Filtruj według
Cena
49 49
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Głośniki Bluetooth

Ilość produktów: 1
Loading...

Głośnik Bluetooth z radiem FM 3 W - Esperanza Trance

Przenośny duży głośnik zasilany z wbudowanego akumulatora, idealny do użytku w plenerze, podróży lub jako zestaw głośnomówiący. Posiada możliwość odtwarzania radia FM, muzyki...
Indeks: ESP-13377
Indeks: ESP-13377
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Cena podstawowa 49,00 zł Cena 49,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Przenośne źródło dźwięku z interfejsem bezprzewodowym

Głośniki bezprzewodowe to urządzenia, które odbierają sygnały audio za pomocą fal radiowych, zamiast kabli audio. Dwa najbardziej popularne standardy przesyłu audio w tego rodzaju systemach to Wi-Fi i Bluetooth. Głośniki bluetooth są popularniejsze, z uwagi na fakt, że standard ten jest bardziej rozpowszechniony w urządzeniach audio, a także sprzęcie takim jak laptopy czy telefony komórkowe.

Wysoka moc w kompaktowej obudowie

Dostępne w naszym sklepie głośniki bluetooth posiadają wbudowany wzmacniacz mocy, zapewniający wysoki poziom głośności, nawet pomimo kompaktowych rozmiarów. Niektóre z urządzeń charakteryzują się mocą nawet 150 W, dzięki czemu pozwolą doskonale nagłośnić nawet duże pomieszczenia, jak i zapewnić dobrą słyszalność dźwięków i muzyki odtwarzanej z smartfona na wolnej przestrzeni. W mniejszych pomieszczeniach, do codziennego użytku, polecamy głośniki bluetooth o mniejszej mocy - w zakresie od 3 W do 30 W.

Zaawansowane funkcje dostępne w głośnikach bluetooth

Niektóre z głośników bluetooth dostępne w naszym sklepie mają o wiele więcej możliwości niż tylko odtwarzanie muzyki. Część z urządzeń ma wbudowane radio FM, umożliwiające odtwarzanie nie tylko muzyki ze smartfona czy laptopa, ale także zwykłego radia. W naszym sklepie znaleźć możecie także urządzenia współpracujące na przykład z systemem Alexa Voice firmy Amazon.

Głośniki Bluetooth - FAQ

Wyróżnia się przede wszystkim głośniki komputerowe Bluetooth przenośne (na baterie) oraz stacjonarne (najczęściej zasilane sieciowo).

Podczas wybierania głośnika Bluetooth warto zwrócić uwagę na takie parametry jak moc, opóźnienie czy dostępność przewodowego trybu pracy, a także dodatkowe funkcje, jak radio lub możliwość pracy z karty SD.