Filtruj według
Cena
969 2499
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Rozmiar druku
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Rodzaj wydruku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Prędkość wydruku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Temperatura stołu
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Temperatura dyszy
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Grubość druku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Średnica filamentu
Ilość głowic
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Drukarki 3D Artillery

Ilość produktów: 3
Loading...

Drukarka 3D - Artillery Hornet

Drukarka 3D firmy Artillery o oznaczeniu modelowym Hornet. Do tworzenia trójwymiarowych modeli wykorzystuje technologię FDM . Jest kompatybilna z najpopularniejszymi rodzajami...
5.0 (1)
Indeks: ART-19513
Indeks: ART-19513
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 969,00 zł Cena 969,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Drukarka 3D - Artillery Sidewinder-X2

Drukarka 3D od Artillery. Do formowania modeli 3D wykorzystuje technologię przyrostową FFF. Urządzenie posiada funkcję automatycznego poziomowania stołu grzewczego , podwójną...
5.0 (2)
Indeks: ART-20972
Indeks: ART-20972
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 2 499,00 zł Cena 2 499,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Drukarka 3D - Artillery Genius Pro

Drukarka 3D z polem roboczym 220 x 220 x 250 mm . Artillery Genius Pro wyposażona została w czujnik filamentu, podwójną oś Z oraz system automatycznego poziomowania . Za...
5.0 (1)
Indeks: ART-20973
Indeks: ART-20973
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 999,00 zł Cena 1 999,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Drukarka 3D Artillery - kluczowe informacje w pigułce

Już w 2019 roku na rynku debiutuje pierwsza drukarka sygnowana marką Artillery. Urządzenie spotkało się z bardzo dobrym odbiorem ze strony rynku. Użytkownicy docenili nie tylko precyzyjne wydruki, ale również praktyczne rozlokowanie wszystkich przewodów. Kolejna drukarka 3D ujrzała światło dzienne pod koniec 2019 roku. Zaraz po premierze urządzenia wyprzedano wszystkie sztuki. Sprzęt jest wyposażony w solidne ramię. Dodatkowo, inżynierowie wprowadzili kilka usprawnień, dzięki którym model jeszcze lepiej wpasowuje się w potrzeby obecnych użytkowników drukarek 3D.

Czy wyróżniają się drukarki 3D Artillery?

Użytkownicy mogą przede wszystkim liczyć na duże pole robocze i metalową konstrukcję zapewniającą stabilność. Urządzenia pracują w oparciu o popularną technologię druku FDM, które zakłada nakładanie na siebie warstw tworzywa termoplastycznego. Drukarki 3D Artillery są wysoko oceniane przez użytkowników, m.in. ze względu na liczne udogodnienia poprawiające komfort pracy. Mowa o sensorze filamentu, a także funkcji odpowiadającej za błyskawiczne wykrycie awarii w zasilaniu urządzenia. W sytuacji, w której nastąpi przerwa w dostarczaniu energii elektrycznej do drukarki, użytkownik może ręcznie wznowić jej działanie gdy zasilanie będzie znów dostępne. Głównym zadaniem czujnika (sensora) jest informowanie użytkownika o zbliżającym się wyczerpaniu materiału termokurczliwego. Ma to szczególne zastosowanie w sytuacji, gdy zachodzi konieczność druku dużej liczby elementów w krótkim czasie.

Na szczególną uwagę zasługuje również stół roboczy. W przypadku modelu Sidewinder-X1 jest on wykonany z wysokiej klasy, hartowanego szkła. Takie rozwiązanie gwarantuje zwiększoną adhezję. Dzięki dużym pokrętłom, stół można szybko i precyzyjnie wypoziomować. Ponadto po zakończeniu pracy ułatwia on odrywanie wydruków. Dlaczego jest to takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że przyklejone wydruki niezwykle łatwo uszkodzić.

Zaawansowany mechanizm Direct Drive

Wybrane drukarki 3D Artillery są wyposażone w niezawodny mechanizm Direct Drive, którego głównym zadaniem jest efektywne transportowanie filamentu. Zasada działania tego mechanizmu jest prosta. Materiał termokurczliwy trafia do głowicy drukującej bezpośrednio z wytłaczarki. Kiedy najlepiej sprawdza się to rozwiązanie? Przede wszystkim w przypadkach, gdy mamy do czynienia z wydrukami charakteryzującymi się wysokim poziomem szczegółowości.

Dodatkowe funkcjonalności

Z czego jeszcze są znane drukarki 3D Artillery? Przede wszystkim z cichych sterowników odpowiadających za pracę silników krokowych. Użytkownicy doceniają również precyzyjne koła pasowe pasków zębatych. Konstrukcja urządzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić swobodny dostęp do portów komunikacyjnych i slotów na karty pamięci. Warto dodać, że niezawodny model Sidewinder-X1 jest wyposażony w wyświetlacz dotykowy TFT umożliwiający zmianę wszystkich najważniejszych parametrów urządzenia. Dodatkowo, są na nim prezentowane kluczowe informacje o stanie drukarki i przebiegu wydruku. Wszystkie urządzenie sygnowane marką Artillery charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami i stosunkowo niska wagę zapewniającą mobilność. Drukarki docierają do użytkowników praktycznie kompletnie złożone. Wystarczy dosłownie kilkanaście minut, aby pierwszy raz je uruchomić i zacząć testować. Producent dołącza do urządzenia szczegółową instrukcję obsługi i montażu.

Drukarki 3D Artillery Botland - FAQ

Początki marki Artillery, która specjalizuje się w produkowaniu drukarek 3D sięgają 2018 roku. W poprzednich latach firma Yuntuchuangzhi, która jest właścicielem marki Artillery, zajmowała się wyłącznie produkowaniem wybranych części zamiennych do urządzeń przeznaczonych do druku przestrzennego. Obecnie drukarki 3D produkowane pod marką Artillery wyróżniają się nie tylko dobrą jakością drukowania, ale również prostą i intuicyjną obsługą oraz niezawodnością.

Drukarki 3D marki Artillery, ze względu na niewygórowaną cenę oraz łatwą i intuicyjną obsługę, są najczęściej wybierane przez początkujących drukarzy. W ofercie Artillery są dostępne urządzenia wykorzystujące technologię FDM/FFF, która zakłada używanie filamentu (tworzywa termoplastycznego) jako materiału roboczego. Stosunkowo duża prędkość wydruku i duża powierzchnia robocza umożliwiają drukowanie elementów charakteryzujących się wysoką precyzją oraz szczegółowością.