Filtruj według
Cena
9 15
Producent
Więcej (447) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Sprężone powietrze do czyszczenia klawiatury

Ilość produktów: 3
Loading...

Sprężone powietrze Esperanza ES118 - spray 600ml

Sprężone powietrze w sprayu. Pozwala na usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc. Pojemność wynosi 600 ml.
Indeks: CHE-04315
Indeks: CHE-04315
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 15,00 zł Cena 15,00 zł
  • Darmowa dostawa

Sprężone powietrze Blow - spray 400ml

Sprężone powietrze w sprayu. Pozwala na usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc. Pojemność wynosi 400 ml.
Indeks: CHE-04070
Indeks: CHE-04070
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 9,90 zł Cena 9,90 zł
  • Darmowa dostawa

Sprężone powietrze Art - spray 400ml

Sprężone powietrze w sprayu. Pozwala na usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc. Pojemność wynosi 400 ml.
Indeks: CHE-04099
Indeks: CHE-04099
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 9,50 zł Cena 9,50 zł
  • Darmowa dostawa

Sprężone powietrze do czyszczenia klawiatury

Klawiatura komputerowa czy wnętrze komputera stacjonarnego, a także inne układy i części elektroniczne często ulegają zabrudzeniom. Może się to zdarzyć między innymi na skutek niewłaściwego użytkowania (na przykład spożywania posiłków w zbyt bliskim sąsiedztwie elektroniki), ale także z powodu naturalnego gromadzenia się pyłu czy kurzu. Niestety, urządzenia elektroniczne sprawiają wiele problemów w utrzymaniu w czystości – często składają się z drobnych elementów i mają wiele zakamarków, które sprzyjają gromadzeniu się zanieczyszczeń, co bardzo utrudnia dokładne wyczyszczenie. Natomiast obecność wody lub detergentów może łatwo uszkodzić delikatne fragmenty sprzętów elektronicznych, dlatego tradycyjne metody mycia lub czyszczenie chemiczne nie wchodzą w rachubę. Najbezpieczniejszym sposobem utrzymania w czystości klawiatury, układów chłodzenia i innych delikatnych elementów urządzeń jest wykorzystanie sprężonego powietrza w sprayu. Taki produkt umożliwia precyzyjne oczyszczenie z kurzu, pyłu i okruchów, jednocześnie nie narażając elektroniki na uszkodzenie pod wpływem wody albo detergentów.

Jak korzystać ze sprężonego powietrza w sprayu?

Sprężone powietrze do czyszczenia klawiatury w sprayu jest intuicyjne w użyciu – po odbezpieczeniu opakowania wystarczy nakierować dyszę na miejsce, które chcesz oczyścić, a następnie nacisnąć spust i kierować strumień powietrza na kolejne fragmenty czyszczonego elementu. Należy pamiętać o kilku podstawowych środkach bezpieczeństwa: przede wszystkim nie powinno kierować się gazu w stronę twarzy, dróg oddechowych lub oczu (może to spowodować podrażnienie na skutek mechanicznego urazu lub w związku z chemicznymi dodatkami obecnymi w sprężonym powietrzu). Podczas rozprężania dochodzi do znacznego spadku temperatury puszki, dlatego zawsze należy korzystać z produktu w pozycji pionowej oraz dbać, by nie kierować strumienia zbyt długo w jedno miejsce (może to prowadzić do skroplenia się gazu pod wpływem niskiej temperatury, co grozi uszkodzeniem niektórych delikatnych komponentów elektronicznych). Warto też pamiętać, że podczas czyszczenia elementy nie mogą być rozgrzane, dlatego przed rozpoczęciem czynności dobrze jest odczekać aż klawiatura, komputer czy inny sprzęt całkowicie ostygnie.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

W tym dziale znajdziesz sprężone powietrze do czyszczenia klawiatury od różnych producentów – między innymi takich marek jak Esperanza, Blow czy Art. Produkt jest dostępny w wygodnej formie sprayu umieszczonego wewnątrz puszek o pojemności 400 ml lub 600 ml. Wszystkie warianty zapewniają proste i skuteczne działanie, a sprężone powietrze jest pozbawione zapachu oraz neutralne chemicznie dla czyszczonej elektroniki. Taki sposób pozbywania się zanieczyszczeń pozwala również uniknąć powstawania nieestetycznych smug, plam i zacieków, które mogłyby pojawić się podczas mycia tradycyjnymi metodami lub czyszczenia chemicznego.