Filtruj według
Cena
249 249
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lutownice gazowe do elektroniki

Ilość produktów: 1
Loading...

Lutownica gazowa Dremel VersaTip (2000-6) + akcesoria

Lutownica gazowa to urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do 6 różnych zadań: lutowania, topienia, cięcia na gorąco, obkurczania, wypalania drewna (pirografia) i usuwania...
4.8 (5)
Indeks: DRE-21219
Indeks: DRE-21219
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 249,00 zł Cena 249,00 zł
  • Darmowa dostawa

Czym wyróżnia się lutownica gazowa do elektroniki?

Ważnym argumentem na rzecz takich lutownic jest również wysoki komfort ich użytkowania. Brak kabla oraz innych elementów zewnętrznych sprawia, że w trakcie lutowania można liczyć na pełną wygodę. Jest to także dobry wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z lutowaniem. Poręczne modele można rozstawić wszędzie tam, gdzie nie zmieściłyby się klasyczne urządzenie. Niewielkie rozmiary i niska waga sprawiają, że modele gazowe znakomicie sprawdzają się do precyzyjnego lutowania np. podzespołów elektronicznych oraz innych małych elementów. Dużą zaletą jest też szybki czas nagrzewania. Kolejnym zastosowaniem lutownicy gazowej jest cięcie, którego celem jest podzielenie niewielkich metalowych przedmiotów.

Lutownice gazowe dostępne w ofercie Botland

W naszym asortymencie znajdują się urządzenia z wbudowanym zbiorniczkiem o pojemności 11,5 ml lub 17 ml. Tego typu sprzęty są zbudowane z katalizatora, osłony płomienia, izolacji ceramicznej, nakrętki osłony płomienia, włącznika zapłonu, zbiornika na gaz oraz zaworu napełniania. Oferowane przez nas modele są oprócz tego wyposażone w przycisk blokady, dźwignię regulacji płomienia oraz zabezpieczenie przed dziećmi. Ponadto zestaw składa się z niezbędnych akcesoriów takich jak organizer, cyna, gąbka do czyszczenia grota z metalową podstawką, nóż do przycinania, klucz 7 mm i 8 mm, nóż do cięcia na gorąco, dmuchawa z szeroką końcówką, która służy jako głowica do opalania farby, grot lutowniczy, hot air, deflektor oraz instrukcja obsługi.

Możliwość regulacji temperatury sprawia, że lutownice gazowe okażą się dobrym rozwiązaniem w przypadku wielu różnych projektów. W zależności od wyboru konkretnego modelu urządzenia, czas palenia wynosi do 90 minut lub 120 minut. Palnik należy napełniać wyłącznie paliwem gazowym do zapalniczek. Maksymalna temperatura robocza urządzenia wynosi (w zależności od modelu) 1200 lub 1300 stopni Celsjusza. Grot lutownicy gazowej jest podgrzewany przez palnik gazowy. Po demontażu grota, urządzenie będzie pełnić funkcję palnika.