Velleman VMA319 - moduł z buzzerem aktywnym - 2szt.

Indeks: VEL-13028 EAN: 5410329729912

Moduł buzzera z generatorem, umożliwia tworzenie sygnałów dźwiękowych przy pomocy stałego sygnału napięciowego. Płytka w kolorze czarnym. Zestaw zawiera  2 sztuki modułów.

Velleman VMA319 - moduł z buzzerem aktywnym - 2szt.
25,90 zł
21,06 zł netto
Zapłać później
Producent: Velleman
Kompatybilny z: Arduino Raspberry Pi

Opis produktu: Velleman VMA319 - moduł z buzzerem aktywnym - 2szt.

Moduł buzzera z generatorem, umożliwia tworzenie sygnałów dźwiękowych przy pomocy stałego sygnału napięciowego. Wyprowadzeniami są popularne złącza goldpin, umożliwiające połączenie układu z płytką stykową lub modułem głównym (np. Raspberry PiSTM32Discovery lub Arduino) za pomocą przewodów.  

Velleman VMA319 - moduł z buzzerem aktywnym

Sposób podłączenia

Zasilanie należy podłączyć pomiędzy wyprowadzenia VCC (5 V) oraz GND (masę). Sygnał generowany jest przy podaniu na pin S stanu wysokiego. 

Specyfikacja modułu z buzzerem aktywnym

  • Napięcie zasilania: 5 V 
  • Pobór prądu: ok. 30 mA
  • Częstotliwość: od 1,5 kHz do 2,5 kHz
  • Moduł nie posiada wzmacniacza tranzystorowego
  • Sygnał generowany po podaniu stanu wysokiego
  • Wymiary modułu : 25 x 15 x 10 mm
  • Cena za 2 sztuki

Velleman VMA319 - moduł z buzzerem aktywnym - Sklep Botland

Zestaw składający się z dwóch sztuk modułów marki Velleman model VMA319. Aktywny Buzzer wymaga do działania podania napięcie 5 V. Moduły wyróżniają się niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną.

Moduł z buzzerem aktywnym Velleman VMA319 znajduje się na płytce wyposażonej w dwa otwory montażowe, umożliwiające szybkie i stabilne przymocowanie np. do obudowy. Dodatkowo na płytce znajdują się czytelne oznaczenia wyprowadzeń, dzięki czemu prawidłowe podłączenie np. do minikomputera jednopłytowego jest proste i szybkie.

Moduł z buzzerem aktywnym marki Velleman wersja VMA319 – dodatkowe informacje

Moduły z aktywnymi buzzerami VMA319 wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, dzięki którym można je bezpiecznie zamontować w trudno dostępnych miejscach i ograniczonych przestrzeniach. Moduł jest podłączony np. do Arduino przy wykorzystaniu przewodów połączeniowych, które również można znaleźć w naszej ofercie.

W asortymencie sklepu Botland znajduje się szeroki wybór buzzerów (generatorów dźwięku). Poszczególne modele różnią się od siebie m.in. częstotliwością generowanych dźwięków i zakresem napięcia zasilania. Oferujemy zarówno moduły z buzzerem aktywnym, jak i pasywnym, a także wersje bez generatora. Buzzery z generatorami występują m.in. obudowach THT przeznaczonych do montażu przewlekanego.

Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 10 cm
Masa opakowania 0.026 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: