprzęt pracuje stabilnie i przede wszystkim bezpiecznie. W codziennym użytkowaniu oznacza to wydłużenie żywotności podłączanych urządzeń.

Przewody USB – zróżnicowany asortyment

W naszym sklepie dostępne są kable USB A/B o długości zarówno 30 cm, jak i 1,5 m, 1,8 m, a nawet 3 m, dzięki czemu bez trudu wybierzesz długość odpowiadającą Twoim wymaganiom.

  • Oprócz standardowych modeli wyposażonych w jeden wtyk USB typu A i jeden typu B proponujemy również przewody 3w1. Dzięki nim możesz podłączyć aż 3 urządzenia do swojego komputera. Bez względu na to, czy są to drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne bądź mikrokontrolery, wysoka jakość wykonania gwarantuje bezpieczną i stabilną pracę sprzętu. Oferujemy przewody zakończone wtykami USB-B, miniUSB-B oraz wtykiem microUSB-B. Kable tego typu charakteryzują się uniwersalnością i szerokim zastosowaniem.
  • W tej kategorii znajdziesz przewody USB m.in. w kolorze czarnym, szarym, czerwonym i niebieskim.
  • Proponujemy kable wyróżniające się wsteczną kompatybilnością, czyli standardem USB 1.1. W praktyce oznacza to bezproblemową możliwość podłączania urządzeń starszego typu.

Końcowe elementy przewodu, które bezpośrednio wkłada się do portów USB, są wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Nawet w przypadku częstego podłączania i odłączania urządzeń charakteryzują się one długą żywotnością i bezawaryjnym działaniem. W pozostałych kategoriach naszego sklepu znajdziesz również przewody miniUSB 2.0, microUSB 2.0, USB C, a także kable USB Lighting.

Kabel USB A/B – co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Przewody USB dostępne w naszym sklepie wyróżniają się elastycznością i wysoką wytrzymałością. Aby maksymalnie wydłużyć ich żywotność, nie należy poddawać ich dużym naprężeniom i zagnieceniom. W trakcie użytkowania trzeba unikać uszkodzeń mechanicznych, a w szczególności przecięć i zmiażdżeń.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących przewodów USB lub innych produktów, które znajdziesz w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci w wyborze kabla USB w 100% spełniającego Twoje oczekiwania. Do dyspozycji oddajemy numer telefonu, adres e-mail i formularz kontaktowy. Wszystkie dane znajdują się w zakładce „Kontakt”.