Silikonowa obudowa do Flipper Zero - pomarańczowa

Indeks: LAB-23582 EAN: 195893753147
Silikonowa obudowa przeznaczona do urządzenia komunikacyjnego Flipper Zero. Wykonana została metodą formowania wtryskowego, świetnie chroni urządzenie przed uderzeniami i otarciami, zapewniając jednocześnie wygodny chwyt modułu. Pomarańczowy kolor dopasowany jest do przycisków zastosowanych w Flipper Zero. Obudowa zapewnia dostęp do wszystkich wyprowadzeń (GPIO, USB C, podczerwień, itp.).
Silikonowa obudowa do Flipper Zero - pomarańczowa
99,00 zł
80,49 zł netto
Zapłać później
Producent: Flipper

Opis produktu: Silikonowa obudowa do Flipper Zero - pomarańczowa

Silikonowa obudowa przeznaczona do urządzenia komunikacyjnego Flipper Zero.  Wykonana została metodą formowania wtryskowego, świetnie chroni urządzenie przed uderzeniami i otarciami, zapewniając jednocześnie wygodny chwyt modułu. Pomarańczowy kolor dopasowany jest do przycisków zastosowanych w Flipper Zero. Obudowa zapewnia dostęp do wszystkich wyprowadzeń (GPIO, USB C, podczerwień, itp.) oraz nie interferuje w transmisję bezprzewodową.

Urządzenie Flipper Zero do którego przeznaczona jest obudowa również znajduje się w naszej ofercie.

Silikonowa obudowa do Flipper Zero zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami.

Wszystkie wyprowadzenia urządzenia zostały opisane na obudowie.

Specyfikacja techniczna obudowy

  • Producent: Flipper Devices
  • Przeznaczenie: Flipper Zero
  • Materiał: silikon, formowany wtryskowo
  • Kolor: pomarańczowy
  • Dostęp do wyprowadzeń: wycięcia w obudowie
  • Opis portów GPIO: tak

Silikonowa obudowa do Flipper Zero – pomarańczowa – jakie ma zalety?

Silikonowa obudowa do Flipper Zero nie tylko ergonomicznie dopasowuje się do dłoni, lecz przede wszystkim ma dobre cechy fizyczne. Materiał jest wytrzymały, trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, a zarazem lekki. Chroni urządzenie przed zniszczeniem, zadrapaniami, a nawet kurzem. Nie ślizga się umożliwiając komfortowe użytkowanie. Jest idealnie dopasowana do Flipper Zero, nie zsuwa się i dobrze przylega. Warstwa silikonowa jest bardzo cienka. Wymiary silikonowej obudowy do Flipper Zero: 10,4 x 4,4 x 2,9 cm.

Co warto wiedzieć o Flipper Zero?

Flipper Zero to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, z którego korzystają testerzy, geeki, hakerzy i hobbyści sprzętu elektronicznego. Posiada m.in. narzędzia służące do emulacji HID, GPIO, bluetooth i debugowanie sprzętu. To cenne urządzenie, które powinno się chronić przed przypadkowym uszkodzeniem, np. przy niefortunnym upuszczeniu. Właśnie takie zadanie „ochronne” wzorowo spełnia silikonowa obudowa do Flipper Zero.

Silikonowe obudowy do Flipper Zero i inne akcesoria – co posiadamy w ofercie?

Botland.com.pl to internetowy sklep dla elektroników i robotyków. Posiadamy szeroki asortyment z zakresu elektroniki montażowej, różnorodnego sprzętu, mikrokomputerów oraz modułów radiowych. W ofercie mamy także różnorodne etui i obudowy, w tym pomarańczową, silikonową obudowę do Flipper Zero. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

Kolor pomarańczowy
Obudowa - Dostęp do GPIO Tak
Szerokość opakowania 11 cm
Wysokość opakowania 5 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.04 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: