Filtruj według
Cena
5 35
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Przewody wideo i audio do Raspberry Pi Zero

Ilość produktów: 5
Loading...

Adapter miniHDMI - HDMI oryginalny dla Raspberry Pi Zero

Adapter umożliwiający podłączenie przewodu HDMI do minikomputera Raspberry Pi Zero i Zero W. 
4.9 (17)
Indeks: RPI-08765
Indeks: RPI-08765
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 5,90 zł Cena 5,90 zł
  • Darmowa dostawa

Przewód miniHDMI - HDMI oryginalny dla Raspberry Pi Zero - 1m

Oficjalnie licencjonowany przez fundację Raspberry Pi przewód miniHDMI pozwalający łączyć  minikomputer z monitorem, jego długość to 1 m.
5.0 (18)
Indeks: KAB-10023
Indeks: KAB-10023
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 13,95 zł Cena 13,95 zł
  • Darmowa dostawa

Adapter miniHDMI - HDMI

Przejściówka HDMI - miniHDMI pozwala połączyć urządzenia wyposażone w wyjście miniHDMI z monitorami poprzez standardowy przewód HDMI. 
5.0 (5)
Indeks: KAB-01784
Indeks: KAB-01784
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 5,50 zł Cena 5,50 zł
  • Darmowa dostawa

Przejściówka HDMI - miniHDMI/microHDMI

Przejściówka HDMI pozwala połączyć urządzenia wyposażone w wyjście microHDMI lub miniHDMI , np. BeagleBone Black, z monitorami poprzez standardowy przewód HDMI. Może służyć...
4.0 (1)
Indeks: KAB-05245
Indeks: KAB-05245
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 13,90 zł Cena 13,90 zł
  • Darmowa dostawa

Przewód HDMI Blow Silver - miniHDMI - dł. 1,5m

Przewód HDMI - miniHDMI pozwala łączyć ze sobą zgodne ze standardem urządzenia audio-video, w tym Raspberry Pi Zero . Przewód wspiera tryb Full HD, posiada pozłacane końcówki...
Indeks: KAB-08562
Indeks: KAB-08562
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 34,90 zł Cena 34,90 zł
  • Darmowa dostawa

Raspberry Pi Zero

Wybierając ten model popularnego minikomputera, dostaniemy sprzęt o bardzo kompaktowych wymiarach. Jest o połowę mniejszy od modelu A+! Za niewielkimi wymiarami idzie niska cena, ale również pewne kompromisy, jeśli spojrzymy na wyposażenie. Dostajemy zminiaturyzowane złącza USB i HDMI, ale jednak brak karty sieciowej czy złącz na LCD. To tutaj pojawia się problem, jeśli chcemy coś podłączyć i to w tym miejscu pojawia się rozwiązanie. Nasz dział przewody wideo i audio do Raspberry Pi Zero, który dostarcza gotowe wyjście z patowej sytuacji.

Mały, ale wariat

Brak kilku elementów mała malinka nadrabia swoim niewielkim wymiarem i zapasem mocy. Wersja Zero dysponuje CPU: Broadcom BCM2835, 1GHz (ARM11) i 512 RAM DDR2. Procesor jest szybszy o jakieś 40 procent od tego w wersji B i B+. Dzięki czemu świetnie sobie poradzi jako odtwarzacz multimediów na przykład Kodi i, mimo że posiada jedno złącze micro USB, to wystarczy zastosować przejściówkę z micro USB na USB dostępne w naszym sklepie w dziale przewody wideo i audio do Raspberry Pi Zero i już możemy podłączać zewnętrzne akcesoria jak mysz i klawiatura.

Dowolność w konfiguracji

Minikomputery z serii Raspberry Pi dają olbrzymie możliwości w konfiguracji i wykorzystywaniu ich do projektów elektronicznych. Stosując model Zero, dostajemy wystarczający zasób mocy do wykorzystania na przykład jako odtwarzacz wideo, ale możemy go użyć jako zwykły desktop czy platformę do nauki programowania GPIO. Przewody wideo i audio do Raspberry Pi Zero umożliwiają użycie tego sprzętu w wybrany przez nas sposób. Zapraszamy do naszego sklepu Botland!

Przewody wideo i audio do Raspberry Pi Zero - Botland - Sklep dla robotyków

Sklep Botland jest oficjalnym dystrybutorem Raspberry Pi i akcesoriów do minikomputera. Zamawiając u nas oryginalne podzespoły do popularnej maliny, masz pewność, że otrzymasz produkty bezpośrednio od producenta. W tej kategorii oferujemy m.in. adaptery umożliwiające podłączenie pełnowymiarowego przewodu HDMI do Raspberry Pi Zero i wersji Zero W. Adapter jest dostępny w białym i czarnym wariancie. Proponujemy również oryginalne przewody miniHDMI-HDMI o długości 10 cm i 1 m. Wysokiej jakości kable umożliwiają płynną transmisję sygnału audio i video.