Filtruj według
Cena
3599 3599
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (534) Ok Wyczyść
Rozmiar druku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Rodzaj wydruku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Dokładność drukarki
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Prędkość wydruku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Temperatura stołu
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Temperatura dyszy
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Grubość druku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Średnica filamentu
Ilość głowic
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Drukarki 3D Makeblock

Ilość produktów: 1
Loading...

Drukarka 3D Makeblock mCreate 2w1

Niewielka drukarka 3D potrafiąca tworzyć modele 3D o wymiarach 220 x 220 x 295 mm . Wyposażona została w elastyczny, magnetyczny stół, ułatwiający ściąganie z niego wydruków....
Indeks: AKR-16658
Indeks: AKR-16658
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 3 599,00 zł Cena 3 599,00 zł
  • Darmowa dostawa

Makeblock - roboty, drukarki i wiele więcej!

Makeblock to chińska marka, która zasłynęła przede wszystkim z produkcji kreatywnych robotów edukacyjnych i zestawów konstrukcyjnych przeznaczonych do wykorzystania w edukacji STEM i STEAM. Jej historia sięga 2013 roku, kiedy młody chiński inżynier Jasen Wang zdecydował się rozpocząć własną działalność w dziedzinie robotyki, projektując pierwsze produkty przyszłej marki. Serie takie jak mTiny, mBot, mCreate, Makerspace czy MakeX cieszą się ogromnym uznaniem w branży i są używane przez prywatnych użytkowników, a także w przedszkolach oraz szkołach na całym świecie. Jednak Makeblock to nie tylko genialne, praktyczne urządzenia: to również niezawodne oprogramowanie, życzliwa i zawsze gotowa do pomocy załoga z działu obsługi klienta oraz realizowane w wielu krajach programy edukacyjne. Dzięki tak wszechstronnej i pełnej sukcesów działalności marka cieszy się ogromną popularnością, a jej produkty są chętnie wybierane przez klientów z całego świata.

Drukarki 3D Makeblock

Marka Makeblock nieustannie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Jedną z takich propozycji jest seria mCreate, w której dostępne są drukarki 3D zaprojektowane do wykorzystania w domu, warsztacie i biurze, a także podczas zajęć dydaktycznych w szkołach oraz innych placówkach edukacyjnych. Urządzenia te zostały wykonane w technologii FDM, wykorzystującej podgrzewany do wysokiej temperatury materiał termoplastyczny dostarczany do głowicy drukującej w formie zwiniętego na szpulkach filamentu. Drukarki Makeblock mCreate są kompatybilne z filamentami wykonanymi z różnych substancji, między innymi PLA, TPU, PP czy PVA. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w moduł grawerowania laserowego umożliwiający tworzenie precyzyjnych wzorów na takich materiałach jak drewno, papier, tkanina, guma, bambus, skóra, akryl, plastik czy metal anodowany. Drukarki mCreate są kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows i Mac, obsługując pliki w formatach .stl, .obj, .x3d, .3mf, .jpg, .png, .gif i .bmp dla druku przestrzennego oraz .svg, .dxf, .jpg, .jpeg, .png, .bmp, .pdf, .tif i .cr2 dla grawerunku laserowego.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Dostępne są drukarki Makeblock mCreate oraz szeroki wybór kompatybilnych akcesoriów. Urządzenia z serii mCreate wyposażone są w pole robocze o wymiarach 220 x 220 x 295 mm, podgrzewany stół, elastyczną, magnetyczną podkładkę do drukowania, funkcję automatycznego poziomowania oraz dodatkowy moduł przeznaczony do grawerowania laserowego. Drukarki z tej serii znakomicie sprawdzą się w domu, warsztacie lub placówkach edukacyjnych - w tym celu można korzystać z nich samodzielnie lub w połączeniu z modułami mBuild (również marki Makeblock). Rolę panelu operacyjnego w mCreate pełni kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 3,5”, który umożliwia wygodną obsługę drukarki. Dostępne języki pracy to angielski oraz chiński. W naszym asortymencie dostępny jest również szeroki wybór filamentów kompatybilnych z urządzeniami Makeblock mCreate - między innymi marek Velleman czy Devil Design.