Filtruj według
Cena
17 47
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Rodzaj urządzenia
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Prędkość WiFi
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Częstotliwość WiFi:
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Karty WiFi USB

Ilość produktów: 3
Loading...

Karta sieciowa WiFi USB Nano N 150Mbps TP-Link TL-WN722N z anteną v3.0

Bezprzewodowa karta sieciowa TP-Link TTL-WN722N USB standard N z zewnętrzną anteną. Pracuje z prędkością do 150 Mb/s. Urządzenie może służyć jako adapter WiFi.
4.8 (5)
Indeks: RPI-02739
Indeks: RPI-02739
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 46,90 zł Cena 46,90 zł
  • Darmowa dostawa

Karta sieciowa WiFi USB Nano N 150Mbps TP-Link TL-WN725N - Raspberry Pi

Bezprzewodowa karta sieciowa TP-Link TL-WN725N v2 USB standard N pracująca z prędkością do 150 Mb/s. Może służyć jako adapter WiFi w minikomputerach Raspberry Pi.
5.0 (6)
Indeks: RPI-01316
Indeks: RPI-01316
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 31,90 zł Cena 31,90 zł
  • Darmowa dostawa

Karta sieciowa WiFi USB N 150Mbps z anteną

Bezprzewodowa karta sieciowa zgodna ze standardami 802.11b/g/n. 
4.8 (7)
Indeks: RPI-04750
Indeks: RPI-04750
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 17,90 zł Cena 17,90 zł
  • Darmowa dostawa

Karty WiFi USB

Sklep Botland oferuje w tej kategorii szeroki wybór kart sieciowych WiFi do podłączenia przez port USB. Większa część z nich zajmuje niewiele miejsca (wielkość złącza USB typu A), natomiast pozostałe modele posiadają dodatkową antenę (lub dwie anteny), dzięki czemu łatwiej jest im złapać słabsze sygnały sieci WiFi. Posiadamy także dedykowane do mikrokontrolera Raspberry Pi karty sieci bezprzewodowej (moduł może służyć jako adapter WiFi) - taki sprzęt może w znaczący sposób rozwinąć możliwości urządzenia bazowego. Większość oferowanych urządzeń jest przystosowana do standardu, w którym prędkość przesyłu nie przekracza 150 Mb/s, ale oferujemy także sprzęt pracujący z prędkościami 300 Mb/s czy 433 Mb/s. Każda z karta WiFi USB przystosowana jest do współpracy z systemami Windows, Mac OS oraz Linux. Karta sieciowa WiFi USB to wygodne rozwiązanie pozwalające na podłączenie do sieci internetowej.

Moduł Bluetooth w naszym asortymencie

Oferowane moduły Bluetooth zajmują niewiele miejsca - są to urządzenia wielkości monety (lub wspomnianego wcześniej gniazda USB typu A). Posiadają wsparcie dla systemów Windows (zazwyczaj od edycji XP do aktualnej) i wszystkie współpracują ze standardem USB 2.0. Ich zasięg zależny jest modelu i zastosowanej technologii - waha się od 10 m do 50 m (w otwartej przestrzeni), natomiast prędkość wynosi zazwyczaj około 3 Mb/s. W asortymencie można znaleźć również urządzenie dedykowane do zastosowania w mikrokontrolerze Raspberry PI (posiada wsparcie dla Raspbian).

Wzmacniacz sygnału WiFi do wielu urządzeń

W ofercie posiadamy między innymi znakomity wzmacniacz sygnału WiFi. Wystarczy podłączyć go do zwykłego gniazda 230 V będącego w zasięgu sieci WiFi i szybko skonfigurować, korzystając jedynie z przycisku WPS (Wi-Fi Protected Setup). Urządzenie będzie wzmacniało sygnał routera, z którym się połączy. Można użyć go również jako osobnego routera WiFi - sprzęt posiada przygotowane standardowe gniazdo RJ45, w które możesz łatwo wpiąć internet domowy.

Tuner DVB-T - telewizja naziemna w Twoim domu

Oferujemy również naszym klientom tunery DVB-T, dzięki którym można odbierać darmowe kanały telewizji naziemnej. W zestawach znajduje się zazwyczaj tuner z anteną (antena WiFi USB), pilotem i oprogramowaniem.

Karty WiFi USB - FAQ

Wybierając kartę WiFi USB warto zwrócić uwagę na oferowany przez nią zasięg – zewnętrzna antena o dużym zysku (rzędu 3..4 dBi) zapewni znacznie lepszy bilans łącza w porównaniu do miniaturowych anten wbudowanych. Na niewielkich odległościach (np. w małym mieszkaniu) z powodzeniem sprawdzi się natomiast karta USB typu nano (np. TL-WN725N).

Do wymagających bezproblemowej transmisji danych wewnątrz rozbudowanych pomieszczeń czy też na dużym dystansie polecamy szczególnie model TP-Link TL-WN722N z anteną o zysku 4 dBi. Wybierając kartę WiFi należy też zwrócić uwagę na kompatybilność danego modelu z używanym systemem operacyjnym.