Filtruj według
Cena
17 32
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Karty WiFi do Raspberry Pi

Ilość produktów: 2
Loading...

Karta sieciowa WiFi USB Nano N 150Mbps TP-Link TL-WN725N - Raspberry Pi

Bezprzewodowa karta sieciowa TP-Link TL-WN725N v2 USB standard N pracująca z prędkością do 150 Mb/s. Może służyć jako adapter WiFi w minikomputerach Raspberry Pi.
5.0 (6)
Indeks: RPI-01316
Indeks: RPI-01316
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 31,90 zł Cena 31,90 zł
  • Darmowa dostawa

Karta sieciowa WiFi USB N 150Mbps z anteną

Bezprzewodowa karta sieciowa zgodna ze standardami 802.11b/g/n. 
4.8 (7)
Indeks: RPI-04750
Indeks: RPI-04750
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 17,90 zł Cena 17,90 zł
  • Darmowa dostawa

Wi-Fi - praktyczne i wygodne połączenie nie tylko w celach rozrywkowych

Wi-Fi to jedna z najpopularniejszych technologii stosowanych w sieciach komputerowych, która pozwala użytkownikowi na bezprzewodowe połączenie z internetem komputera, telefonu, tabletu i innych urządzeń. Współcześnie, również sam router Wi-Fi może łączyć się z siecią bez konieczności używania przewodów. Określona sieć lokalna jest wówczas połączona z internetem poprzez punkt dostępu, który może stanowić m.in. karta sieciowa, która jest podłączana do komputera przez złącze USB. Sieć Wi-Fi umożliwia przesyłanie danych oraz bezprzewodową komunikację urządzeń z punktem dostępu na odległość do ok. 50m - 100m, w zależności od środowiska, w którym sieć pracuje. Sieć Wi-Fi tworzą nie tylko punkty dostępu w prywatnych budynkach, ale także punkty dostępu w budynkach publicznych, takich jak np. galerie handlowe, uczelnie, czy restauracje. Ponadto, obecnie w dobie rozwijającej się technologii internetu rzeczy (IoT), sieć Wi-Fi nie tylko ma zastosowanie w celach rozrywkowych, czy komunikacyjnych - za jej pomocą, możesz także sterować rozmaitymi procesami fizycznymi, takimi jak np. sterowanie bramą wjazdową na posesję, oświetlenie sterowane ręcznie, czy też zautomatyzowane procesy produkcyjne w fabrykach.

Adaptery i karty sieciowe Wi-Fi do Raspberry Pi

Oferowane przez nas karty sieciowe WiFi, spełniają standard IEEE 802.11b/g/n i umożliwiają połączenie komputera (w tym również minikomputera Raspberry Pi) z siecią bezprzewodową, zapewniając szybkie połączenie. W zależności od modelu, prędkość transmisji wynosi 150Mb/s bądź 300Mb/s, co daje wysoką efektywność pracy urządzeń multimedialnych używanych do gier online, transmisji video na żywo, a także dla połączeń telefonicznych przez internet (VoIP). Karty sieciowe Wi-Fi do Raspberry Pi, są kompatybilne z systemem operacyjnym Raspbian i nie wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania. Kupując u nas kartę sieciową Wi-Fi, zyskujesz stabilne, szybkie połączenie z internetem i co najważniejsze - bezprzewodowe!