Kategorie

 

WYSYŁKA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 13:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! Paczki nadawane są w dni robocze - od poniedziałku do piątku. 

 

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie http://www.kiedy-przelew.pl/).

 

Tabela przestawia dostępne formy wysyłki.

Przewoźnik

Płatność

z góry

Płatność

przy odbiorze

Termin

dostawy

Poczta Polska
Kurier48

pocztapolska.jpg
od 9,90 zł17,90 zł1-3 dni

Kurier GLS

inpost_logo-130x80.jpg

14,90 zł22,90 zł

1-2 dni

Paczkomaty 24/7

147.jpg
od 12,90 zł18,90 zł1-3 dni

Jeśli kwota do zapłaty za produkty przekroczy 500 zł

dostawa gratis!

 

  • Ceny w tabeli dotyczą przesyłki na terenie Polski.
  • Darmowa dostawa zamówień na kwotę powyżej 500 zł nie dotyczy paczek adresowanych poza granice Polski.
  • Darmowa dostawa nie obowiązuje podczas łączenia zamówień.
  • Termin dostawy liczony jest od dnia wysyłki zamówienia.

 

Kurier48 Poczta Polska - Paczki dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej, mają gwarantowany termin dostawy do dwóch / trzech dni roboczych, są ubezpieczone do wysokości 1000 zł. Złożenie zamówienia oraz zaksięgowanie wpłaty do godziny 13:00 gwarantuje przekazanie paczki do placówki pocztowej tego samego dnia. Cena przesyłki Kurier 48 może ulec zmianie w zależności od masy i gabarytu paczki.

 

Paczkomaty 24/7 InPost - Odbiór paczki w wybranym podczas składania zamówienia Paczkomacie możliwy jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Kod oraz numer przesyłki klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wiadomości SMS. Złożenie zamówienia oraz zaksięgowanie wpłaty do godziny 13:00 gwarantuje przekazanie paczki firmie InPost tego samego dnia. Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze. Paczki ubezpieczone są do kwoty 200 zł. Cena przesyłki może ulec zmianie w zależności od masy i gabarytu paczki.

 

Kurier GLS - Przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej są dostarczane do klienta następnego dnia roboczego ze skutecznością 99%. Wysokość ubezpieczenia przesyłki to 6000 zł. Warunkiem takiej dostawy jest złożenie zamówienia oraz zaksięgowanie wpłaty do godziny 13:00.