Filtruj według
Cena
17 45
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (530) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Grzałki do drukarek 3D

Ilość produktów: 2
Loading...

Grzałka E3D do drukarki Prusa MK3/MK3S - 40W 24V

Grzałka E3D o mocy 40 W do oryginalnej drukarki 3D Prusa MK3 / MK3S. 
5.0 (4)
Indeks: PSA-13631
Indeks: PSA-13631
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 44,90 zł Cena 44,90 zł
  • Darmowa dostawa

Grzałka do drukarki 3D Creality Ender-3 S1 Pro oraz CR-10 Smart Pro - 50W 24V

Grzałka  stosowana w drukarkach 3D Creality Ender-3 S1 Pro oraz CR-10 Smart Pro. Element montowany jest w bloku grzewczym, który stanowi część głowicy hotend. Napięcie...
Indeks: CRL-21506
Indeks: CRL-21506
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 17,90 zł Cena 17,90 zł
  • Darmowa dostawa

Grzałki do drukarek 3D dostępne w ofercie Botland

W tej sekcji oferujemy szeroki wybór grzałek do drukarek 3D wyróżniających się wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Proponujemy m.in. oryginalne części zamienne w postaci grzałek, które gwarantują pełną kompatybilność z wybranymi modelami drukarek 3D. Wybrane grzałki są kompatybilne wyłącznie z jednym, natomiast inne z kilkoma różnymi urządzeniami do wydruku w trójwymiarze.

Konstrukcja wybranych drukarek 3D została zaprojektowana w taki sposób, aby wymiana części eksploatacyjnych, w tym grzałki, była szybka i bezproblemowa. Asortyment tej kategorii obejmuje m.in. grzałki do drukarek marki Creality wyposażone w przewód, który został zakończony wtyczką. Takie rozwiązanie sprawia, że demontaż niesprawnej i montaż nowej grzałki nie wymaga lutowania.

Rodzaje grzałek do drukarek 3D w asortymencie sklepu Botland

Poszczególne modele grzałek dostępne w naszym sklepie różnią się od siebie nie tylko kompatybilnością z wybranymi modelami drukarek, ale również mocą. Proponujemy m.in. grzałki o mocy 40W i 50 W oraz napięciu pracy 24V. Niektóre z nich są zakończone przewodem z wtyczką dwupinową typu JST XH 2.54.

Kiedy należy wymienić grzałkę w drukarce 3D?

Grzałka jest jednym z elementów eksploatacyjnych drukarki 3D, która w trakcie użytkowania podlegają stopniowemu zużyciu. Pierwszym sygnałem do wymiany tego elementu jest zbyt długi czas osiągnięcia pożądanej temperatury (dłuższy niż zwykle). Ponadto w sytuacji, gdy osiągnięcie zadanej temperatury nie jest w ogóle możliwe, wówczas najprawdopodobniej grzałkę należy wymienić na nową. W razie pytań dotyczących części zamiennych do drukarek 3D, w tym grzałek, zachęcamy do kontaktu. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego modelu.