Filtruj według
Cena
4 23
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Przewody do serw

Ilość produktów: 6
Loading...

Przewód rozgałęziacz do serw Y - 15 cm (JR)

Rozgałęziacz do serw o długości 15 cm.  Przewód umożliwia podłączenie dwóch serw do jednego wejścia sterownika.
5.0 (3)
Indeks: KAB-01388
Indeks: KAB-01388
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 4,90 zł Cena 4,90 zł
  • Darmowa dostawa

Przewód rozgałęziacz do serw Y - 30 cm (JR)

Rozgałęziacz do serw o długości 30 cm.  Przewód umożliwia podłączenie dwóch serw do jednego wejścia sterownika.
Indeks: KAB-01389
Indeks: KAB-01389
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 4,70 zł Cena 4,70 zł
  • Darmowa dostawa

Przewód rozgałęziacz do serw Y - 60cm (JR)

Rozgałęziacz do serw o długości 60cm.  Przewód umożliwia podłączenie dwóch serw do jednego wejścia sterownika.
5.0 (2)
Indeks: KAB-01390
Indeks: KAB-01390
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 5,50 zł Cena 5,50 zł
  • Darmowa dostawa

Przewód rozgałęziacz do serw Y - 30 cm skręcony (JR)

Rozgałęziacz do serw skręcony o długości 30 cm.  Przewód umożliwia podłączenie dwóch serw do jednego wejścia sterownika .
Indeks: KAB-03091
Indeks: KAB-03091
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 4,90 zł Cena 4,90 zł
  • Darmowa dostawa

Grove - Rozgałęziacz do serw - 20cm - 5szt.

Zestaw pięciu przewodów marki Grove służących do podłączenia np. Base Shield v2 do serw, siłowników, czujników bądź urządzeń ze złączem Grove. Każdy ma długość 20 cm i składa...
Indeks: SEE-14987
Indeks: SEE-14987
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 22,90 zł Cena 22,90 zł
  • Darmowa dostawa

Kondensator elektrolityczny RX30 10V/2200 µf z przewodem do serw

Kondensator elektrolityczny 2200 µF / 10 V do filtrowania sygnału sterującego serwomechanizmem. Posiada 3-pinową wtyczkę serw podpinaną do sterownika. Rozmiar: Ø10 x 25 mm
Indeks: KAB-07916
Indeks: KAB-07916
Oczekiwanie na dostawę
Dostawa 3 szt. zaplanowana na 2024-06-21
Cena podstawowa 13,90 zł Cena 13,90 zł
  • Darmowa dostawa

Przewody do serw

Przewody do serw wykorzystuje się w celu podłączenia serwomechanizmu do elementu sterującego. Mają one szereg cech, które determinują ich przydatność w tym zastosowaniu. Jedną z nich jest obecność odpowiednich wtyczek na obu końcach przewodu – umożliwia to proste połączenie serwy (lub w przypadku rozgałęźnika serw) ze sterownikiem bez konieczności lutowania kabli. Najczęściej przewody do serwomechanizmów składają się z trzech żył (czasem może być ich cztery lub pięć), które dla łatwiejszego rozróżnienia mają izolację w różnych kolorach. W sprzedaży są dostępne kable do serw o różnej długości, dzięki czemu możliwe jest wybranie wariantu, który najlepiej sprawdzi się w planowanym projekcie. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są także rozgałęźniki do serwomechanizmów, które pozwalają na podłączenie dwóch lub więcej serw do jednego sterownika.

Jakie przewody do serw oferujemy w tej kategorii

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką ofertę przewodów do serw dostępnych w wielu wersjach. Oferujemy między innymi duży wybór przewodów-rozgałęziaczy do serw (tak zwane przewody Y) o długości 15 cm, 20 cm, 30 cm oraz 60 cm. Dostępne są modele z żyłami połączonymi taśmowo, oddzielonymi lub skręconymi. Wszystkie przewody do serwomechanizmów oferowane w naszym sklepie internetowym mają żyły oznaczone różnymi kolorami izolacji, co pozwala łatwo je rozróżnić nawet w wariantach ze skręconym żyłowaniem. W asortymencie Botland znajdziesz również modele z wbudowanym kondensatorem elektrolitycznym o pojemności 2200 µF i dopuszczalnym napięciu 10 V. Taka wersja znakomicie sprawdzi się w projektach, gdzie potrzebne jest zwiększenie rezystancji odbieranego kanału, co pozwala na przefiltrowanie wysokich częstotliwości sygnału i tym samym zmniejszenie liczby zakłóceń. Korpus kondensatora w tym modelu ma średnicę 12,7 mm i długość 25 mm. Element także jest wyposażony w przewód o długości 60 mm zakończony złączem do serwomechanizmów z trzema pinami.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupów

Wybór odpowiednich przewodów do serwomechanizmów umieszczonych w projekcie potrafi znacznie przyspieszyć pracę i zapobiec ewentualnym problemom związanym z niewłaściwym działaniem tych elementów lub innym skutkom niedopasowania. Jedną z podstawowych kwestii jest wybór przewodu o odpowiedniej długości. Warto przed zakupem precyzyjnie wymierzyć potrzebną do pokonania przez kabel odległość i wybrać wariant, który jest jej najbliższy – oczywiście o długości nieco większej niż planowana odległość między wejściem serwomechanizmu a gniazdem zamontowanego sterownika. Nie należy jednak decydować się na znacznie dłuższy przewód, ponieważ może to sprawić, że pod obudową urządzenia zabraknie miejsca na istotniejsze elementy. Z tego samego powodu bardzo praktyczne rozwiązanie stanowią rozgałęźniki do serwomechanizmów, które pozwalają kontrolować dwa serwa sterowane tym samym sygnałem z poziomu jednego wejścia na sterowniku. Warto też pamiętać, by – niezależnie od wybranego wariantu – zawsze korzystać z przewodów do serw wysokiej jakości i pochodzących z pewnych źródeł, co pozwala zachować czystość przesyłanego sygnału i w efekcie rzutuje na działanie całego urządzenia.