Filtruj według
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Cena
43 1919
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (530) Ok Wyczyść
Wiek
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lego

Ilość produktów: 3
Loading...

Lego Spike Prime - zestaw podstawowy 45678

Lego Spike to przeznaczony dla dzieci od 10 roku życia zestaw edukacyjny pozwalający rozwijać poprzez zabawę najważniejsze umiejętności zgodnie z koncepcją STEAM...
5.0 (3)
Indeks: ROB-17474
Indeks: ROB-17474
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 1 919,00 zł Cena 1 919,00 zł
  • Darmowa dostawa

Moduł WiFi Nano USB N150 v2 - Edimax

Adapter WiFi USB Edimax N150 v2 pracuje z prędkością do 150 Mb/s w standardzie 802.11b/g/n. 
5.0 (2)
Indeks: ROB-04703
Indeks: ROB-04703
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 43,90 zł Cena 43,90 zł
  • Darmowa dostawa

Lego Education Spike Essential Set - zestaw podstawowy - Lego 45345

Zestaw Lego Educational Spike Essential Set zawiera 449 elementów do nauki STEAM dzieci w wieku powyżej 6 lat . Idealnie sprawdzi się podczas lekcji nauk przedmiotów ścisłych...
5.0 (1)
Indeks: ROB-20351
Indeks: ROB-20351
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 1 659,00 zł Cena 1 659,00 zł
  • Darmowa dostawa

Kiedy budowa robotów staje się sztuką…

Wystarczy spojrzeć na zmontowane zestawy Lego Mindstorms, by odkryć, jak wielkie dają one możliwości. Serce projektu stanowi wydajny i szybki procesor, dostarczany wraz z mnóstwem przydatnych elementów i modułów, takich jak wyświetlacze LCD, czujniki, gniazda kart SD, a także serwomechanizmy. Roboty edukacyjne zbudowane na bazie tych zestawów oszałamiają możliwościami – wystarczy wspomnieć, że mogą one służyć nawet do modelowania 3D, współpracując przy tym ze środowiskiem Autodesk. Bezprzewodową komunikację zapewnia im natomiast łącze WiFi. Młody elektronik, który za narzędzie nauki robotyki obierze sobie Lego Mindstorms, będzie mógł skorzystać także z wielu praktycznych dodatków, w tym dodatkowych klocków, osobnego modułu WiFi, a także czujników: koloru, ultradźwięków czy też czujnika żyroskopowego. Producent zestawów dostarcza ponadto szeroką gamę części zamiennych do zestawów Lego Mindstorms.

Przyjazne wprowadzenie w świat robotyki

Najmłodszych najczęściej nie trzeba przekonywać o tym, że roboty edukacyjne będą dla nich ciekawą przygodą. Dlatego duńska marka stworzyła zestawy Lego WeDo dla dzieci. Każdy młody elektronik poradzi sobie ze zmontowaniem robota na bazie dostępnych elementów, a dzięki niezwykle sympatycznemu designowi klocków, od razu zaprzyjaźni się z robotycznym kompanem. Zestaw bazowy umożliwia skonstruowanie aż 16 różnych robotów – młodzi adepci elektroniki skorzystają przy tym z czytelnych instrukcji, dołączonych do kompletu Lego WeDo.

Do indywidualnych poszukiwań i nauki szkolnej

Zarówno zestawy Lego Mindstorms, jak i Lego WeDo mają ogromny potencjał naukowy dla szkół i innych placówek edukacyjnych. Wspólna budowa konstrukcji mechanicznych ożywianych przez „serce” w postaci jednostki centralnej może okazać się wyzwaniem, które pchnie młodego elektronika do własnych poszukiwań i rozbudzi w nim nową, inżynierską pasję. Szereg modułów i dodatków uczyni tę ścieżkę znacznie łatwiejszą. To jednak nie wszystko. Zestawy Lego WeDo wykraczają poza projektowanie robotów edukacyjnych dla szkół – na ich podstawie poruszają bowiem także zagadnienia z codziennego życia, nauki o kosmosie czy też praktycznej fizyki. Uczą również planowania doświadczeń, projektowania modeli i rozwiązywania problemów badawczych.

Lego - FAQ

Lego Mindstorms to zestawy klocków edukacyjnych dla dzieci, umożliwiające samodzielną budowę i programowanie robotów moblilnych, zautomatyzowanych mechanizmów, modeli maszyn, pojazdów i wielu, wielu innych konstrukcji, ograniczonych praktycznie tylko przez wyobraźnię młodego konstruktora.

Zdecydowanie tak! Niezależnie od tego, czy szukasz kreatywnej i niezwykle rozwijającej zabawki dla swojego dziecka, czy też uniwersalnej platformy dydaktycznej, która posłuży przez wiele lat prowadzonej przez Ciebie pracowni szkolnej – LEGO Mindstorms to doskonały wybór i sprawdzona marka.

Programowanie Lego Mindstorms może odbywać się w językach Python, C lub specjalnym, graficznym środowisku LEGO Mindstorms EV3. Odpowiednie oprogramowanie (firmware) wspierające zewnętrzne pakiety deweloperskie, można łatwo wgrać na kartę microSD i włożyć ją do slotu w kontrolerze robota.