Card image cap

Pozytywne opinie naszych Klientów

Do tej pory zaufało nam ponad 100 000 kupujących. Opinie Klientów o sklepie elektronicznym BOTLAND można znaleźć w serwisie Opineo.pl oraz na portalu Allegro.pl. Zachęcamy do wystawienia oceny po zakończonej transakcji ufając, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania.

Card image cap

Wyróżnienia

Regularnie zdobywamy wyróżnienia i nagrody związane z wynikami finansowymi firmy, pozycją w wyszukiwarkach (SEO) oraz z ocenami sklepu i produktów. Więcej na podstronie:

Wyróżnienia i rankingi
Card image cap

Wysyłka w dniu zamówienia

Opłacenie zamówienia, czyli zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 13:00, oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia.

Card image cap

Profesjonalna obsługa

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Służymy poradą i wsparciem merytorycznym. Zawsze możesz skontaktować się z nami za mailowo lub telefonicznie.

Card image cap

Zamówienia bez rejestracji

Możesz skorzystać z opcji zamówienia bez rejestracji. Cenimy prywatność i nie spamujemy. Pamiętaj jednak, że nie posiadając konta nie możesz śledzić statusu swojego zamówienia i nie masz wglądu w historię zakupów w sklepie BOTLAND.com.pl.

Card image cap

Dostępność towaru

Mamy ponad 430 000 produktów, ale nie musisz czekać na skompletowanie zamówienia. Informacje o dostępności produktu znajdziesz zawsze na jego stronie. Częste dostawy partnerów pozwalają nam na dostarczenie tego, czego potrzebujesz.

Card image cap

Sprawdzeni dostawcy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami. Masz pewność, że oferowane produkty są oryginalne.
Zobacz listę głównych dostawców sklepu BOTLAND.com.pl.

Card image cap

Elastyczność

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Jeżeli poszukujesz konkretnego produktu, możemy go sprowadzić, a paczkę wysłać na życzenie w dowolne miejsce na świecie.

Card image cap

Atrakcyjne ceny

W przypadku większych zamówień lub projektów indywidualnych oferujemy specjalne ceny. Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

Card image cap

Dostawa gratis

Jeśli kwota brutto do zapłaty za produkty w Twoim zamówieniu przekroczy 500 PLN, to my pokrywamy koszty wysyłki na terenie Polski.

zapraszamy do współpracy!