Filtruj według

Cena
3 40
Producent
Więcej (431) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Akcesoria FORBOT

Obudowy oraz uniwersalne podstawki, które ułatwiają budowę urządzeń na bazie Arduino i Raspberry Pi. Oprócz tego, w ofercie posiadamy również gadżety FORBOT-a, których zakup wspiera tworzenie kolejnych kursów elektroniki i programowania.

Ilość produktów: 9
Loading...

FORBOT - obudowa z pleksi do Arduino Uno

Uniwersalna obudowa do popularnego Arduino Uno - chroni płytkę przed przypadkowymi zwarciami oraz zabrudzeniami. Dzięki odpowiednim wycięciom możliwy jest wygodny dostęp do...
Indeks: FOR-12696
Indeks: FOR-12696
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 24,31 zł Cena 24,31 zł
  • Darmowa dostawa

FORBOT - uniwersalna podstawka (plexi) Forbot do Arduino, Raspberry Pi

Uniwersalna podstawka z plexi, która ułatwia budowanie prototypów z użyciem Arduino, Raspberry Pi oraz płytek stykowych.
Indeks: FOR-09346
Indeks: FOR-09346
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 21,94 zł Cena 21,94 zł
  • Darmowa dostawa

FORBOT - uniwersalna podstawka (sklejka) Forbot do Arduino, Raspberry Pi

Uniwersalna podstawka ze sklejki, która ułatwia budowanie prototypów z użyciem Arduino, Raspberry Pi oraz płytek stykowych.
Indeks: FOR-09338
Indeks: FOR-09338
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 18,69 zł Cena 18,69 zł
  • Darmowa dostawa

FORBOT - podstawka pod Arduino i płytkę stykową

Podkładka ze sklejki drewnianej umożliwiająca zamontowanie Arduino i płytki stykowej 400 otworów.
Indeks: FOR-06453
Indeks: FOR-06453
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 12,11 zł Cena 12,11 zł
  • Darmowa dostawa

Obudowa do Raspberry Pi 4B - FORBOT

Oficjalna obudowa do samodzielnego montażu  FORBOT przeznaczona do Raspberry Pi 4B . Zapewnia płytce ochronę oraz  ciekawy, estetyczny wygląd. Odpowiednio zaprojektowane...
Indeks: FOR-14756
Indeks: FOR-14756
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 32,44 zł Cena 32,44 zł
  • Darmowa dostawa

FORBOT - otwieracz

Otwieracz do kapsli z logiem forum Forbot.pl.
Indeks: FOR-02470
Indeks: FOR-02470
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 3,17 zł Cena 3,17 zł
  • Darmowa dostawa

FORBOT - podkładka pod mysz

Podkładka pod mysz z logiem forum Forbot.pl o wymiarach 23 x 18 cm.
Indeks: FOR-06646
Indeks: FOR-06646
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 12,93 zł Cena 12,93 zł
  • Darmowa dostawa

Uniwersalna podstawka do zestawu Elbert v2

Uniwersalna podstawka ze sklejki do zestawu uruchomieniowego Elbert v2 używanego w kursie podstaw FPGA od FORBOT.
Indeks: FOR-10271
Indeks: FOR-10271
Wysyłka 24h
Cena podstawowa 16,25 zł Cena 16,25 zł
  • Darmowa dostawa

FORBOT - kubek

Kubek z logiem forum Forbot.pl. Pojemność: 370 ml.
Indeks: FOR-03519
Indeks: FOR-03519
Produkt niedostępny
Oczekiwanie na potwierdzenie daty dostawy
Cena podstawowa 16,18 zł Cena 16,18 zł
  • Darmowa dostawa

FORBOT: Elektronika i robotyka dla każdego

FORBOT to jeden z najbardziej znanych portali popularyzujących elektronikę, robotykę i programowanie. Możesz znaleźć tam fascynujące artykuły blogowe opisujące najnowsze dokonania techniki oraz szeroką bazę wiedzy przydatnej we wszystkich dziedzinach ścisłych, a także katalog polecanych firm realizujących usługi z pokrewnych branż. Na stronie dostępne jest również forum, dzięki któremu użytkownicy mogą pomagać sobie w rozwiązywaniu pojawiających się problemów oraz budować wspólną społeczność. FORBOT słynie też z kursów, które pozwalają poznać zasady działania elektryczności i podstawy funkcjonowania sprzętu elektronicznego oraz zdobyć wiedzę związaną z przeznaczeniem poszczególnych komponentów, tworzeniem własnych konstrukcji czy programowaniem gotowych robotów i innych urządzeń.

Zestawy i kursy FORBOT

Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z kursów FORBOT, koniecznie zajrzyj do odpowiedniej kategorii w naszym sklepie. Znajdziesz tam szeroki wybór zestawów skompletowanych z myślą o realizowaniu materiału dydaktycznego zawartego w poszczególnych kursach – dzięki temu nie tylko nie będziesz musiał samodzielnie kompletować potrzebnego wyposażenia, ale również zyskasz okazję zakupu wszystkich niezbędnych produktów w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Akcesoria i gadżety FORBOT

Akcesoria i gadżety FORBOT to doskonała propozycja zarówno dla fanów tego portalu, jak i wszystkich miłośników elektroniki. Dostępne w tej kategorii produkty możesz wykorzystać jako uzupełnienie zestawów do kursów FORBOT, a także korzystać z nich osobno. To również wspaniały pomysł na kreatywny, miły i praktyczny prezent, który możesz ofiarować w prezencie bliskiej osobie interesującej się elektroniką, robotyką czy programowaniem. Wszystkie akcesoria i gadżety dostępne w tym dziale zostały starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą służyć Ci długo i niezawodnie.

Jakie akcesoria FORBOT oferujemy?

Wśród akcesoriów FORBOT dostępnych na naszej stronie znajdziesz między innymi obudowy do płytek rozwojowych wykorzystywanych podczas realizowania kursów – Arduino Uno i Raspberry Pi 4B. Dzięki obudowie minikomputery będą znacznie mniej narażone na zabrudzenia czy potencjalne uszkodzenia mechaniczne, a także będą się prezentowały estetycznie. Oferujemy również podkładki pod płytki stykowe i minikomputery, które pozwalają ustabilizować całą konstrukcję i ułatwiają dostęp do poszczególnych elementów podczas pracy. W naszej ofercie znajdziesz podkładki wykonane z drewna oraz plexi.

Jakie gadżety FORBOT znajdziesz w tym dziale?

Gadżety FORBOT to świetna propozycja dla miłośników tego słynnego bloga lub osób uczących się przy pomocy dostępnych na portalu kursów. W naszym sklepie znajdziesz różne przydatne drobiazgi z logo FORBOT, które są nie tylko estetyczne, ale także praktyczne. Znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub uzupełnienie domowej kolekcji naczyń jest na przykład gustowny, czarno-niebieski kubek o pojemności 370 ml. Znajdziesz tu także solidnie wykonany otwieracz do kapsli z możliwością przytwierdzenia do kluczy oraz wygodną podkładkę pod mysz, która ułatwi Ci pracę przy komputerze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gadżetów i akcesoriów FORBOT, a także z pozostałym asortymentem dostępnym w innych kategoriach sklepu Botland.