• Nowość!

Skaner 3D - CR-Scan Ferret Pro

Indeks: CRL-24806 EAN: 6971636405238
Skaner 3D CR-Scan Ferret Pro od Creality to innowacyjne urządzenie, które łączy precyzję i łatwość użytkowania, dostosowane do potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów. Idealny do skanowania niewielkich obiektów z imponującą dokładnością detali.
Skaner 3D - CR-Scan Ferret Pro
1 790,00 zł
1 455,28 zł netto
Zapłać później
Producent: Creality

Opis produktu: Skaner 3D - CR-Scan Ferret Pro 

CR-Scan Ferret Pro to zaawansowany skaner 3D od firmy Creality zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących wysoce efektywnego narzędzia do digitalizacji przestrzennej. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze urządzenie można łatwo przenosić i używać w różnych lokalizacjach. Skaner wykorzystuje nowoczesne technologie pozwalające na szczegółowe odwzorowanie obiektów, co jest kluczowe w branżach takich jak inżynieria odwrotna, projektowanie produktów czy digitalizacja zabytków. Zintegrowane oprogramowanie z funkcją automatycznego modelowania 3D znacznie upraszcza proces obróbki danych, co czyni go przyjaznym nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.

Skaner 3D - CR-Scan Ferret Pro.

CR- Scan Ferret Pro to kieszonkowy skaner 3D, który waży tylko 105 g.

Kompaktowy rozmiar

CR-Scan Ferret Pro to kieszonkowy skaner 3D, który waży tylko 105 g, co umożliwia wygodne obsługiwanie go jedną ręką. Jego kompaktowe rozmiary pozwalają na łatwe przechowywanie w kieszeni czy plecaku, dzięki czemu możesz mieć go zawsze przy sobie, gotowego do użycia w każdej sytuacji i miejscu, gdy tylko poczujesz natchnienie.

Zaawansowane rozpoznawanie kolorów

CR-Scan Ferret Pro jest wyposażony w zaawansowany system rozpoznawania kolorów, który pozwala na wierną reprodukcję odcieni w skanowanych modelach 3D. Dzięki tej funkcji, urządzenie jest w stanie dokładnie oddać zarówno subtelne niuanse kolorystyczne, jak i dynamiczne kontrasty. To sprawia, że CR-Scan Ferret Pro jest nieocenionym narzędziem w procesach, gdzie dokładność barw jest kluczowa, jak w digitalizacji dzieł sztuki czy projektowaniu produktów wymagających precyzyjnej wizualizacji.

Wyróżnia się nie tylko precyzją, ale również zaawansowanym interfejsem użytkownika, który jest przystępny nawet dla osób rozpoczynających pracę z technologią 3D.

CR-Scan Ferret Pro to zaawansowany skaner 3D zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących wysoce efektywnego narzędzia do digitalizacji przestrzennej.

Łatwa integracja z siecią WiFi

CR-Scan Ferret Pro został wyposażony w zaawansowaną technologię WiFi 6, która zapewnia szybsze oraz bardziej stabilne połączenie bezprzewodowe. Umożliwia to efektywniejszą wymianę danych w czasie rzeczywistym, minimalizując opóźnienia i zwiększając produktywność podczas pracy zdalnej lub w dużych przestrzeniach. 

Rozbudowane możliwości CR-Scan Ferret Pro

CR-Scan Ferret Pro oferuje wiele dodatkowych funkcji, które znacząco rozszerzają jego zastosowanie. Jedną z nich jest możliwość automatycznego kalibrowania urządzenia, co ułatwia szybkie przygotowanie do pracy. Skaner posiada również funkcję filtrowania i optymalizacji danych, co znacznie poprawia jakość finalnych modeli 3D. Dodatkowo, wyposażony jest w specjalne oprogramowanie wspierające modelowanie postaci i obiektów złożonych, co czyni go idealnym narzędziem dla profesjonalistów z branży kreatywnej i technicznej.

Wyposażony jest w specjalne oprogramowanie wspierające modelowanie postaci i obiektów złożonych, co czyni go idealnym narzędziem dla profesjonalistów.

Specyfikacja techniczna skanera 3D CR-Skan Ferret Pro

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Dokładność pojedynczego skanowania: 0,1 mm
Rozdzielczość: 0,16 mm
Odległość robocza:  od 150 mm do 700 mm
Zasięg pojedynczego skanowania: 560 x 820 mm
Wymiary minimalnego skanowania: 50 x 50 x 50 mm
Prędkość skanowania: do 30 fps
Źródło światła: NIR
Kalibracja: feature, marker, color
Skanowanie na zewnątrz: tak
Skanowanie w kolorze: tak
Interfejs komunikacyjny: USB 3.0, USB 2.0, WiFi6
Kompatybilny system operacyjny: Android, Windows 10/11 (64-bit), Mac OS
Format wyjściowy: .ply, .obj, .stl
Wymiary: 120 x 30 x 26 mm
Masa: 105 g

Szerokość opakowania 28 cm
Wysokość opakowania 22 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 1.256 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: