Filtruj według
Cena
95 230
Rozdzielczość
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (447) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Rejestratory samochodowe

Ilość produktów: 3
Loading...

Rejestrator BlackBox DVR F260 Blow - kamera samochodowa

Kamera do rejestracji trasy podczas jazdy samochodem. Umożliwia nagrywanie w rozdzielczości HD1280 x 720 px. Posiada  ekran o przekątnej 1,8 ''.
Indeks: LCD-06986
Indeks: LCD-06986
Chwilowo niedostępny
Oczekiwanie na potwierdzenie daty dostawy
Cena podstawowa 95,00 zł Cena 95,00 zł
  • Darmowa dostawa

Rejestrator Blow Action Camera Go Pro4U 4K WiFi

Kamera sportowa firmy Blow stworzona z myślą o osobach, które uprawiają różnego rodzaju sporty wodne lub ekstremalne, np. wspinaczkę, jazdę na nartach, motorze, rowerze. Z...
Indeks: PRO-16114
Indeks: PRO-16114
Chwilowo niedostępny
Oczekiwanie na potwierdzenie daty dostawy
Cena podstawowa 229,90 zł Cena 229,90 zł
  • Darmowa dostawa

Bezprzewodowa kamera cofania z monitorem - Tracer RVIEW S1 WIRELESS - RF 2,4GHz

Kamera cofania wraz z ekranem o przekątnej  4,3" . System może pracować w dwóch trybach: podglądu stałego jeśli urządzenie zasilane jest z wykorzystaniem gniazda zapalniczki...
Indeks: MEB-17374
Indeks: MEB-17374
Chwilowo niedostępny
Oczekiwanie na potwierdzenie daty dostawy
Cena podstawowa 179,00 zł Cena 179,00 zł
  • Darmowa dostawa

Rejestratory samochodowe - co warto wiedzieć przed zakupem?

Nagranie z rejestratora jazdy może stanowić dowód w spornej sytuacji z innym kierowcą, ubezpieczycielem lub policją. Dlatego takie urządzenie jest przydatne dla każdego kierowcy. Warto jednak pamiętać, że zarówno kamera, jak i inne elementy rejestratora muszą zapisywać dane w wysokiej jakości - w przeciwnym razie nagranie może okazać się bezwartościowe (na przykład jeżeli nie będzie możliwości odczytać rejestracji pojazdów uczestniczących w zdarzeniu).

Rejestrator jazdy: najistotniejsze parametry

Dobry rejestrator do auta powinien mieć możliwość nagrywania w wysokiej rozdzielczości (przynajmniej 1280x720, czyli HD, a najlepiej Full HD lub wyższej). Takie nagrania zajmują sporo miejsca, szczególnie jeżeli rejestrowany jest także dźwięk oraz inne parametry, dlatego warto aby rejestrator jazdy obsługiwał karty SD lub posiadał dużą ilość pamięci wewnętrznej. Dostępne są także rejestratory samochodowe wyposażone w możliwość nagrywania w pętli, czyli nadpisywania starszych nagrań nowymi - jest to wygodne rozwiązanie dla kierowców, którzy nie mają czasu na zgrywanie i kasowanie poprzednich zapisów. Przydatną funkcją jest opcja zapisywania trasy i prędkości (moduł GPS), a także nagrywanie nocne, czujnik ruchu (kamera uruchomi się, gdy auto ruszy z miejsca), tryb parkingowy czy możliwość zasilania z własnego akumulatora (w przeciwnym razie rejestrator będzie musiał być ciągle podłączony do gniazda w samochodzie, nie będzie też działał po wyłączeniu silnika). Warto zwrócić szczególną uwagę na kąt widzenia obiektywu - im wyższa jest jego wartość, tym większe pole zostaje utrwalone w kadrze, co może mieć duże znaczenie w przypadku niektórych zdarzeń (na przykład gdy inny kierowca wymusi pierwszeństwo). Należy również pamiętać o utrzymaniu obiektywu (oraz szyby przed nim) w czystości, co zapewni uzyskanie maksymalnej jakości obrazu.

Nasza oferta

W tej kategorii dostępne są rejestratory samochodowe przeznaczone do montażu na przedniej lub tylnej szybie pojazdu. Oferujemy rejestratory w zróżnicowanym przedziale cenowym. Dostępne są urządzenia z szerokokątnym obiektywem, możliwością zapisu audio, funkcją nagrywania w pętli, własnym zasilaniem, czujnikiem ruchu, znacznikiem daty i czasu, WDR (doświetlenie obrazu) oraz innymi przydatnymi opcjami. Każdy oferowany rejestrator jazdy jest wyposażony w wygodny uchwyt, który umożliwia zamontowanie urządzenia na szybie pojazdu.