Filtruj według
Cena
79 80
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Zegarki SmartWatch

Ilość produktów: 1
Loading...

SmartBand Xiaomi Hey Plus 1S - czarny - inteligentna opaska

Inteligentna opaska sportowa stworzona przez firmę Xiaomi. Wyposażona została w wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 0,95", pozwala on wyświetlić kolory z 24-bitowej palety...
Indeks: LEC-19065
Indeks: LEC-19065
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Cena podstawowa 79,90 zł Cena 79,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Inteligentne zegarki – szeroki wachlarz urządzeń elektroniki noszonej

SmartWatche pełnić mogą wiele różnorodnych funkcji. Na każdą okazję i do każdego zastosowania znajdzie się odpowiednie urządzenie. W naszym sklepie znajdziecie wiele różnych inteligentnych zegarków – od typowych urządzeń do prezentacji powiadomień – ze smartfona, poprzez opaski fitness, które monitorują nasze ćwiczenia fizyczne, aż po dedykowane do monitorowania dzieci zegarki wyposażone w odbiorniki GPS do łatwiejszego namierzania pozycji urządzenia.

Opaski fitness

Istnieje wiele sposobów na monitorowanie postępów w ćwiczeniach na siłowni. Najbardziej zaawansowane z nich wykorzystują regularne pomiary pulsu czy ilości oddechów podczas ćwiczeń, oprócz rutynowej kontroli wagi czy składu ciała. Specjalne SmartWatche pozwalają istotnie uprościć tego rodzaju pomiary. Opaski fitness to w zasadzie scalone monitory medyczne w postaci zegarka. Urządzenia te wyposażone są w liczne sensory, dedykowane do monitorowania ćwiczeń. Mierzą puls, temperaturę ciała, ilość wykonanych kroków i inne parametry. Urządzenie potrafi połączyć się np. z telefonem komórkowym, który przechowuje dane i prezentuje nasze statystyki.

Zegarki z GPS dla dzieci

W dzisiejszym świecie chcielibyśmy móc czuwać nad naszymi pociechami przez cały czas. Oczywiście nie jest to możliwe, a strapieni rodzice muszą poszukiwać alternatyw. Rozwiązaniem mogą być specjalne SmartWatche z wbudowanym systemem geolokalizacji i komunikacją poprzez sieć komórkową. Zegarek taki pozwala na monitorowanie pozycji dziecka w czasie rzeczywistym, a także na skomunikowanie się z nim w dowolnym momencie. Wystarczy zadzwonić na przypisany do urządzenia numer i można porozmawiać z dzieckiem lub posłuchać, co dzieje się w jego otoczeniu.

Eleganckie SmartWatche

W ofercie naszego sklepu znaleźć możecie też eleganckie inteligentne zegarki, idealnie nadające się do stroju biznesowego. Urządzenia te nie tylko dobrze wyglądają, ale także oferują wiele przydatnych funkcji. Taki SmartWatch skomunikujesz ze smartfonem z pomocą interfejsu Bluetooth. Na wbudowanym ekranie odczytasz powiadomienia przesyłane z telefonu. Dzięki temu nie trzeba sięgać co chwilę do kieszeni po swojego smartfona, a wszystko widać wyraźnie.