Filtruj według
Cena
14000 14000
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Zestawy dla pracowni

Zestawy kierowany głównie dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Składają się z elementów do budowy robotów Abilix, które można programować w językach graficznych oraz tekstowych. 

Ilość produktów: 1
Loading...

Pakiet Makerzoid Robomaster Premium - 24 zestawy klocków + 10 scenariuszy lekcyjnych

Zestaw  Makerzoid Robomaster Premium to rozwojowa i bogata w możliwości opcja prowadzenia zajęć dla dzieci i stworzenia dla uczniów własnej pracowni robotycznej. Pakiet...
Indeks: SOC-21733
Indeks: SOC-21733
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Cena podstawowa 14 000,00 zł Cena 14 000,00 zł
  • Darmowa dostawa

Zestawy pracowni programistycznych

W tej kategorii znajdziesz zestawy edukacyjne przeznaczone do wykorzystania w pracowniach programistycznych w szkołach i przedszkolach, jak również podczas zajęć dodatkowych, takich jak koła zainteresowań czy inne aktywności pozalekcyjne. Oferujemy między innymi produkty takich marek jak Abilix Krypton, DJI czy MakeBlock. Zestawy zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić pracę pedagogom prowadzącym lekcje - wewnątrz znajdują się pomoce dydaktyczne i przykładowe scenariusze zajęć, a także inne przydatne akcesoria. Dzięki możliwości zakupu w większych kompletach, zestawy edukacyjne oferowane w tej kategorii są dostępne w wyjątkowo okazyjnych cenach.

Zestawy edukacyjne Abilix Krypton

Zestawy edukacyjne Abilix Krypton 0 są przeznaczone do prowadzenia zajęć związanych z elektroniką, robotyką i programowaniem dla dzieci w wieku od czwartej klasy szkoły podstawowej. Stanowiące podstawę zestawu roboty Abilix Krypton 0 składają się z 409 klocków do samodzielnego złożenia i mogą być programowane w trzech językach: Drag&Drop, Scratch oraz Flow-chart. W komplecie znajdują się cztery roboty Abilix Krypton 0, kurs robotyki i programowania z podręcznikiem nauczyciela oraz zeszytami zadań dla uczniów w formie elektronicznej, mata do zadań oraz piętnaście przykładowych scenariuszy zajęć na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Zestaw przewidziany jest dla ośmiu uczniów, lecz dostępna jest także wersja dla szesnastu osób. W naszym asortymencie znajdziesz także jeszcze bardziej zaawansowane zestawy, takie jak Abilix Krypton 4, w których znajduje się robot zbudowany z 943 części (programowany w tych samych językach, co Abilix Krypton 0 i dodatkowo w języku tekstowym C), 25 scenariuszy lekcyjnych oraz mata edukacyjna. Zestawy Abilix Krypton 4 są dostępne w wariancie dla ośmiu lub szesnastu uczniów. Zestawy edukacyjne DJI Tello Edu Dostosowane do polskiej podstawy programowej zestawy edukacyjne DJI Tello Edu pozwalają nauczyć się obsługi dronów, a także poznać podstawowe zagadnienia związane z programowaniem w językach Scratch, Python i Swift. W komplecie znajdują się cztery drony DJI Tello Edu Combo wraz z dedykowanymi pokrowcami, pięć dodatkowych baterii oraz trzy potrójne ładowarki. Do zestawu dołączone jest także pięć scenariuszy zajęć przystosowanych do 45-minutowych godzin lekcyjnych. Produkt przeznaczony jest do wykorzystania podczas zajęć dydaktycznych z dziećmi powyżej ósmego roku życia.

Zestawy edukacyjne MakeBlock mTiny

Zestawy edukacyjne MakeBlock mTiny zostały stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach - nadają się dla dzieci już od czwartego roku życia. Pomoce dydaktyczne mTiny zostały zaprojektowane tak, by podczas nauki nie trzeba było korzystać ze smartfona, komputera czy tabletu. W zestawie znajdują się cztery roboty mTiny wraz z kontrolerami Tap Pen, maty edukacyjne oraz książeczka z przygodami, w której nauczyciel znajdzie aż dwadzieścia pomysłów na lekcje. Zajęcia z robotami mTiny to doskonały sposób na uczenie maluchów logicznego myślenia oraz rozpoznawania i wyrażania emocji, a także na zainteresowanie ich robotyką, elektroniką i programowaniem.