Filtruj według
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Cena
64 107
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Klimatyzacja i ogrzewanie

Ilość produktów: 3
Loading...

Wentylator stojący Blow 60W - 125cm

Stojący wentylator zasilany napięciem sieciowym 230 V AC. Zapewnia ochłodę w upalne dni.  Wysokość wiatraka wynosi ok. 125 cm.
Indeks: MOT-06861
Indeks: MOT-06861
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 79,00 zł Cena 79,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Wentylator stojący Esperanza EHF002WE - Typhoon - biało-szary

Wentylator stojący o mocy 50 W z automatyczną rotacją w poziomie. 3 prędkości nawiewu.
Indeks: ESP-14232
Indeks: ESP-14232
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 64,90 zł Cena 64,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Wentylator biurkowy Interior Exclusive 40W - 50cm

Kompaktowych rozmiarów wentylator biurkowy o średnicy 30 cm i wysokości 50 cm . Idealnie rozwiązanie do domu lub pracy w upalne dni.
4.0 (1)
Indeks: AST-14798
Indeks: AST-14798
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 106,90 zł Cena 106,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Klimatyzacja i ogrzewanie w jednym

Termowentylatory to uniwersalne urządzenia, które sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Posiadają one funkcję nawiewu chłodnego (bez podgrzewania powietrza), ale również opcję wentylacji z powietrzem ogrzanym. Termowentylatory są zazwyczaj wyposażone w możliwość regulowania stopnia ogrzewania, dzięki czemu kontrola nad temperaturą w pomieszczeniu staje się jeszcze bardziej precyzyjna. Niektóre modele posiadają też czujnik temperatury i automatyczny termostat, pozwalający ustawić pożądany poziom ciepła.

Jak wybrać termowentylator?

Podczas wybierania termowentylatora warto wziąć pod uwagę, że jest to urządzenie, w którym element grzewczy mocno się nagrzewa. Dlatego powinno się wybierać modele wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzewaniem, co zapewni wyższy poziom bezpieczeństwa. Większy komfort pomoże uzyskać urządzenie z wbudowanym regulowanym termostatem i automatyczną kontrolą temperatury. Warto też zwrócić uwagę na deklarowany przez producenta poziom hałasu (choć w przypadku tego typu sprzętu nie przekracza on zwykle 50 dB) oraz obecność dodatkowych ułatwień, takich jak długi przewód zasilający, lampka kontrolna czy wygodny uchwyt do przenoszenia urządzenia.

Co jeszcze znajdziesz w tym dziale?

W kategorii Klimatyzacja i ogrzewanie dostępne są między innymi inteligentne głowice termostatyczne, które dzięki odpowiednim adapterom można zamontować niemal na każdym grzejniku naściennym. Taka głowica umożliwia zarówno ręczną regulację, jak i kontrolę głosową z Apple Siri, zdalne sterowanie z pomocą specjalnej aplikacji na urządzenia z systemem iOS oraz programowanie trybów. Urządzenie posiada funkcję wietrzenia (automatyczne wyłączenie ogrzewania po wykryciu otwartych okien) oraz inne przydatne opcje, między innymi ochronę przed zamarzaniem czy odkamienianie zaworów. W tym dziale znajdziesz też sterownik WiFi przeznaczony do zdalnego regulowania temperatury domowej sauny lub ogrzewania (jest kompatybilny z systemami Android i iOS oraz nie wymaga dodatkowych urządzeń peryferyjnych).