Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz - zdjęcie 1
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz - zdjęcie 2
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz - zdjęcie 3
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz - zdjęcie 4
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz - zdjęcie 5
Raspberry Pi Zero W - WiFi Bluetooth 512MB RAM 1GHz - zdjęcie 6

Raspberry Pi Zero W 512MB RAM - WiFi + BT 4.1

Indeks: RPI-08330 EAN: 5904422311513
BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Popularny minikomputer Raspberry Pi w wersji miniaturowej. Ten model posiada procesor Broadcom BCM2835 1 GHz i 512 MB pamięci RAM. Płytkę wyposażono w: WiFi, Bluetooth, port miniHDMI, gniazdo microUSB OTG, 40 GPIO, złącza na kartę microSD oraz cztery otwory montażowe. Wymiary płytki to: 65 x 30 x 5 mm.

59,90 zł
48,70 zł netto

Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Możesz zamówić 1 szt. tego produktu
Producent: Raspberry Pi

Opis produktu: Raspberry Pi Zero W 512MB RAM - WiFi + BT 4.1

Popularny minikomputer Raspberry Pi w wersji miniaturowej. Ten model posiada procesor Broadcom BCM2835 1 GHz i 512 MB pamięci RAM. Płytkę wyposażono w: WiFi, Bluetooth, port miniHDMI, gniazdo microUSB OTG, 40 GPIO, złącza na kartę microSD oraz cztery otwory montażowe.

Raspberry Pi Zero to jeden z najmniejszych minikomputerów dostępnych na rynku. Producent deklaruje, że wykorzystany procesor jest o 40% szybszy niż ten znany z pierwszej wersji maliny.

Główne cechy Raspberry Pi Zero

Malina posiada podstawowe interfejsy komunikacyjne, które spotkać można w komputerach biurowych klasy PC:

 • procesor Broadcom BCM2835 ARM11 pracujący z częstotliwością 1 GHz,
 • 512 MB RAM - wbudowanej pamięci operacyjnej,
 • moduł WiFi 150 Mbps 802.11 b/g/n - pozwala na bezprzewodowe połączenie z siecią
 • układ Bluetooth Low Energy BLE 4.1
 • gniazdo microSD - podobnie jak w wersjach poprzednich system operacyjny znajduje się na karcie pamięci microSD, którą należy nabyć osobno
 • port miniHDMI - Raspberry Pi Zero posiada złącze miniHDMI w wersji 1.4, poprzez które można przesyłać zarówno obraz jak i dźwięk. W naszej ofercie znajdziesz również adapter miniHDMI - HDMI.

 • złącze microUSB OTG - umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych zgodnych ze standardem USB OTG. W naszej ofercie znajdziesz adapter microUSB - USB.
 • 40 x GPIO - wyjścia/wejścia ogólnego przeznaczenia, które mogą służyć do obsługi diod LED, przycisków, sterowników silników. Wśród nich znajdują się piny obsługujące interfejsy: I2C, SPI i UART. W naszej ofercie dostępne są również złącza goldpin do samodzielnego wlutowania.
 • Złącze kamery CSI - pozwala na podłączenie kamery kompatybilnej z  wersją Raspberry Pi poprzez dodatkowy adapter. W celu podłączenia kamery niezbędny jest adapter.
 • Zasilanie - podobnie jak poprzednie wersje Raspberry Pi Zero zasilany jest poprzez gniazdo microUSB (w naszej ofercie znajdziesz również dedykowane zasilacze),
 • Wymiary płytki to: 65 x 30 x 5 mm.

Specyfikacja i porównanie Raspberry Pi 3 i Zero W

Podstawowe informacje
 
Model Raspberry Pi 3 model B Raspberry Pi Zero W
Specyfikacja techniczna
Procesor chipset Broadcom BCM2837 Broadcom BCM2835 
Systemy operacyjne Linux Raspbian
Windows 10 loT
Linux Raspbian
Taktowanie 1,2 GHz 1,0 GHz
Pamięć RAM 1 GB LPDDR2 @ 900 MHz 512 MB DDR @ 400 MHz
Pamięć karta microSD karta microSD
Gniazdo GPIO Złącze 40-pin (2x20 pin)
raster 2,54 mm
Złącze 40-pin (2x20 pin)
raster 2,54 mm do samodzielnego wlutowania
Zasilanie 5 V
poprzez microUSB
5 V
poprzez microUSB
Wymiary płytki 85 x 56 x 17 mm 65 x 30 x 5 mm
Interfejsy
Interfejs USB 4x USB 2.0 - gniazdo typ A microUSB OTG
Interfejs sieciowy port Ethernet 10/100 Mbps -
Interfejs WiFi 802.11 b/g/n 150 Mbps 802.11 b/g/n 150 Mbps
Bluetooth Low Energy, BLE 4.1 Low Energy, BLE 4.1
Kamera gniazdo CSI gniazdo CSI
Wyświetlacz dotykowy gniazdo DSI -
Wideo HDMI miniHDMI
Komunikacja UART, SPI, I2C, GPIO UART, SPI, I2C, GPIO

   

Raspberry Pi Zero W 512MB RAM

Rozkład elementów na płytce Raspberry Pi Zero W. W naszej ofercie znajdziesz również dedykowane obudowy.

Minikomputery Raspberry Pi

Minikomputery jednopłykowe marki Raspberry Pi już na samym początku swojej komercyjnej drogi stały się niekwestionowanym hitem w obszarze urządzeń, dedykowanych do złożonych systemów wbudowanych i – nieco później – także Internetu Rzeczy (IoT). Duża wydajność obliczeniowa, bogaty zestaw interfejsów komunikacyjnych i złącze GPIO o rozstawie wyprowadzeń, który szybko stał się rynkowym standardem – to wszystko sprawia, że „malinę” chętnie wybierają zarówno makerzy i entuzjaści robotyki, jak i profesjonalni konstruktorzy oraz projektanci systemów elektronicznych. Jednym z najciekawszych modeli jest obecnie miniaturowy moduł Raspberry Pi Zero W 512MB RAM. Oferuje on większość funkcji płytek z głównej linii produktów Raspberry Pi (modele 3B, 3B+ czy 4B), jednak – dzięki rezygnacji z części portów USB oraz złącza Ethernet – zajmuje kilkakrotnie mniejszą objętość, niż klasyczne minikomputery RPi.

Raspberry Pi Zero - Bogate opcje łączności w miniaturowej formie

Jedną z najważniejszych zalet Raspberry Pi Zero W jest obecność wbudowanego modułu radiowego, obsługującego sieć WiFi (w standardach 802.11 b/g/n i z prędkością aż do 150 Mbps) oraz łączność Bluetooth Low Energy (BLE) 4.1. Moduł Raspberry Pi Zero W posiada 512 MB wbudowanej pamięci RAM, zaś do przechowywania danych użytkownika i plików systemu operacyjnego służy karta microSD, dla której slot umieszczony został na górnej stronie płytki drukowanej. Na płytce znalazły się także dwa złącza microUSB (OTG oraz zasilające), port miniHDMI, złącze kamery (CSI) oraz, rzecz jasna, 40-pinowe złącze GPIO w rastrze 2,54 mm (a dokładniej - odpowiedni footprint, który pozwala na samodzielne wlutowanie odpowiedniego złącza, np. prostego lub kątowego gniazda goldpin). Moduł Raspberry Pi Zero W posiada wbudowaną antenę, dzięki czemu nie wymaga stosowania zewnętrznych anten ze złączem u.FL, co ma miejsce w przypadku wielu modułów radiowych i minikomputerów, spotykanych w sprzedaży.

Raspberry Pi Zero W 512MB RAM - WiFi + BT 4.1.

Minikomputer Raspberry Pi Zero W.

Minikomputer Raspberry Pi Zero W.

Raspberry Pi Zero - Łatwość integracji i duża wydajność obliczeniowa

Minikomputer Raspberry Pi Zero W pracuje pod kontrolą układu SoC (ang. System-on-Chip) marki Broadcom. W tym modelu zastosowany został jednordzeniowy procesor BCM2835, oparty na architekturze ARM11 i dobrze znany także z modeli A, B, B+ oraz Compute Module. Maksymalna częstotliwość taktowania wynosi 1 GHz, co w połączeniu z szybką pamięcią RAM o pojemności 512 MB pozwala na uruchamianie najnowszych systemów operacyjnych z powłokami graficznymi, np. Raspberry Pi OS (wcześniej znanego pod nazwą Raspbian) czy Ubuntu Mate, a także dystrybucji skierowanych na zastosowania profesjonalne – w tym Ubuntu Core czy Ubuntu Server. Wspomniane wcześniej złącze GPIO pozwala na łatwą integrację minikomputera Rapsberry Pi Zero W z zewnętrzną elektroniką, udostępniając – oprócz klasycznych, „prostych” linii wejścia/wyjścia – także szereg interfejsów cyfrowych, w tym I2C, SPI i UART. Wartą uwagi alternatywą dla budowania osprzętu od zera jest wykorzystanie gotowych nakładek funkcjonalnych, określanych wspólnym mianem Raspberry Pi Hat.

Uznanie wśród hobbystów i profesjonalistów

Seria minikomputerów Raspberry Pi jest obecna na rynku od lutego 2012 roku i została zapoczątkowana przez model Pi 1B. Ten minikomputer o rozmiarach zbliżonych do karty kredytowej, bardzo szybko zyskał sobie liczną klientelę, zarówno wśród osób zajmujących się komputerami w zakresie hobbystycznym jak i profesjonalnym. W 2015 roku miała miejsce premiera Pi Zero - jeszcze mniejszej “malinki” z jeszcze wyższą mocą obliczeniową.

Raspberry Pi Zero W - miniaturowy komputer o dużej wydajności obliczeniowej

Raspberry Pi Zero W to nie tylko spory zapas mocy obliczeniowej dostarczanej przez 32-bitowy procesor o zegarze 1 GHz i pamięć RAM 512MB, ale także wbudowana obsługa systemów łączności bezprzewodowej, tj. Wi-Fi i Bluetooth. Dzięki niewielkim wymiarom i niskiemu poborowi energii ten minikomputer znakomicie sprawdzi się zaawansowanych projektach IoT, a także licznych aplikacjach bezprzewodowych, np. jako sterownik serwomechanizmów i silników w pojazdach zdalnie sterowanych.

UC - Pamięć RAM 512 MB
UC - Ilość rdzeni 1. Single Core
UC - Piny cyfrowe 40
UC - Pamięć zew. Karta microSD
UC - Taktowanie 1.0 GHz
UC - Moduł WiFi Tak
UC - Interfejs USB 1x USB
UC - Bluetooth Tak
UC - Port HDMI tak
UC - Interfejs I2C Tak
UC - Interfejs UART Tak
UC - Złącze zas. microUSB
UC - Interfejs SPI tak
UC - Interfejs LCD nie
UC - Interfejs kamery tak
UC - System Linux tak
UC - System Windows nie

Wysyłka w dniu zamówienia

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! 

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie https://www.kiedy-przelew.pl/).

Darmowa wysyłka w Polsce już od 300 zł

Jeśli kwota do zapłaty za produkty przekroczy 300 zł dostawa gratis! Dotyczy zamówień opłaconych przed wysyłką. Zamówienia pobraniowe wysyłamy gratis od 500 zł.

Wysyłka na terenie Polski

Card image cap
Poczta Polska
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 9,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 17,90 zł
 • Ubezpieczenie: 1000 zł
Card image cap
Kurier GLS
 • Termin dostawy: 24h
 • Płatność z góry: od 14,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 22,90 zł
 • Ubezpieczenie: 6000 zł
Card image cap
Inpost Paczkomaty 24/7
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 12,90 zł
 • Ponad 11 000 Paczkomatów
 • Ubezpieczenie: 200 zł
Card image cap
Inpost Kurier
 • Termin dostawy: 24h
 • Płatność z góry: od 16,90 zł
 • Ubezpieczenie: do 100 000 zł
 • Dostawa pod wskazany adres

Wysyłka za granicę

Kurier GLS - strefa 1

Austria, Belgia, Chrowacja, Czechy, Dania, Niemcy, Holandia, Słowacja

 • Termin dostawy: 2-4 dni
 • Płatność z góry: 35 zł
Kurier GLS - strefa 2

Bułgaria, Estonia, Francja, Litwa, Luksemburg,  Łotwa, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowenia, Węgry, Włochy

 • Termin dostawy: 2-5 dni
 • Płatność z góry: 50 zł
Kurier GLS - strefa 3

Finlandia, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Liechtenstein, Szwecja

 • Termin dostawy: 2-7 dni
 • Płatność z góry: 80 zł

Formy płatności

Card image cap
PayU
 • Płatność natychmiastowa. Twoja wpłata trafi na nasze kontro w ciągu kilku minut.

  W tym:
Card image cap
Przelewy24
 • Szybki przelew internetowy. Twoją wpłatę otrzymamy w ciągu kilku minut.

  W tym:
Card image cap
Przelew tradycyjny
 • Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas numer konta bankowego do dokonania przelewu.

  W zależności od banku Twoja wpłata dotrze do nas w ciągu 1-2 dni roboczych.
Card image cap
Pobranie
 • Za zakupy zapłacisz bezpośrednio przy odbiorze paczki. Pamiętaj o przygotowaniu odliczonej kwoty.

  Maksymalna wartość zamówienia płatnego za pobraniem to 6 000 zł.

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: