Kategorie

Arduino

Arduino

Arduino nie trzeba nikomu przedstawiać. Znane i lubiane układy wraz z modułami i akcesoriami. Arduino to prosty komputer, jednak jego możliwości są ogromne, a dodatkowe akcesoria i rozszerzenia pozwalają zwiększyć jego funkcjonalność. Za jego pomocą można samodzielnie stworzyć np. domową stację meteorologiczną czy też sterownik do obsługi rolet w oknach.

Podkategorie

 • Arduino - moduły główne

  Moduły główne Arduino są przeznaczone dla początkujących i doświadczonych programistów. Arduino jest platformą dla systemów wbudowanych. Większość z nich opiera się na 8-bitowych mikrokontrolerach, z wyjątkiem Arduino Due, który ma 32-bitowy rdzeń ARM Cortex. Moduły można ze sobą łączyć, wykorzystując do tego ogólnodostępne przewody połączeniowe

 • Zestawy startowe dla Arduino

  Zestawy startowe dla Arduino to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć fascynującą przygodę z elektroniką. Proponujemy Ci produkty, które doskonale sprawdzą się dla początkujących i mniej doświadczonych entuzjastów tworzenia własnych elektronicznych konstrukcji. Moduły główne wraz z elementami ułatwiającymi rozpoczęcie przygody z Arduino.

 • Książki o Arduino

  Książki opisujące działanie popularnych modułów Arduino wraz z przykładowymi programami.

 • Arduino Shield - rozszerzenia

  Proponujemy rozszerzenia do Arduino Shield, dzięki którym zwiększysz możliwości i zakres zastosowań swojego systemu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką paletę rozwiązań – kontrolery silników i serw, klawiatury i wyświetlacze oraz nakładki umożliwiające tworzenie interfejsu użytkownika, czujniki oraz generetory sygnałów dźwiękowych, nakładki z modułami komunikacyjnymi GPS, GSM, Bluetooth, WiFi, XBee oraz ekspandery wyprowadzeń Arduino Shield.

 • Czujniki do Arduino

  Czujniki z bibliotekami lub przykładowymi programami, kompatybilne z Arduino. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa automatyzacja budynku, czy tworzenie wyjątkowych konstrukcji związanych z robotyką – Arduino i umiejętności programowania, otwierają przed każdym użytkownikiem świat nieograniczonych możliwości, które mogą być wykorzystane we wszystkich sektorach!

 • Obudowy do Arduino

  Obudowy do modułów Arduino.

 • Zasilanie do Arduino

  Zasilacze dopasowane do płytek Arduino.

 • Akcesoria prototypowe do Arduino

  Płytki, przewody złącza oraz Akcesoria przydatne użytkownikom Arduino.

 • ArduCam - kamery do Arduino

  Moduł kamer kompatybilne z płytkami z serii Arduino.

 • Wyświetlacze do Arduino

  Wyświetlacze kompatybilne z płytkami Arduino.

 • Moduły komunikacyjne do Arduino

  Urządzenia do komunikacji bezprzewodowej kompatybilne z modułami Arduino


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Arduino jest więc komputerem, który zyskał uznanie wśród entuzjastów majsterkowania i robotyki. To świetnie rozwiązanie dla małych i dużych majsterkowiczów, którzy chcą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Z nim rozpoczniesz swoją przygodę z minikomputerami wszelkiego rodzaju oraz programowaniem ich.Aby korzystać z niego, dobrze jest mieć podstawową wiedzę z zakresu programowania. Programy do Arduino pisane są w języku C. Jeżeli jednak jesteś początkujący, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – na rynku dostępna jest szeroka gama gotowych programów. Poradzisz sobie bez znajomości zasad programowania.

Proponujemy moduły główne, zestawy startowe, książki, które pomogą Ci rozpocząć tworzenie interaktywnych obiektów i wskażą konkretne przykłady, rozszerzenia Shield wzbogacające Arduino o więcej możliwości, obudowy, zasilacze dopasowane do płytek, prototypowe akcesoria przydatne przy użytkowaniu, kamery ArduCam, wyświetlacze do, czujniki i moduły komunikacyjne kompatybilne z Arduino.Na początek proponujemy Ci zakup zestawu startowego. Zawiera moduły główne w elementami, które ułatwią Ci rozpoczęcie fascynującej przygody z Arduino. Warto także kupić wyświetlacz. Arduino to rozwiązanie, które ma wielu konkurentów. Przewagę zyskał jednak dzięki wysokiej jakości poszczególnych elementów, dużym możliwościom rozszerzenia, łatwości dostępu, a także gotowym programom, które świetnie sprawdzają się dla początkujących. Obecnie jest to najpopularniejszy tego typu projekt, doceniany zarówno przez doświadczonych hobbystów, jak i amatorów.