Filtruj według
Cena
18 30
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Głośniki komputerowe

Ilość produktów: 3
Loading...

Głośniki Esperanza EP122 2.0 Folk zasilane z USB

Drewniane głośniki komputerowe zasilane z gniazda USB o mocy 2 x 3 W. Posiadają złącze stereo Jack 3,5 mm oraz regulację głośności. Wykorzystywane jako źródło dźwięku do...
4.5 (2)
Indeks: EAK-06732
Indeks: EAK-06732
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 29,90 zł Cena 29,90 zł
  • Darmowa dostawa

Głośniki Esperanza EP111 Leggiero 3W zasilane z USB

Głośniki komputerowe zasilane z gniazda USB o mocy 3 W. Posiadają złącze stereo Jack 3,5 mm oraz regulację głośności. Wykorzystywane jako źródło dźwięku do laptopów i...
5.0 (5)
Indeks: EAK-08792
Indeks: EAK-08792
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Cena podstawowa 18,90 zł Cena 18,90 zł
  • Darmowa dostawa

Głośniki Esperanza EP121 Beat 3W zasilane z USB - Raspberry Pi

Głośniki komputerowe zasilane z gniazda USB o mocy 3 W. Posiadają złącze stereo Jack 3,5 mm, wyłącznik oraz regulację głośności. Wykorzystywane jako źródło dźwięku do laptopów...
5.0 (1)
Indeks: EAK-08793
Indeks: EAK-08793
Oczekiwanie na dostawę
Towar w trakcie przyjęcia - dostępny w ciągu kilku dni
Cena podstawowa 26,90 zł Cena 26,90 zł
  • Darmowa dostawa

Popularne głośniki komputerowe

Sklep Botland oferuje m.in. budżetowe modele produkowane przez firmę Esperanza, które charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania. Oferujemy także niewielkie modele zasilane za pomocą portu USB. Głośniki tego typu, ze względu na swoje gabaryty, są polecane osobom, które często podróżują. Szerokie pasmo przenoszenia gwarantuje, że zarówno niskie, średnie, jak i wysokie tony będą dobrze słyszalne. Ponadto, w naszym asortymencie znajdują się modele podłączane do standardowego gniazdka. Czułe pokrętło pozwala na płynną i precyzyjną regulację głośności. Co więcej, zastosowanie niezwykle przydatnego wejścia Jack 3,5 mm umożliwia podłączenie słuchawek w sytuacji, gdy korzystanie z głośników nie jest możliwe. Dla osób, które szczególnie lubią niskie tony, oferujemy głośniki komputerowe wspierane przez subwoofer gwarantujący jeszcze lepsze doznania muzyczne. W naszej ofercie znajdziesz również głośniki komputerowe renomowanej firmy Creative, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także długą żywotnością. Tak jak w przypadku modeli firmy Esperanza, oferujemy głośniki zasilane przez popularny port USB oraz stacjonarne egzemplarze z przewodem zakończonym wtyczką do gniazda, z napięciem 230 V. Co więcej, dostępne są również głośniki wyposażone w złącze mikrofonowe, zapewniające doskonałą jakość dźwięku.

Dobra jakość dźwięku i niewielkie rozmiary

Najmniejsze modele głośników, w pełni kompatybilne z Raspberry Pi, osiągają wymiary 73x73x70 mm, dzięki czemu można z nich korzystać nie tylko na bardzo małym biurku, ale również podczas różnego rodzaju wyjazdów, a nawet pod namiotem. Niewielkie rozmiary w połączeniu z niską wagą, gwarantują bowiem pełną mobilność. Dodatkowo, wybrane głośniki komputerowe mają złącze stereo, które poprawia wrażenia dźwiękowe nie tylko w trakcie oglądania filmów, ale również podczas grania i słuchania ulubionej muzyki.

Szeroki wybór modeli

W naszej ofercie dostępne są głośniki charakteryzujące się różną mocą, rozmiarami i dodatkowymi funkcjonalnościami, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować model do swoich potrzeb. Wysoka jakość wykonania, w połączeniu z długą żywotnością, gwarantują pełne zadowolenie z zakupów.

Głośniki komputerowe - FAQ

Głośniki Bluetooth można najczęściej podłączyć bezprzewodowo (w przypadku telewizorów operujących tą technologią). W innych przypadkach najlepiej jest skorzystać z odpowiedniego przewodu audio.

Wybierając głośniki komputerowe warto zwrócić uwagę na oferowaną moc, sposób zasilania (USB, sieciowe), sposób komunikacji z urządzeniem (przewodowy lub bezprzewodowy) oraz pasmo przenoszenia, a także dostępność takich funkcji jak osobny włącznik, możliwość ręcznej regulacji głośności czy dodatkowe złącza.