• Nowość!

Video Game Module - moduł gier wideo - RP2040 - do Flipper Zero

Indeks: LAB-24825 EAN: 198168006948
Rozszerzenie do Flipper Zero, wyposażone w mikrokontroler RP2040 z dwurdzeniowym procesorem ARM Cortex M0+ 133 MHz i 264 kB RAM. Posiada IMU z żyroskopem i akcelerometrem do śledzenia ruchu. Wyjście HDMI umożliwia wyświetlanie obrazu na telewizorze lub komputerze, przekształcając Flipper Zero w konsolę. Jako samodzielna platforma rozwojowa, podobna do Raspberry Pi Pico, oferuje pełny dostęp do GPIO, złącze USB C do zasilania i programowania oraz wsparcie dla Open-Source.
Video Game Module - moduł gier wideo - RP2040 - do Flipper Zero
339,00 zł
275,61 zł netto
Zapłać później
Producent: Flipper

Opis produktu: Video Game Module - moduł gier wideo - RP2040 - do Flipper Zero

Flipper Zero Video Game Module to oficjalne akcesorium do Flipper Zero, zaprojektowane z myślą o gamingu i rozwoju. Moduł umożliwia podłączenie Flippera do telewizora czy komputera za pomocą pełnowymiarowego złącza HDMI, co pozwala na wyświetlanie ekranu Flippera w rozdzielczości 640 x 480 px DVI-D przy 60 Hz. Wbudowany żyroskop TDK ICM-42688-P z akcelerometrem umożliwia interakcję z grami w dynamiczny sposób. Zintegrowany mikrokontroler RP2040 pozwala korzystać z ogromnej bazy kodu i zasobów dostępnych dla platformy Raspberry Pi Pico. Moduł oferuje także w pełni dostępne 14-pinowe GPIO, umożliwiając podłączenie joysticków, czujników i innych komponentów elektronicznych. Moduł jest autonomiczną platformą, więc może działać samodzielnie, bez konieczności podłączania do Flippera Zero. Aktualizacje firmware'u są dostępne zarówno przez Flipper Zero, jak i PC, zapewniając łatwość i elastyczność użytkowania. To urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce poszerzyć funkcjonalność swojego Flippera Zero o możliwości związane z gamingiem i rozwijaniem projektów elektronicznych.

Video Game Module - moduł gier wideo - RP2040 - do Flipper Zero

Video Game Module - moduł gier wideo - RP2040 - do Flipper Zero.

Video Game Module - moduł gier wideo - RP2040 - do Flipper Zero

Moduł wyposażony jest w 14-pinowe GPIO.

Cechy szczególne modułu gier wideo do Flipper Zero

 • Wyjście wideo: pozwala wyświetlać ekran Flipper Zero na telewizorze, monitorze lub projektorze poprzez złącze HDMI (640 x 480 px DVI-D, 60 Hz).
 • Mikrokontroler Raspberry Pi RP2040: umożliwia uruchamianie kodu Raspberry Pi Pico i korzystanie z zasobów Open-Source.
 • Czujnik ruchu: wbudowany żyroskop 6-osiowy TDK ICM-42688-P i akcelerometr zapewniają śledzenie ruchu.
 • Łączność: 14-pinowe GPIO do podłączania joysticków, czujników i innych urządzeń.
 • Port USB C - podłączony do mikrokontrolera RP2040, umożliwia bezpośrednią komunikację z komputerem oraz wgrywanie dowolnego oprogramowania, bez konieczności używania Flipper Zero.
 • Elastyczność użytkowania: moduł może działać zarówno z Flipper Zero, jak i samodzielnie.
 • Oprogramowanie Open-Source: aktualizacje dostępne przez Flipper Zero lub PC.

Niezależna platforma programistyczna

Moduł gier wideo do Flipper Zero to wszechstronna, niezależna platforma programistyczna, która daje pełny dostęp do funkcji mikrokontrolera RP2040. Układ wyposażony w dwurdzeniowy procesor ARM Cortex M0+ i 264 kB pamięci RAM, zapewnia znakomitą wydajność i możliwości rozwoju. Dzięki pełnemu dostępowi do GPIO, możesz korzystać z modułu tak samo, jak z Raspberry Pi Pico, tworząc różnorodne projekty elektroniczne, od prostych prototypów po zaawansowane aplikacje. Dodatkowo, wbudowany czujnik IMU z żyroskopem i akcelerometrem otwiera nowe możliwości interakcji i śledzenia ruchu, co może być wykorzystane w grach i aplikacjach ruchowych. Moduł działa samodzielnie, bez potrzeby podłączania do Flipper Zero, co czyni go idealnym narzędziem dla programistów i hobbystów poszukujących elastyczności i wszechstronności w jednym kompaktowym urządzeniu.

Video Game Module - moduł gier wideo - RP2040 - do Flipper Zero

Moduł gier wideo jest w pełni niezależną platformą programistyczną.

Video Game Module - moduł gier wideo - RP2040 - do Flipper Zero

Umożliwia podłączenie Flippera do dowolnego telewizora lub monitora za pomocą złącza HDMI.

Pełnowymiarowe złącze HDMI

Moduł wyposażony jest w pełnowymiarowe złącze HDMI, umożliwiające wyświetlanie obrazu na zewnętrznych ekranach w rozdzielczości 640 x 480 px, wykorzystując standard DVI-D do przesyłania sygnału wideo w formacie cyfrowym z częstotliwością odświeżania 60 Hz. Dzięki temu możesz wygodnie przenosić interfejs Flipper Zero na telewizory, monitory czy projektory, co sprawia, że idealnie nadaje się do prezentacji, pracy czy zabawy na większych ekranach.

Specyfikacja techniczna modułu

 • Układ: Raspberry Pi RP2040
 • Rdzeń: ARM Cortex-M0+ Dual-Core 133 MHz
 • Pamięć SRAM: 264 kB
 • Pamięć Flash: 2 MB
 • Wyjście wideo: pełnowymiarowe HDMI (640 x 480 px DVI-D, 60 Hz)
 • GPIO: 14-pinowe GPIO
 • Żyroskop: TDK ICM-42688-P (6-osiowy)
 • Kompatybilność: Flipper Zero

Flipper Zero nie jest dołączony do zestawu. Możesz nabyć go osobno w naszym sklepie - sprawdź tutaj!

Video Game Module - moduł gier wideo - RP2040 - do Flipper Zero

Flipper Zero jest zaawansowanym urządzeniem wielofunkcyjnym.

Szerokość opakowania 12.5 cm
Wysokość opakowania 5.5 cm
Głębokość opakowania 3.5 cm
Masa opakowania 0.068 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: