Filtruj według
Cena
272 3150
Producent
Więcej (467) Ok Wyczyść
Rozmiar druku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Rodzaj wydruku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Prędkość wydruku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Temperatura stołu
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Temperatura dyszy
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Grubość druku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Ilość materiału
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Średnica filamentu
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Drukarki 3D Dobot

Ilość produktów: 2
Loading...

Drukarka 3D Dobot Mooz 2 Plus WiFi 3w1

Drukarka Mooz 2 Plus  z dodatkowymi modułami CNC oraz głowicy laserowej . Urządzenie firmy Dobot umożliwia łatwą wymianę poszczególnych rozszerzeń. Konstrukcja wykonana...
Indeks: DBT-16484
Indeks: DBT-16484
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 4 499,00 zł Cena 3 149,30 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Moduł lasera do drukarki 3D Dobot Mooz + okulary ochronne

Moduł rozszerzający drukarkę 3D Dobot Mooz o możliwość grawerowania za pomocą lasera. Maksymalny zakres pracy lasera wynosi 130 x 130 mm, a jego moc to 0,5 W . Moduł może...
Indeks: DBT-10866
Indeks: DBT-10866
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 419,00 zł Cena 272,35 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Drukowanie przestrzenne

Obecnie istnieje wiele metod druku 3D różniących się od siebie diametralnie i dających zupełnie inne możliwości ich wykorzystania. Najpopularniejsze dzisiaj rodzaje druku to FDM, czyli termoplastyczny materiał wyciskany przez dysze. MJP jest metodą napylania cienkimi warstwami światłoutwardzalnego foto polimeru. CJP to barwiony z palety CMYK gipsowy proszek, SLS to stapianie cienkich warstw proszku za pomocą lasera. DMLS to odmiana SLS, z tym że proszek jest metaliczny oraz Binder Jetting, czyli łączenie za pomocą ciekłego spoiwa metalicznych, bądź piaskowych proszków. Drukarki 3D Dobot dostępne w naszym sklepie korzystają z metody FDM.

Dobot Mooz

Dobot to przemyślane rozwiązania, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów. Złożenie drukarki 3D Dobot zajmuje według producenta dziesięć minut, a to za sprawą ich modułowemu designowi. Pozwala to na łatwe transportowanie danego urządzenia bądź jego rozbudowę o dodatkowe moduły. Modele Mooz dzięki wymiennym częściom i głowicom można w łatwy sposób przekształcić w trzy różne urządzenia. Pierwszy tryb z pojedynczą pionową osią jest trybem najefektywniejszym, Tryb z podwójnymi osiami jest natomiast najbardziej precyzyjny, a w trybie Delta 3D mamy możliwość druku wielokolorowego.

Sprawdzona jakość

Dzięki zastosowaniu prowadnic liniowych i silnika klasy przemysłowej drukarki 3D Dobot oferują precyzję druku wynosząca do 0,02 mm, a dokładność kontroli to aż 0,005 mm. Aluminiowa konstrukcja to nie tylko niebagatelny design, ale również stabilność pracy i redukcja wibracji. Wyświetlacz LCD wyglądający jak smartfon pozwala na dokładną kontrolę nad projektem. Przesyłanie plików odbywa się za pomocą kabla USB, U-dysku bądź Wi Fi. Modele Mooz współpracują z popularnymi programami jak Cura, Printrun czy Slic3r.