Filtruj według
Cena
27 7299
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Typ kamery
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Kamery inspekcyjne

Ilość produktów: 5
Loading...

Endoskop - kamera inspekcyjna HardWire WiFi - Tracer 46628

Kamera endoskopowa firmy Tracer sprawdzi się w sytuacji, gdy konieczna jest  inspekcja trudno dostępnych miejsc . Przewód o długości 5 m ułatwi podgląd rur kanalizacyjnych,...
4.9 (8)
Indeks: MEB-22239
Indeks: MEB-22239
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 110,00 zł Cena 110,00 zł
  • Darmowa dostawa

Endoskop - kamera inspekcyjna HardWire USB - Tracer 46629

Kamera endoskopowa firmy Tracer, która pozwala na podgląd trudno dostępnych miejsc takich jak rury kanalizacyjne, kanały wentylacyjne czy wnętrza maszyn i pojazdów....
4.8 (5)
Indeks: MEB-22237
Indeks: MEB-22237
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 49,90 zł Cena 49,90 zł
  • Darmowa dostawa

Endoskop - kamera inspekcyjna USB Media-Tech MT4095

Kamera inspekcyjna do rejestracji filmów i zdjęć w trudno dostępnych miejscach .  Endoskop został wyposażony w przewód o długości 5 m . Posiada on klasę szczelności IP67....
4.6 (7)
Indeks: BAL-11813
Indeks: BAL-11813
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 69,90 zł Cena 69,90 zł
  • Darmowa dostawa

Dobot Magician - Robot Vision Kit

Zestaw platformy sprzętowej do rozwoju systemu wizualizacji robotów, wraz z Dobot Magician umożliwia integrację systemu wizyjnego z systemem automatyki robotów. Za pomocą tego...
Indeks: ROB-13698
Indeks: ROB-13698
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 7 299,00 zł Cena 7 299,00 zł
  • Darmowa dostawa

DFRobot Gravity Expansion Shield - płytka rozszerzeń dla kamery OpenMV Cam M7

Nakładka rozszerzająca możliwości kamery OpenMV Cam M7 o dodatkowe złącza umożliwiające podłączenie czujników i modułów z serii Gravity. Płytka została wyposażona w port...
4.0 (1)
Indeks: DFR-13502
Indeks: DFR-13502
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 4-6 tyg.
Cena podstawowa 27,90 zł Cena 27,90 zł
  • Darmowa dostawa

Kamery inspekcyjne i urządzenia pokrewne (kamera inspekcyjna endoskop)

Tradycyjnie mianem kamer inspekcyjnych określa się najczęściej techniczne i przemysłowe endoskopy (boroskopy), które wykorzystuje się przede wszystkim do diagnozowania usterek w trudno dostępnych miejscach (na przykład wewnątrz rur kanalizacyjnych). Jednak nazwa ta jest również czasem stosowana jako określenie inteligentnych kamer inspekcji wizyjnej, stanowiących element systemów wizyjnych w automatyce domowej lub przemyśle.

Kamera endoskopowa doskonale sprawdza m.in. w warsztacie samochodowym do inspekcji trudno dostępnych miejsc. Wysoka jakość obrazu (wyraźny obraz nawet w przypadku słabego oświetlenia) gwarantuje możliwość dostrzeżenia nawet niewielkich zmian.

Endoskopy i mikroskopy

Endoskopy świetnie sprawdzają się, gdy zachodzi potrzeba obejrzenia, nakręcenia albo sfotografowania wnętrza trudno dostępnych miejsc - na przykład w przypadku awarii instalacji domowych lub konieczności naprawy samochodu. Kamera endoskopu umieszczona jest na końcu długiego, giętkiego przewodu. Długość kabla jest uzależniona od konkretnego modelu kamery. Wybrane kamery endoskopowe mają wbudowane dodatkowe oświetlenie LED.

W przypadku tego typu urządzeń najważniejsza jest odporność na niekorzystne warunki (zwłaszcza wodę, pył i wysoką temperaturę), a także posiadanie własnego źródła światła. Przydatną funkcją jest też możliwość wyświetlania obrazu na ekranie komputera. W tym dziale można znaleźć także mikroskopy cyfrowe z możliwością nagrywania w powiększeniu i robienia zdjęć o dużej rozdzielczości. Dostępny jest również zestaw inspekcyjny z własnym oświetleniem, monitorem i opcją powiększenia obrazu. Kamera inspekcyjna profesjonalna doskonale nadaje się diagnozowania niestandardowych usterek. Urządzenia tego typu można wykorzystywać m.in. do sprawdzania obecności i ilości nagaru w silniku bez konieczności czasochłonnego demontażu. Kolejnym zastosowaniem kamer inspekcyjnych jest szukanie oznak spalania stukowego. W tym przypadku również użytkownik nie musi demontować wielu elementów silnika.

Inteligentne kamery

Inteligentne kamery umożliwiają wykrywanie ruchu oraz obiektów, dzięki czemu stanowią niezbędny element systemów automatyki domowej oraz przemysłowej. Dostępne w tej kategorii modele posiadają wiele przydatnych opcji, między innymi komunikację przez WiFi oraz 3G, nagrywanie w ciemności oraz prowadzenie rozmów dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi.

Szczególnie ciekawą propozycją jest kamera Shelly Eye, która po zainstalowaniu może zostać połączona z aplikacją w smartfonie i na bieżąco przesyłać dźwięk oraz obraz na telefon - można ją wówczas wykorzystać do monitorowania domu lub jako elektroniczną nianię. Wysoka jakość i szczegółowość obrazu umożliwia swobodne dostrzeżenie nawet najmniejszych zmian np. w zachowaniu dziecka.

Dodatkowo w kategorii kamery i rejestratory oferujemy kamery termowizyjne, rejestratory samochodowe, kamery IP i rejestratory do kamer IP i wiele więcej.

Dlaczego warto wybrać sklep Botland.pl?

Wszystkie zamówione produkty dostępne w magazynie są wysyłane do odbiorców w najkrótszym możliwym terminie. Oznacza to, że czas oczekiwania na dostawę jest skrócony do minimum. Masz dodatkowe pytania dotyczące kamer inspekcyjnych? Nie wiesz jaki model wybrać? Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Doświadczeni doradcy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiedniej kamery dopasowanej do konkretnych zastosowań. Zachęcamy również do założenia bezpłatnego konta w internetowym sklepie Botland (rejestracja konta nie jest wymagana do złożenia zamówienia). Gwarantujemy szeroki wybór produktów dostępnych „od ręki”, bezpieczne płatności online i profesjonalne doradztwo.