Filtruj według
Cena
269 269
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lokalizatory GPS

Ilość produktów: 1
Loading...

Car GPS Tracker Blow BL003 - lokalizator samochodowy GPS/GSM - magnes

Moduł GPS i GSM przeznaczony do śledzenia samochodów , przesyłek, bagaży, rzeczy wartościowych. Wysyła dane położenia na serwer, skąd mogą być pobrane za pomocą...
1.0 (1)
Indeks: PRO-10268
Indeks: PRO-10268
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Cena podstawowa 269,00 zł Cena 269,00 zł
  • Darmowa dostawa

Lokalizatory GPS do auta

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko modele umożliwiające tracking pojazdów, ale również niezwykle funkcjonalne lokalizatory osobiste oraz egzemplarze przeznaczone do śledzenia aktualnej pozycji zwierząt. Moduł GSM i GPS wyposażony w magnes, może być zamocowany w praktycznie każdym miejscu wewnątrz pojazdu. Dane dotyczące lokalizacji urządzenia są wysyłane bezpośrednio na serwer i mogą być błyskawicznie pobrane za pomocą aplikacji. Ponadto lokalizatory GPS dostępne w naszym sklepie mogą działać zarówno w trybie czuwania, gdy informacje dotyczące położenia nie są potrzebne. W takiej sytuacji sprzęt potrzebuje jedynie niewielkiej ilości energii, dzięki czemu czas pracy znacząco się wydłuża. Drugim trybem jest ciągłe raportowanie aktualnej pozycji, dzięki czemu w przypadku ewentualnej kradzieży, odnalezienie pojazdu to tylko kwestia czasu. Nasze urządzenia prawidłowo działają w szerokim zakresie temperatury roboczej, dzięki czemu wyróżniają się wszechstronnym użytkowaniem. Lokalizatory samochodowe, dzięki wbudowanemu slotowi na kartę SIM, mogą wysyłać powiadomienia dotyczące np. przekroczenia wyznaczonej strefy lub poruszania się pojazdu ze zbyt dużą prędkością. Ponadto w asortymencie sklepu Botland dostępne są specjalne konwertery, przeznaczone do lokalizatorów, dzięki którym urządzenie śledzące nigdy się nie rozładuje.

Lokalizatory osobiste

W tej kategorii znajdziesz również lokalizatory przeznaczone do śledzenia aktualnej pozycji dzieci oraz bliskich osób. Oferujemy m.in. urządzenia w formie stylowego zegarka, który oprócz funkcji lokalizacji umożliwia liczenie kroków oraz błyskawiczne poinformowanie wybranych osób o znalezieniu się urządzenia poza wyznaczoną strefą. Ponadto funkcja SOS w razie konieczności wysyła wiadomość alarmującą. Dzięki darmowej aplikacji, zarówno na system operacyjny Android, jak i iOS, tracking może odbywać się z praktycznie każdego miejsca na świecie. Kompaktowe rozmiary i bardzo niska waga naszych urządzeń gwarantują komfortowe użytkowanie w każdych warunkach. Lokalizatory osobiste są niezwykle przydatne nie tylko na wyjazdach, ale również w codziennych sytuacjach.

Pozostałe lokalizatory GPS

Lokalizatory przeznaczone dla zwierząt dostępne w naszym sklepie charakteryzują się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Ponadto zastosowanie modułu Wi-Fi i Bluetooth sprawia, że urządzenie jest niezwykle precyzyjne i pozwala na szybkie odszukanie psa, kota lub innych zwierząt. Oprócz lokalizatorów GPS, w naszej ofercie dostępne są również subskrypcje oraz dodatkowe baterie i szybkie ładowarki kompatybilne z wybranymi modelami.

Aktywnie wspieramy tuningster.pl, portal o innowacjach i technologii w motoryzacji.