Promowane produkty

Polecane

Akcesoria FORBOT

Obudowy oraz uniwersalne podstawki, które ułatwiają budowę urządzeń na bazie Arduino i Raspberry Pi. Oprócz tego, w ofercie posiadamy również gadżety FORBOT-a, których zakup wspiera tworzenie kolejnych kursów elektroniki i programowania.

Ilość produktów: 9
Loading...

FORBOT - otwieracz

Otwieracz do kapsli z logiem forum Forbot.pl.
Indeks: FOR-02470
Indeks: FOR-02470
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 3,90 zł Cena 3,90 zł

FORBOT - kubek

Kubek z logiem forum Forbot.pl. Pojemność: 370 ml.
Indeks: FOR-03519
Indeks: FOR-03519
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 19,90 zł Cena 19,90 zł

FORBOT - podstawka pod Arduino i płytkę stykową

Podkładka ze sklejki drewnianej umożliwiająca zamontowanie Arduino i płytki stykowej 400 otworów.
Indeks: FOR-06453
Indeks: FOR-06453
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 14,90 zł Cena 14,90 zł

FORBOT - podkładka pod mysz

Podkładka pod mysz z logiem forum Forbot.pl o wymiarach 23 x 18 cm.
Indeks: FOR-06646
Indeks: FOR-06646
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 15,90 zł Cena 15,90 zł

FORBOT - uniwersalna podstawka (sklejka) Forbot do Arduino, Raspberry Pi

Uniwersalna podstawka ze sklejki, która ułatwia budowanie prototypów z użyciem Arduino, Raspberry Pi oraz płytek stykowych.
Indeks: FOR-09338
Indeks: FOR-09338
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 22,99 zł Cena 22,99 zł

FORBOT - uniwersalna podstawka (plexi) Forbot do Arduino, Raspberry Pi

Uniwersalna podstawka z plexi, która ułatwia budowanie prototypów z użyciem Arduino, Raspberry Pi oraz płytek stykowych
Indeks: FOR-09346
Indeks: FOR-09346
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 26,99 zł Cena 26,99 zł

Uniwersalna podstawka do zestawu Elbert v2

Uniwersalna podstawka ze sklejki do zestawu uruchomieniowego Elbert v2 używanego w kursie podstaw FPGA od FORBOT.
Indeks: FOR-10271
Indeks: FOR-10271
Wysyłka 24h
Cena podstawowa 19,99 zł Cena 19,99 zł

FORBOT - obudowa z pleksi do Arduino Uno

Uniwersalna obudowa do popularnego Arduino Uno - chroni płytkę przed przypadkowymi zwarciami oraz zabrudzeniami. Dzięki odpowiednim wycięciom możliwy jest wygodny dostęp do...
Indeks: FOR-12696
Indeks: FOR-12696
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 29,90 zł Cena 29,90 zł

Obudowa do Raspberry Pi 4B - FORBOT

Oficjalna obudowa do samodzielnego montażu  FORBOT przeznaczona do Raspberry Pi 4B . Zapewnia płytce ochronę oraz  ciekawy, estetyczny wygląd. Odpowiednio zaprojektowane...
Indeks: FOR-14756
Indeks: FOR-14756
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 39,90 zł Cena 39,90 zł

FORBOT: Elektronika i robotyka dla każdego

FORBOT to jeden z najbardziej znanych portali popularyzujących elektronikę, robotykę i programowanie. Możesz znaleźć tam fascynujące artykuły blogowe opisujące najnowsze dokonania techniki oraz szeroką bazę wiedzy przydatnej we wszystkich dziedzinach ścisłych, a także katalog polecanych firm realizujących usługi z pokrewnych branż. Na stronie dostępne jest również forum, dzięki któremu użytkownicy mogą pomagać sobie w rozwiązywaniu pojawiających się problemów oraz budować wspólną społeczność. FORBOT słynie też z kursów, które pozwalają poznać zasady działania elektryczności i podstawy funkcjonowania sprzętu elektronicznego oraz zdobyć wiedzę związaną z przeznaczeniem poszczególnych komponentów, tworzeniem własnych konstrukcji czy programowaniem gotowych robotów i innych urządzeń.

Zestawy i kursy FORBOT

Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z kursów FORBOT, koniecznie zajrzyj do odpowiedniej kategorii w naszym sklepie. Znajdziesz tam szeroki wybór zestawów skompletowanych z myślą o realizowaniu materiału dydaktycznego zawartego w poszczególnych kursach – dzięki temu nie tylko nie będziesz musiał samodzielnie kompletować potrzebnego wyposażenia, ale również zyskasz okazję zakupu wszystkich niezbędnych produktów w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Akcesoria i gadżety FORBOT

Akcesoria i gadżety FORBOT to doskonała propozycja zarówno dla fanów tego portalu, jak i wszystkich miłośników elektroniki. Dostępne w tej kategorii produkty możesz wykorzystać jako uzupełnienie zestawów do kursów FORBOT, a także korzystać z nich osobno. To również wspaniały pomysł na kreatywny, miły i praktyczny prezent, który możesz ofiarować w prezencie bliskiej osobie interesującej się elektroniką, robotyką czy programowaniem. Wszystkie akcesoria i gadżety dostępne w tym dziale zostały starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą służyć Ci długo i niezawodnie.

Jakie akcesoria FORBOT oferujemy?

Wśród akcesoriów FORBOT dostępnych na naszej stronie znajdziesz między innymi obudowy do płytek rozwojowych wykorzystywanych podczas realizowania kursów – Arduino Uno i Raspberry Pi 4B. Dzięki obudowie minikomputery będą znacznie mniej narażone na zabrudzenia czy potencjalne uszkodzenia mechaniczne, a także będą się prezentowały estetycznie. Oferujemy również podkładki pod płytki stykowe i minikomputery, które pozwalają ustabilizować całą konstrukcję i ułatwiają dostęp do poszczególnych elementów podczas pracy. W naszej ofercie znajdziesz podkładki wykonane z drewna oraz plexi.

Jakie gadżety FORBOT znajdziesz w tym dziale?

Gadżety FORBOT to świetna propozycja dla miłośników tego słynnego bloga lub osób uczących się przy pomocy dostępnych na portalu kursów. W naszym sklepie znajdziesz różne przydatne drobiazgi z logo FORBOT, które są nie tylko estetyczne, ale także praktyczne. Znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub uzupełnienie domowej kolekcji naczyń jest na przykład gustowny, czarno-niebieski kubek o pojemności 370 ml. Znajdziesz tu także solidnie wykonany otwieracz do kapsli z możliwością przytwierdzenia do kluczy oraz wygodną podkładkę pod mysz, która ułatwi Ci pracę przy komputerze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gadżetów i akcesoriów FORBOT, a także z pozostałym asortymentem dostępnym w innych kategoriach sklepu Botland.