Filtruj według
Cena
74 77
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (529) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Taśmy magnetyczne

Ilość produktów: 2
Loading...

Taśma magnetyczna samoprzylepna - 25mm dł. 10m

Samoprzylepna taśma magnetyczna . Strona niemagnetyczna posiada warstwę samoprzylepną, dzięki czemu można ją przykleić do prawie każdej powierzchni m.in. papier, tworzywa...
5.0 (1)
Indeks: NSZ-09806
Indeks: NSZ-09806
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 77,00 zł Cena 77,00 zł
  • Darmowa dostawa

Taśma magnetyczna samoprzylepna - 10mm dł. 10m

Samoprzylepna taśma magnetyczna . Strona niemagnetyczna posiada warstwę samoprzylepną, dzięki czemu można ją przykleić do prawie każdej powierzchni m.in. papier, tworzywa...
Indeks: NSZ-09805
Indeks: NSZ-09805
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 74,00 zł Cena 74,00 zł
  • Darmowa dostawa

Taśmy magnetyczne – najważniejsze informacje

Tego typu akcesoria są wykorzystywane m.in. w produkcji materiałów reklamowych oraz różnego rodzaju pamiątek. Właśnie w tych branżach jest duże zapotrzebowanie na materiał, który z jednej strony będzie odpowiednio elastyczny, zaś z drugiej płaski. Właściwości magnetyczne pozwalają na przyciąganie metalowych przedmiotów. Pokrycie warstwą mocnego kleju sprawia, że istnieje możliwość szybkiego i łatwego przymocowania do określonej powierzchni. Taśma magnetyczna samoprzylepna wyróżnia się też dużą elastycznością, dlatego można dowolnie ją wyginać i bez problemu ciąć. Co więcej, z biegiem czasu nie traci swoich cennych właściwości zarówno magnetycznych, jak i przylepnych. Dodatkową zaletą jest wysoka odporność na różne warunki atmosferyczne. To zatem wyjątkowo uniwersalny i wszechstronny produkt.

Taśma magnetyczna mocna w ofercie Botland

W naszym asortymencie można znaleźć taśmy o szerokości 10 mm i 25 mm. W zależności od potrzeb, dostępna jest grubość 1 mm oraz 2 mm. Długość całej rolki wynosi 10 m. Oferowane przez nas produkty mogą zostać przyklejone do praktycznie każdej powierzchni zarówno tworzywa sztucznego, papieru oraz odtłuszczonych powierzchni aluminiowych. Atrakcyjna cena taśmy magnetycznej sprawia, że można zaopatrzyć się w potrzebną ilość. Tego typu akcesoria znakomicie sprawdzą się do solidnego zamocowania banerów, reklam oraz różnego rodzaju dekoracji. Taśmę wykorzystuje się także do zamykania pudełek, dekorowania samochodów oraz mocowania wzorników, próbek i napisów. Oprócz tego może posłużyć w wielu sytuacjach z życia codziennego.

Takie produkty znajdują też zastosowanie w biurach oraz placówkach edukacyjnych, gdzie wykorzystuje się tablice informacyjne. Odpowiednio duża szerokość taśmy i siła chwytu pozwalają na zamontowanie nawet sporej wielkości przedmiotów. Jest to także nieodłączny element wyposażenia osób, które zajmują się montażem plakatów oraz wszelkiego typu materiałów reklamowych na świeżym powietrzu.