Filtruj według
Cena
169 169
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Aparatury sterujące

Ilość produktów: 1
Loading...

Aparatura Redox Classic 6 - nadajnik + odbiornik - 6 kanałów - Redox

Aparatura wyprodukowana przez firmę Redox, która umożliwia sterowanie modelami latającymi takimi jak samoloty, helikoptery czy drony. Może być wykorzystywany także do...
5.0 (4)
Indeks: ANF-18686
Indeks: ANF-18686
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 169,00 zł Cena 169,00 zł
  • Darmowa dostawa

Prosta i niezawodna aparatura sterująca do modeli RC

Jeżeli poszukujesz nieskomplikowanej, ale funkcjonalnej aparatury, która umożliwi Ci zdalne sterowanie prostym modelem RC – np. samochodu lub łodzi – wybierz model FlySky FS-GT2. Jest to dwukanałowa aparatura sterująca, składająca się z nadajnika pistoletowego z ogumionym kołem kierownicy oraz niewielkiego odbiornika FS-GR3E. Aparatura pracuje na częstotliwości 2,4 GHz i oferuje dwa kanały – wyposażone w reversy umożliwiające ich odwrócenie – a dodatkową funkcją jest ogranicznik promienia skrętu (Dual Rate). Zasięg zestawu dochodzi do 500 metrów.

Więcej kanałów – więcej możliwości

Dla bardziej złożonych modeli mamy w naszej ofercie kontrolery, oferujące sterowanie w 6, 8 a nawet 10 kanałach. Najbardziej zaawansowany model to aparatura sterująca Radiolink AT9S 10. Duża czułość tego zestawu, pracującego na częstotliwości 2,4 GHz, pozwala na zdalne sterowanie modelem na odległość aż 900 m na ziemi i 1500 m w powietrzu. Z dużego zasięgu skorzystają przede wszystkim samoloty, helikoptery i drony. Nadajnik ma wbudowany port USB do aktualizacji oprogramowania, ponadto jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 px. Zestaw wspiera transmisję danych telemetrycznych i współpracuje z odbiornikami R9DS, R12DS, R12DSM, R10DS, R6DS oraz R6DSM.

Pełna kompatybilność i nowoczesny design

Drony DJI Spark, które już od dłuższego czasu biją rekordy popularności na rynku wielowirnikowców, wymagają zastosowania kompatybilnych nadajników. Jeżeli szukasz pasującego kontrolera – wybierz dedykowany nadajnik o zasięgu 500 m, wyposażony w uchwyt do umieszczenia smartfona, rozszerzającego możliwości zestawu o transmisję FPV. Takie rozwiązanie niebywale ułatwia zdalne sterowanie dronem, a w zastosowaniach fotograficznych i filmowych jest wręcz konieczne. Aparatura sterująca DJI Spark może pracować bez przerwy aż przez 2,5 godziny, co znacząco zmniejsza częstość ładowania akumulatora, który w tym przypadku ma pojemność prawie 3000 mAh.

Aparatura sterująca dla projektów DIY

Doskonale wiemy, że modele RC i drony, zbudowane samodzielnie od podstaw, potrafią dostarczyć jeszcze więcej frajdy, niż urządzenia gotowe. Dlatego przygotowaliśmy szereg zestawów o mniejszej liczbie kanałów – dobrym przykładem jest 4-kanałowa aparatura sterująca R-Planes wyposażona we wbudowane reversy kanałów, mikser oraz trymer gazu, ster wysokości i kierunku. Aparatura będzie w stanie z powodzeniem wysterować mniej złożone drony i inne modele latające. Zdalne sterowanie w 6 kanałach oraz przesył danych telemetrycznych zapewni z kolei nadajnik FlySky FS-i6, który oferujemy w zestawie z odbiornikiem iA6.

Aktywnie wspieramy techmove.pl, portal dla maniaków technologii w sporcie.