Filtruj według
Cena
7 8
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (530) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Szczypce okrągłe

Ilość produktów: 1
Loading...

Szczypce metalowe okrągłe - bociany 125mm - Vorel 42307

Metalowe, okrągłe szczypce tzw. bociany do formowania drutu. Długość 125 mm.
5.0 (2)
Indeks: NSZ-02265
Indeks: NSZ-02265
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 7,90 zł Cena 7,90 zł
  • Darmowa dostawa

Szczypce okrągłe – do czego służą?

Oferowane przez nas narzędzią są przeznaczone do przytrzymywania, zaciskania, przycinania oraz formowania np. drutu. Wysoka precyzja jest konieczna m.in. podczas wykonywania prac związanych z modelarstwem lub elektroniką. Dzięki temu można liczyć nie tylko na prawidłową realizację, ale jednocześnie estetyczny efekt. Na ostateczne rezultaty w dużej mierze wpływa dobór odpowiednich narzędzi. Szczypce okrągłe wyróżniają się specjalnym ukształtowaniem szczypiec, co przekłada się na możliwość precyzyjnego formowania, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni.

Szczypce okrągłe dostępne w ofercie Botland

W tej kategorii można znaleźć narzędzia charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, a jednocześnie długą żywotnością. Zostały one wykonane z metalu, zaś samą rączkę pokryto antypoślizgową gumą. Dzięki temu użytkowanie szczypiec jest bardzo komfortowe, zaś ryzyko przypadkowego wyślizgnięcia się z dłoni jest zminimalizowane, co jednocześnie wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa. Szczypce okrągłe zapewniają odpowiednią manewrowość. To z kolei pozwala na łatwe i wygodne chwytanie oraz przytrzymywanie bardzo małych elementów, a także skręcanie drutów lub kabli.

Czym jeszcze wyróżniają się szczypce boczne z naszego asortymentu?

Narzędzia ręczne z ergonomiczną rękojeścią redukują również poślizg dłoni. Okrągłe szczęki, które wyróżniają się specjalnym uformowaniem szczypiec sprawdzą się m.in. do precyzyjnego wykonywania pętli, opasek i zagięć. Z tego względu są niezbędnym elementem wszędzie tam, gdzie pracuje się z drutami, kablami oraz przewodami. W naszej ofercie można znaleźć m.in. szczypce boczne o długości 125 mm. Znakomicie sprawdzą się jako uzupełnienie zestawu szczypiec. Narzędzie zapewniają bezpieczne i wszechstronne użytkowanie.