Filtruj według
Cena
279 449
Producent
Więcej (468) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Arduino Edukacja - oryginalne zestawy

Ilość produktów: 2
Loading...

Arduino StarterKit K000007 - oficjalny zestaw startowy z płytką Arduino Uno

Zestaw startowy wprowadzający w świat programowania Arduino®. Umożliwia budowę kilkunastu projektów, z wykorzystaniem Arduino® oraz m. in.: czujnika temperatury, fotorezystora,...
Indeks: ARD-04796
Indeks: ARD-04796
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 449,00 zł Cena 449,00 zł
  • Darmowa dostawa

Arduino Tiny Machine Learning Kit - zestaw do uczenia maszynowego z Arduino Nano 33 BLE Sense Lite - AKX00028

Zestaw Arduino® składający się z elementów do rozpoczęcia nauki o uczeniu maszynowym (Machine Learning) . Na podstawie zestawu przygotowane są płatne kursy tworzone przez...
Indeks: ARD-19352
Indeks: ARD-19352
Chwilowo niedostępny
Oczekiwanie na potwierdzenie daty dostawy
Cena podstawowa 279,00 zł Cena 279,00 zł
  • Darmowa dostawa

Arduino Edukacja

Najważniejszą funkcją oferowanych w tej kategorii zestawów jest rozwijanie świadomości i umiejętności użytkownika w dziedzinie programowania Arduino oraz z zakresu elektroniki, automatyki i robotyki. Zestawy jako całość są w pełni stworzone i zaprojektowane przez Arduino Software, czyli osoby, które są bezpośrednio odpowiedzialne za powstanie platformy Arduino. Kupując taki sprzęt, możesz być pewien wysokiej jakości każdego elementu. Całość jest opatrzona stosowną i szczegółową dokumentacją techniczną, którą możesz przejrzeć jeszcze przed zakupem (na stronie producenta lub na stronie sklepu Botland).

Co oferujemy w tej kategorii?

Zestaw Arduino Pro Gateway

Arduino Pro Gateway to zestaw, który wśród wszystkich elementów zawiera bramkę łączności LoRa (Long Range - charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej). Takie narzędzie pozwala na uzyskiwanie łączności urządzeń na obszarze nawet kilku kilometrów. Do tego celu wykorzystuje pasmo częstotliwości 868 MHz i stosunkowo powolny przesył danych, dzięki czemu dużą zaletą technologii jest niski pobór energii elektrycznej. Tego rodzaju sprzęt wykorzystuje się na przykład w systemach mających monitorować środowisko, do automatyzacji budynków czy w przemyśle (na przykład do monitoringu). Zestaw zawiera samą bramkę LoRa, specjalny adapter do minikomputera Raspberry Pi oraz sam minikomputer, odpowiedni zasilacz i obudowę oraz antenę i przewód do Ethernetu.

Arduino StarterKit

Arduino Starter Kit to zestaw, którego głównym celem jest zaprezentowanie użytkownikowi wprowadzenia do programowania Arduino, zachęcenie do dalszego rozwoju i umożliwienie go dzięki zawartym elementom. Korzystając z wyposażenia zawierającego się w zestawie, jesteś w stanie wybudować kilkanaście różnorodnych urządzeń. Aby ułatwić Ci to zadanie oraz umożliwić pełne zrozumienie tematu, wraz z Arduino StarterKit otrzymasz również obszerną instrukcję w języku angielskim. Znajdziesz tam opisanych 15 projektów ułożonych w takiej kolejności, żebyś mógł uczyć się stopniowo, poznając różne zagadnienia i nabywając coraz bardziej skomplikowane umiejętności. Najpierw poznasz takie elementy jak rezystory, przyciski czy diody LED i wykorzystasz je w pierwszym projekcie. Następnie zbudujesz panel kontrolny do statku kosmicznego, później urządzenie badające twoją temperaturę, lampę zmieniającą barwę światła i reagującą na otoczenie, aż dojdziesz do projektów, dzięki którym będziesz w stanie przy pomocy Arduino kontrolować komputer PC.

Co zawiera zestaw?

Zestaw zawiera przede wszystkim Arduino Uno Rev. 3, czyli najnowszy model płytki Arduino Uno, który będzie konieczny, abyś mógł wykonać poprawnie wszystkie projekty. Producent dostarczył również niezbędne przewody do łączenia płytki z komputerem (USB A-B), płytkę stykową (z 400 otworami) wraz z 70 zworkami o różnych wielkościach i przewodami połączeniowymi (z końcówkami męskimi). Będziesz mógł również korzystać z drewnianej podstawki na Arduino i specjalnego klipsa na baterię dziewięciowoltową, co ułatwi Ci na przykład podłączanie zasilania do płytki stykowej. Aby nauczyć się podstaw elektroniki i sposobu działania podstawowych elementów elektronicznych, najlepiej, żebyś mógł osobiście zobaczyć, w jaki sposób one działają. Dlatego w zestawie znajdują się również fotorezystory (VT90N2 LDR), potencjometry obrotowe (10 kΩ), przyciski (tact switch), tranzystory (BC547), tranzystory MOSFET (IRF520), kondensatory (o pojemnościach 100 nF, 100 µF i 100 pF), diody (1N4007), dystanse żelowe przezroczyste, listwa goldpin (męska 40x1), rezystory (o opornościach 220 Ω, 560 Ω, 1 kΩ, 4,7 kΩ, 10 kΩ, 1 MΩ, 10 MΩ), czujnik temperatury (TMP36), sensor wstrząsu i przechyłu, wyświetlacz LCD (16x2), diody LED (białe, wielokolorowe - RGB, czerwone, zielone, niebieskie i żółte), silnik DC, serwomechanizm, brzęczyk piezo, mostek H do sterowania silnikami (L293DNE), izolatory optyczne oraz trochę kartonowych elementów przydatnych do części zadań. Warto zdecydować się na zakup takiego zestawu, a następnie konsekwentnie wykonywać zadania według wskazówek w instrukcji. Osoba, która ukończy je wszystkie, będzie mogła już poszczycić się pokaźną wiedzą z dziedziny elektroniki i programowania Arduino.