Filtruj według
Cena
27 60
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Książki o Raspberry Pi

Ilość produktów: 4
Loading...

Elektronika z wykorzystaniem Arduino i Raspberry Pi. Receptury. Simon Monk

Autor: Simon Monk. Wydawnictwo: Helion. Dzięki tej książce  poznasz praktyczne przepisy  rozwiązań elektronicznych z wykorzystaniem Arduino i Raspberry Pi.
Indeks: KSZ-10898
Indeks: KSZ-10898
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 59,90 zł Cena 59,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Zrób to sam. Generowanie ruchu, światła i dźwięku za pomocą Arduino i Raspberry Pi. Simon Monk

Autor: Simon Monk. Wydawnictwo: Helion. Dzięki tej książce  nauczysz się sterować pracą diod LED, różnych silników, cewek, urządzeń zasilanych prądem przemiennym, grzejników,...
Indeks: KSZ-10897
Indeks: KSZ-10897
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 39,90 zł Cena 39,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Internet rzeczy. Budowa sieci z wykorzystaniem technologii webowych i Raspberry Pi - Dominique Guinard, Vlad Trifa

Internet rzeczy. Budowa sieci z wykorzystaniem technologii webowych i Raspberry Pi - Dominique Guinard, Vlad Trifa to książka, w której zawarto informacje niezbędne do...
Indeks: KSZ-09361
Indeks: KSZ-09361
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 55,00 zł Cena 55,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Raspberry Pi. Niesamowite projekty. Szalony Geniusz - Donald Norris

Tłumaczenie: Grzegorz Mańturzyk. Wydawnictwo: Helion. Książka jest zbiorem niezwykłych projektów do samodzielnego wykonania za pomocą Raspberry Pi.
Indeks: KSZ-02748
Indeks: KSZ-02748
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 27,70 zł Cena 27,70 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Książki o Raspberry Pi

Książki o Raspberry Pi nie traktują wyłącznie o samej płytce rozwojowej. Oczywiście, znajdziemy tutaj kompendia wiedzy i pomysłów na temat praktycznych sposobów wykorzystania takiego narzędzia, ale w tej kategorii można także znaleźć wiele wiedzy powiązanej tematycznie z minikomputerem i dzięki tej lekturze pojąć znacznie szersze pojęcia. Doskonałym przykładem jest pozycja “Język Python dla hakerów i pentesterów”. Odnosi się ona bezpośrednio do języka programowania Python, który jest powszechnie stosowany przez programistów od wielu lat. Stanowi znakomite narzędzie dla informatyków do wielu zastosowań, ale może być również językiem wykorzystywanym do programowania Raspberry Pi. Oferujemy także pozycję, która jest znacznie ogólniejsza i przedstawia podstawy programowania na podstawie przykładu Pythona.

Programowanie jest przyszłościowe!

Programowanie to jedna z umiejętności, która pozwoli na znacznie pełniejsze wykorzystywanie możliwości Raspberry Pi. Poznanie języka programowania otwiera bardzo duże możliwości przed osobą, która się go nauczy. Oznacza to nabycie umiejętności myślenia abstrakcyjnego opierającego się na logice, a mimo to odmiennego, niż w podobnych dziedzinach (zarówno ścisłych, jak i humanistycznych lub lingwistycznych). Osoba, która nauczy się jednego języka, znacznie łatwiej zrozumie kolejny - to duża wartość na obecnym rynku pracy.

Co jeszcze Ci proponujemy?

Kolejna książka przedstawia możliwości, które tworzy dla programisty narzędzie JavaScript, często stosowane do tworzenia aplikacji internetowych. Pozwala ono na programowanie funkcji i zachowań robotów lub na przykład płytki Raspberry Pi. W ofercie posiadamy także czasopisma, które zawiera nowinki ze świata popularnej płytki - “malinki” (w języku angielskim).